olek10
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca złodzieje!
0
@dawidor9 przecież widać, że to fejk jak oddaje strzał i piłka leci
0
@jeyx77x bo niektórym się miesza życie realne z tym w fifie. zresztą nasz naród słynie z tego, że jesteśmy ekspertami w każdej dziedzinie
0
@Transu96 przecież co roku jest to samo :D od czasu premiery fajnie sie gra i wogole aż nagle pojawia się aktualizacja i zamiast coś poprawić to jeszcze pogorszą to XD całe EA
0
@Adios_1_2_3 skoro wyjechała za granicę i nie utrzymuje z Tobą kontaktu a Ty twardo twierdzisz, że żadnej zdrady nie było to albo jesteś tak naiwny albo nie wiem XD
2
@JohnA no to wcześniej była gdzieś dyskusja na temat marszu niepodległości, gdzie Ci najbardziej "tolerancyjni" aż się pienili by w tym roku marsz się nie odbył i faszyści nie mogli przejść :D no ale oni mnie tylko utwierdzają w przekonaniu, że poziom ich hipokryzji nie ma granic.
0
@Munio posprzedawaj niepotrzebnych zawodników w klubie.
1
@kingJAMES nie trzeba pić melisy, żeby wiedzieć do czego służy
0
@kingJAMES polecam wypić melisę i się uspokoić bo jak narazie to Ty się nakręciłeś jak marionetka. Niech Lewy utrzyma taki poziom przez 15 lat jak Leo i Cristiano i później będzie go można porównywać do ww dwójki.
2
@panczo bierze przykład z Altula
0
@Zoker to mi też podeślij albo tu wstaw po prostu
4
@FafitFCB albo Umtitti the f*cking wall haha jest wariat XD ale łoniaki łiliams mistrzostwo hah
1
@FafitFCB Anus Fati XD
0
@TheNekro94 mi np wyświetlał się herb Valencii tak samo jak Tobie na większą część ekranu XD
0
@agaFCB Oj piękne czasy były :)
0
@dniel dziękuję
0
Czy używa ktoś może adapter Bluetooth w samochodzie i mógłby jakiś polecić? Żeby w miarę czysty dźwięk był
0
@Aureczek nie chodzą
1
@Encore i jeszcze się wykłócają między sobą o argumenty XD
1
@krawczykPSG lewicy to nic nie przebije
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon i przez takich ludzi ta szopka się nigdy nie skończy
0
@pt9 każda FIFA do pierwszej aktualizacji wydaje się inna, lepsza a później aktualizacje i here we go again XD
5
@MesQueUnClub96 przez Ciebie nie uznawana, dla mieszkańców Ameryki Południowej ma duże znaczenie :)
1
@Ciule123 i się biznes kręci XD
0
@Peszko07 no dziwić się ludziom, że mają dość już tej szopki drugi rok z rzędu
0
@MesQueUnClub96 jak na tym samym poziomie? Młody ma 21 lat a Lewy 33. On gra w przeciętnej Borussi a Lewy w klubie który od dekady nie ma sobie równych w bundeslidze i co roku ma majstra. Halland ma 3 asysty a Lewy 0, więc Halland ciut wyżej jak narazie
1
@Criss18Barca przecież chłop w wieku 21 lat ma lepsze statystyki w tym sezonie niż Lewy w dużo lepszym Bayernie. Gdyby grał w Monachium pewnie by jeszcze lepsze staty miał w tym sezonie
0
@Yanek uważaj bo zaraz się fanboje Lewego zleca i Cię zjedza...
0
@Deviler mecz meczowi nie równy