olek10
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najpierw Neymar, teraz prawdopodobnie Messi przechodzą do klubu w którym gdyby nie pieniądze szejka to oni by pewnie nigdy nawet nie pomyśleli, że kiedyś tam zagrają. Smutne to, no ale w dzisiejszej piłce niestety pieniądz rządzi a dopiero później jakieś wartości, tradycje itd.
34
Mega przykro się patrzy na te zdjęcia
0
@Dominik1511 a City nie śmierdzi kasą nie?
0
@JaroCoach też liczę na Fatiego
5
Mam nadzieję, że to nie jest definitywny koniec i jeszcze uda się podpisać z Leo kontrakt. To nie może się tak zakończyć...
0
@Michael24 którą chcesz zamówić?
0
@Michael24 a w oficjalnym sklepie?
0
@Michael24 na r-gol nie ma?
0
@Comentateiro może być
0
@IronSanHybrid tylko niech sobie najpierw gębę umyją
12
@tobiasson92 cyrk na kółkach
0
@piotr_styk podeslesz na priv?
1
@NaFazieHitman hahahaha
0
@AlicjaFCB w punkt
0
@clyde ja jestem chętny :)
Tak propos loginu na ps to najwyżej odezwę się do Ciebie na priv później bo obecnie w pracy jestem :D
1
@koksik2700 chętnie bym zagrał meczyk z @clyde :D
2
@clyde najpierw piszesz, że nie wiesz po co ona tam wogole stała a później sama sobie odpowiadasz na to, że chciała rozdzielić towarzystwo. Może jej partner uczestniczył w tym i chciała go odciągnąć, uspokoić?
Łatwo się wszystko ocenia z boku nie będąc w centrum wydarzeń
0
@tomek256 3779 dni
1
@Joe_Pesci szkoda wchodzić w dyskusję z nimi
1
@PatrychoO I do tego jeszcze ogórek z działki :)
1
@MesQueUnClub_87 mega inteligenty człowiek. Przyjemnie się go słucha
3
@lucas/catalan do samozagłady a dokąd indziej? Przecież takie odchyły teraz są uważane za normalne w dzisiejszym "cywilizowanym" świecie.
0
@fifek Messi jeszcze na wakacjach chyba jest. Jak wróci do Barcelony to pewnie się wszystko wyjaśni
0
@Alicja3500 sam szukałem jakiś czas temu i ciężko znaleźć oryginał taniej. Koleżanka swego czasu podsyłała mi linka do pada za 230 zł ale to też z jakiegos sklepu i najpewniejsze chyba, że dostaniesz oryginał
0
@AlicjaFCB bo dzieciaka to imponuje szybka jazda na autostradzie, lansik i wogole szpanerstwo przed dziewczynami XD niech sobie wykupi miejsce na torze i niech sobie jeździ 300km/h, przynajmniej jak się rozwali to zginie jeden idiota a nie jak zwykle to bywa giną niewinni ludzie
0
@AntekGriezmann ja zapytałem czy "chipsy" to Ty i ban na 24h XD
0
@DaPidejpi oni banują chyba kogo im pasuje tylko. Ja do tej pory się zastanawiam za co ostatnio dostałem bana XD
1
@Jakchcesz serio już porównania McDonalda do szczepionki?
0
@kamiVeB ja jedynie wchodzę żeby zajrzeć co w paczkach ciekawego się kryje
1
@Janas11224 szkoda jeszcze tej La Ligi w tym roku bo szansa była wygrać. No ale nie wykorzystali potknięć Atletico a szkoda