0

@FCBMati10 większość meczu spacerował, kilka razy może wziął udział w pressingu. Momentami miałem wrażenie, że PSG grało w obronie w 7 bo atakujący sobie spacerkiem wracali

0

@Vebrol hahahaha dobre XD

0

@JustBarca no już za dużo tego jest. Wystarczy poczekać do gali i się wszystko okaże

2

@JustBarca jakim trzeba być pajacem aby obrażać kogoś kto może mieć swoje własne zdanie, inne od innych

0

@barteq może wpisz w google rodzaj problemu i szybciej znajdziesz rozwiązanie niż pisać na La bambie

6

@FC1899Barca ta gra na jeden kontakt to była miazga

0

@Chaoss Mial szansę na zdobycie ZSRR gdyby skupił wszystkie swoje armię na ruskich. A nie trochę na zachodzie trochę na wschodzie. Ruski nie byli przygotowani tak jak Wermacht, jeśli chodzi o uzbrojenie itd. przewyższali jedynie liczebnością. Gdyby Adolf słuchał swoich generałów to mogło by być różnie

1

@Azi niestety ale powiedziała prawdę

37

@DonMatteo901 młoda lewica i wszystko jasne. To jest aż obrzydliwe

2

@Toretto czyli będę sobie szedł sam chodnikiem i będę musiał kichać w maskę żeby nie zarazić mrówki? To jeszcze gorsze wdychanie swojego dwutlenku węgla niż śmiercionośny wirus.
A propo szczepionek, wiadome jest to, że wirusa nie da się całkowicie wyeliminować już z naszego życia i będzie z nami już na zawsze. Więc co roku będziemy się szczepić po dwa razy (bo mniej więcej pół roku ma ważność szczepionka)?

0

@Objectivo nie piszę tego prosto do Ciebie tylko ogólnie do wszystkich

1

@AmigoBlancos ponoć Basia rzuciła klątwę na sieć play

0

@Objectivo i już zmieniacie narrację. Jak mówili rok temu, że ludzie umierają na inne choroby również to nie, bo tylko covid wykańcza ludzi. Teraz już przyznajcie, że ludzie mogli być obciążeni innymi chorobami

0

@DonMatteo901 ciekawe ilu sama przyjmie

2

@macio_944 no ale przecież specjaliści rządowi sami przyznali, że maseczki nic nie dają to jak to w końcu? Przecież oni tylko prawdę mówią

2

@kaamil1910 To jest właśnie ta wielka tolerancja i wolność wg lewej strony, czyli tolerujemy to co nam się podoba i podchodzi pod nasze poglądy

1

@Antimadridista_WR i słusznie. Niech zdychają foliarze.. a Ty leć się zaszczepić trzecia, czwarta i piąta i szósta dawka bo zostało trochę tych szczepionek i firmy farmaceutyczne nie mają co z nimi robić

1

@Oskar00 Ty egoisto jeden. Myślisz tylko o sobie XD

1

@FC1899Barca w tych ruskich to jest dopiero propaganda XD oni mówią o wolności słowa gdzie każdy kto był przeciwnikiem Łukaszenki to lądował w więzieniu...
Niech popatrzą najpierw u siebie co się dzieje a później niech oceniają innych, bo hipokryzja aż wykipiała

1

@FC1899Barca w punkt

0

@Roobo a co z Zielińskim? Bo nie nie wiem

1

@Zoker bo później takimi "wyedukowanymi" dzieciakami będzie się lepiej sterowało :) wszystko jest po coś robione

0

@Jacu327 przez wszystkich byliśmy dymani na każdym kroku to nie dziwne, że opozycja była lepsza.

0

@MesQueUnClub_87 będą chcieli aby niewierni przeszli na islam

1

@busquets5 im nie wytłumaczysz bo nie ogarniają tego, że jak każde państwo ma swoje granice.
Najwięcej pretensji i bólu mają Ci co tak naprawdę nic nie zrobili tylko piszą w necie jak to źli Polacy są itd. Dobry przykład aktorki Kurdej Szatan, mogła pomóc paru "uchodźcom" w uzyskaniu niezbędnych dokumentów itd i zaprosić ich do siebie do domu, utrzymywać na własny rachunek. Ale po co? Lepiej napisać parę zdań w mediach społecznościowych i obrzucać błotem mundurowych broniących naszych granic.

1

@tadzik447 odrazu niech im domy wybudują :D

0

@barcelonaLM niech nie zapomną ocieplic im tych obozowisk bo zima nadchodzi :) zresztą, niech im odrazu domy postawią tam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@mokrychlopiec co Ty się dzisiaj obudziłaś, że dopiero teraz zauważyłaś, że media manipulują? A mówią tak bo w tej grupie wiekowej jest najwięcej nie zaszczepionych więc chcą zastraszyć i myślą, że młodzi po takich informacjach biegiem będą lecieć do najbliższych punktów szczepień. Najlepiej się steruje zastraszonym społeczeństwem i historia nie raz to pokazywała

0

Newcastle to teraz będzie każdego chciało :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?