0

@FC1899Barca złodzieje!

0

@dawidor9 przecież widać, że to fejk jak oddaje strzał i piłka leci

0

@jeyx77x bo niektórym się miesza życie realne z tym w fifie. zresztą nasz naród słynie z tego, że jesteśmy ekspertami w każdej dziedzinie

0

@Transu96 przecież co roku jest to samo :D od czasu premiery fajnie sie gra i wogole aż nagle pojawia się aktualizacja i zamiast coś poprawić to jeszcze pogorszą to XD całe EA

0

@Adios_1_2_3 skoro wyjechała za granicę i nie utrzymuje z Tobą kontaktu a Ty twardo twierdzisz, że żadnej zdrady nie było to albo jesteś tak naiwny albo nie wiem XD

2

@JohnA no to wcześniej była gdzieś dyskusja na temat marszu niepodległości, gdzie Ci najbardziej "tolerancyjni" aż się pienili by w tym roku marsz się nie odbył i faszyści nie mogli przejść :D no ale oni mnie tylko utwierdzają w przekonaniu, że poziom ich hipokryzji nie ma granic.

0

@Munio posprzedawaj niepotrzebnych zawodników w klubie.

1

@kingJAMES nie trzeba pić melisy, żeby wiedzieć do czego służy

0

@kingJAMES polecam wypić melisę i się uspokoić bo jak narazie to Ty się nakręciłeś jak marionetka. Niech Lewy utrzyma taki poziom przez 15 lat jak Leo i Cristiano i później będzie go można porównywać do ww dwójki.

2

@panczo bierze przykład z Altula

0

@Zoker to mi też podeślij albo tu wstaw po prostu

4

@FafitFCB albo Umtitti the f*cking wall haha jest wariat XD ale łoniaki łiliams mistrzostwo hah

1

@FafitFCB Anus Fati XD

0

@TheNekro94 mi np wyświetlał się herb Valencii tak samo jak Tobie na większą część ekranu XD

0

@agaFCB Oj piękne czasy były :)

0

@dniel dziękuję

0

Czy używa ktoś może adapter Bluetooth w samochodzie i mógłby jakiś polecić? Żeby w miarę czysty dźwięk był

0

@Aureczek nie chodzą

1

@Encore i jeszcze się wykłócają między sobą o argumenty XD

1

@krawczykPSG lewicy to nic nie przebije

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon i przez takich ludzi ta szopka się nigdy nie skończy

0

@pt9 każda FIFA do pierwszej aktualizacji wydaje się inna, lepsza a później aktualizacje i here we go again XD

5

@MesQueUnClub96 przez Ciebie nie uznawana, dla mieszkańców Ameryki Południowej ma duże znaczenie :)

1

@Ciule123 i się biznes kręci XD

0

@Peszko07 no dziwić się ludziom, że mają dość już tej szopki drugi rok z rzędu

0

@MesQueUnClub96 jak na tym samym poziomie? Młody ma 21 lat a Lewy 33. On gra w przeciętnej Borussi a Lewy w klubie który od dekady nie ma sobie równych w bundeslidze i co roku ma majstra. Halland ma 3 asysty a Lewy 0, więc Halland ciut wyżej jak narazie

1

@Criss18Barca przecież chłop w wieku 21 lat ma lepsze statystyki w tym sezonie niż Lewy w dużo lepszym Bayernie. Gdyby grał w Monachium pewnie by jeszcze lepsze staty miał w tym sezonie

0

@Yanek uważaj bo zaraz się fanboje Lewego zleca i Cię zjedza...

0

@Deviler mecz meczowi nie równy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?