0

Najpierw Neymar, teraz prawdopodobnie Messi przechodzą do klubu w którym gdyby nie pieniądze szejka to oni by pewnie nigdy nawet nie pomyśleli, że kiedyś tam zagrają. Smutne to, no ale w dzisiejszej piłce niestety pieniądz rządzi a dopiero później jakieś wartości, tradycje itd.

34

Mega przykro się patrzy na te zdjęcia

0

@Dominik1511 a City nie śmierdzi kasą nie?

0

@JaroCoach też liczę na Fatiego

5

Mam nadzieję, że to nie jest definitywny koniec i jeszcze uda się podpisać z Leo kontrakt. To nie może się tak zakończyć...

0

@Michael24 którą chcesz zamówić?

0

@Michael24 a w oficjalnym sklepie?

0

@Michael24 na r-gol nie ma?

0

@Comentateiro może być

0

@IronSanHybrid tylko niech sobie najpierw gębę umyją

12

@tobiasson92 cyrk na kółkach

0

@piotr_styk podeslesz na priv?

1

@NaFazieHitman hahahaha

0

@AlicjaFCB w punkt

0

@clyde ja jestem chętny :)
Tak propos loginu na ps to najwyżej odezwę się do Ciebie na priv później bo obecnie w pracy jestem :D

1

@koksik2700 chętnie bym zagrał meczyk z @clyde :D

2

@clyde najpierw piszesz, że nie wiesz po co ona tam wogole stała a później sama sobie odpowiadasz na to, że chciała rozdzielić towarzystwo. Może jej partner uczestniczył w tym i chciała go odciągnąć, uspokoić?
Łatwo się wszystko ocenia z boku nie będąc w centrum wydarzeń

0

@tomek256 3779 dni

1

@Joe_Pesci szkoda wchodzić w dyskusję z nimi

1

@PatrychoO I do tego jeszcze ogórek z działki :)

1

@MesQueUnClub_87 mega inteligenty człowiek. Przyjemnie się go słucha

3

@lucas/catalan do samozagłady a dokąd indziej? Przecież takie odchyły teraz są uważane za normalne w dzisiejszym "cywilizowanym" świecie.

0

@fifek Messi jeszcze na wakacjach chyba jest. Jak wróci do Barcelony to pewnie się wszystko wyjaśni

0

@Alicja3500 sam szukałem jakiś czas temu i ciężko znaleźć oryginał taniej. Koleżanka swego czasu podsyłała mi linka do pada za 230 zł ale to też z jakiegos sklepu i najpewniejsze chyba, że dostaniesz oryginał

0

@AlicjaFCB bo dzieciaka to imponuje szybka jazda na autostradzie, lansik i wogole szpanerstwo przed dziewczynami XD niech sobie wykupi miejsce na torze i niech sobie jeździ 300km/h, przynajmniej jak się rozwali to zginie jeden idiota a nie jak zwykle to bywa giną niewinni ludzie

0

@AntekGriezmann ja zapytałem czy "chipsy" to Ty i ban na 24h XD

0

@DaPidejpi oni banują chyba kogo im pasuje tylko. Ja do tej pory się zastanawiam za co ostatnio dostałem bana XD

1

@Jakchcesz serio już porównania McDonalda do szczepionki?

0

@kamiVeB ja jedynie wchodzę żeby zajrzeć co w paczkach ciekawego się kryje

1

@Janas11224 szkoda jeszcze tej La Ligi w tym roku bo szansa była wygrać. No ale nie wykorzystali potknięć Atletico a szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?