0

@BillyButcher I po czym stwierdzasz, że to husarz czy prawicowy Polak? Również dobrze może to być zwykły menelaos który ma gdzieś politykę XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BillyButcher takich odpadów to się powinno eliminować ze społeczeństwa odrazu

0

@KSIazE666 no obraziłeś, ulżyło Ci? Dałeś upust swoim emocjom? Jest Ci lżej? XD co za goście

2

@arasz1819 no w sumie gdyby nie kanał zero to pokoik VIP nadal by pewnie świetnie funkcjonował i nikt się o nim nie dowiedział :)

1

@gumaz no to czemu koalicja nie rozlicza pisu? Przed wyborami tak ochoczo krzyczeli wszyscy do pisowcow, że będą siedzieć, odpowiedzą za walki które robili podczas rządów i co? Ilu pisiorow straciło immunitet? Ilu zostało skazanych? Czy wychodzisz z założenia, że tamci kradli to moi też mogą?

0

@joloskyy ale przecież ja nie śledzę kariery lekarza ani nie pisze jakim super jest specjalista, tylko po prostu stwierdzam potwierdzony fakt, że zgłaszał co się dzieje w szpitalu

0

@maroon trzaskowski na początku afery mówił też, że nie ma pojęcia o takiej sytuacji. Teraz nagle go te upały oświeciły i sobie przypomniał, że jednak coś tam było XD fenomen

0

@Antimadridista_WR w czym uciążliwe? W instalacji? Bo trzeba było płytę dwa razy przełożyć?

2

@joloskyy przecież potwierdzono, że było zgłaszane ale nikt z tym nic nie robił, przecież ręka myje rękę

0

@Kgorecki2500 w sumie spoko, zawsze kupowałem gry na konsole w pudełku i mam nadzieję, że zmienią jeszcze zdanie i wyjdzie wersja pudełkowa z płytą

0

@partymaker po prostu śmieszy mnie, że Olise jeden dobry sezon zagrał w Bundeslidze jeszcze w najmocniejszej drużynie kraju i już jest stawiany jako najlepszy skrzydłowy XD

3

@Kismeth marna prowokacja

0

@krycha2201 no a co złego napisałem?

2

@Rastafarnianin ale czemu autorytetem? Czyli jeśli ktoś ma inne poglądy polityczne ale powie coś mądrze i ktoś poprze jego zdanie to odrazu jest jego zwolennikiem? Ciekawe

3

@turhiay bardzo dobra decyzja, uważam, że wielkim błędem było nadanie go Zelenskiemu. Może Putin ma trochę racji w tej wojnie, bo jak widać bandera i nacjonalizm ma się całkiem świetnie w Ukrainie

0

@LeoMessiiBarcaPepa co kto lubi :) zaraz wjedzie do ramki i na ścianę obok Ronaldinho będzie się pięknie prezentować

0

@Jarema2000 do mnie właśnie dzisiaj dotarła :) jest świetna jeśli chodzi o materiał i idealnie leży :) warta swojej ceny

1

@tbas hahaha czyli tak do półtora miliona można kraść, bo tamci kradli to my też możemy. Weź się chłopie nie kompromituj i nie usprawiedliwiaj takich wałków, bo czy to PiS czy PO za każde wałki które robią powinni być rozliczani

2

@kamyk_23 to czemu sam nie zgłaszałeś do prokuratury sfałszowany wyborów prezydenckich? jak te oszołomy z giertychem na czele nawoływały do przeliczenia głosów to tu wpis za wpisem dodawał i płakałeś bo nie wygrał Twój uśmiechnięty Rafałek tylko ktoś z opozycji. Czyżby demencja Cię dopadła?

2

@Faro niech sprowadza jeszcze więcej „inżynierów” na pontonach, tylko odrazu prosto do Brukseli bym wysyłał żeby się asymilowali z politykami i ich rodzinami a nie jak zwykle cierpią na tym zwykli ludzie

1

@Karol145 to gdzie jest front polsko-rosyjski? Gdzie nasi chłopcy walczą?

2

@PeRRy ale przecież my graniczymy już z Rosją XD niby tacy inteligenci i najmądrzejsi a sąsiadów Polski nie znają

0

@Roobo ja też nie widziałem żadnego dzisiaj wpisu świętującego wygraną Orbana natomiast z lewej strony mnóstwo komentarzy szczęścia z przegranej Orbana jakby to miało jakiś większy wpływ na ich życie

0

@Eto'o9 R10 przecież Totti też nie był napastnikiem

0

@pt9 w czym ją myślałeś zawiesić?

0

@barcowy1899 no choćby nawet to, że musieli wstawić reklamę w trakcie wychodzenie piłkarzy na murawę i polowe hymnu ligi mistrzów ucięli

3

Wg Olowskiego wątpliwy karny… gdyby to był Żunior to by karny słuszny był

0

@AbelKabel dla mnie każda partia polityczna w Polsce jest siebie warta. Byle by się dostać do koryta

0

@Bykunn Kolejny najmądrzejszy i wszechwiedzący

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?