olek10
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BillyButcher I po czym stwierdzasz, że to husarz czy prawicowy Polak? Również dobrze może to być zwykły menelaos który ma gdzieś politykę XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BillyButcher takich odpadów to się powinno eliminować ze społeczeństwa odrazu
0
@KSIazE666 no obraziłeś, ulżyło Ci? Dałeś upust swoim emocjom? Jest Ci lżej? XD co za goście
2
@arasz1819 no w sumie gdyby nie kanał zero to pokoik VIP nadal by pewnie świetnie funkcjonował i nikt się o nim nie dowiedział :)
1
@gumaz no to czemu koalicja nie rozlicza pisu? Przed wyborami tak ochoczo krzyczeli wszyscy do pisowcow, że będą siedzieć, odpowiedzą za walki które robili podczas rządów i co? Ilu pisiorow straciło immunitet? Ilu zostało skazanych? Czy wychodzisz z założenia, że tamci kradli to moi też mogą?
0
@joloskyy ale przecież ja nie śledzę kariery lekarza ani nie pisze jakim super jest specjalista, tylko po prostu stwierdzam potwierdzony fakt, że zgłaszał co się dzieje w szpitalu
0
@maroon trzaskowski na początku afery mówił też, że nie ma pojęcia o takiej sytuacji. Teraz nagle go te upały oświeciły i sobie przypomniał, że jednak coś tam było XD fenomen
0
@Antimadridista_WR w czym uciążliwe? W instalacji? Bo trzeba było płytę dwa razy przełożyć?
2
@joloskyy przecież potwierdzono, że było zgłaszane ale nikt z tym nic nie robił, przecież ręka myje rękę
0
@Kgorecki2500 w sumie spoko, zawsze kupowałem gry na konsole w pudełku i mam nadzieję, że zmienią jeszcze zdanie i wyjdzie wersja pudełkowa z płytą
0
@partymaker po prostu śmieszy mnie, że Olise jeden dobry sezon zagrał w Bundeslidze jeszcze w najmocniejszej drużynie kraju i już jest stawiany jako najlepszy skrzydłowy XD
3
@Kismeth marna prowokacja
0
@krycha2201 no a co złego napisałem?
2
@Rastafarnianin ale czemu autorytetem? Czyli jeśli ktoś ma inne poglądy polityczne ale powie coś mądrze i ktoś poprze jego zdanie to odrazu jest jego zwolennikiem? Ciekawe
3
@turhiay bardzo dobra decyzja, uważam, że wielkim błędem było nadanie go Zelenskiemu. Może Putin ma trochę racji w tej wojnie, bo jak widać bandera i nacjonalizm ma się całkiem świetnie w Ukrainie
0
@LeoMessiiBarcaPepa co kto lubi :) zaraz wjedzie do ramki i na ścianę obok Ronaldinho będzie się pięknie prezentować
0
@Jarema2000 do mnie właśnie dzisiaj dotarła :) jest świetna jeśli chodzi o materiał i idealnie leży :) warta swojej ceny
1
@tbas hahaha czyli tak do półtora miliona można kraść, bo tamci kradli to my też możemy. Weź się chłopie nie kompromituj i nie usprawiedliwiaj takich wałków, bo czy to PiS czy PO za każde wałki które robią powinni być rozliczani
2
@kamyk_23 to czemu sam nie zgłaszałeś do prokuratury sfałszowany wyborów prezydenckich? jak te oszołomy z giertychem na czele nawoływały do przeliczenia głosów to tu wpis za wpisem dodawał i płakałeś bo nie wygrał Twój uśmiechnięty Rafałek tylko ktoś z opozycji. Czyżby demencja Cię dopadła?
2
@Faro niech sprowadza jeszcze więcej „inżynierów” na pontonach, tylko odrazu prosto do Brukseli bym wysyłał żeby się asymilowali z politykami i ich rodzinami a nie jak zwykle cierpią na tym zwykli ludzie
1
@Karol145 to gdzie jest front polsko-rosyjski? Gdzie nasi chłopcy walczą?
2
@PeRRy ale przecież my graniczymy już z Rosją XD niby tacy inteligenci i najmądrzejsi a sąsiadów Polski nie znają
0
@Roobo ja też nie widziałem żadnego dzisiaj wpisu świętującego wygraną Orbana natomiast z lewej strony mnóstwo komentarzy szczęścia z przegranej Orbana jakby to miało jakiś większy wpływ na ich życie
0
@Eto'o9 R10 przecież Totti też nie był napastnikiem
0
@pt9 w czym ją myślałeś zawiesić?
0
@barcowy1899 no choćby nawet to, że musieli wstawić reklamę w trakcie wychodzenie piłkarzy na murawę i polowe hymnu ligi mistrzów ucięli
3
Wg Olowskiego wątpliwy karny… gdyby to był Żunior to by karny słuszny był
0
@AbelKabel dla mnie każda partia polityczna w Polsce jest siebie warta. Byle by się dostać do koryta
0
@Bykunn Kolejny najmądrzejszy i wszechwiedzący