1

@nadachu no bo może ludzie używają mózgów i nie idą jak stado baranów za tym co powiedzą nasi rządzący i ich eksperci i nie chca się szczepić bądź wstrzymują się dopóki jest taka możliwość. Dziwne, że najwięcej o tolerancji i szacunku mówią Ci którzy tak naprawdę pierwsi są do dyskryminowania ludzi którzy nie chca się zaszczepić... Ale tolerancja lewej strony właśnie tak wygląda :)

5

@clyde a ja nie miałem covida ani nie znam nikogo w rodzinie kto by przechodził ciężko covida tak jak tu wypisują i co jak nie zaszczepie to będę foliarzem?

5

@Bykunn no i właśnie może wiarą w te domowy metody ludzie ze wschodu żyją najdłużej w całej Polsce :) przynajmniej tak statystyki pokazują

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@nadachu tak bo tylko za zachodzie i w Warszawie mieszka sama inteligencja tego narodu :D

0

@agaFCB nic tylko zazdrościć :D

0

@agaFCB gdzie to takie rarytasy? :D ja już nie pamiętam kiedy padało haha

0

@Kettger no ale masz obowiązek chodzić na religię? Przecież to nie jest przymusowy przedmiot XD mój kumpel został wypisany z religii i zawsze plan lekcji był tak ustawiony, że religia była jako pierwsza albo ostania lekcja. Co za typ XD Ty szukasz tylko prowokacji albo atencji wśród swojego kółka wzajemnej adoracji. Kolejny do zignorowania bo tylko La Ramble zaśmieca

2

@kacmik1809 na stadionie narodowym co zrobili szopkę z tym szpitalem to lekarze którzy tam pracowali zarabiali w 3 tygodnie pensje dwumiesięczne no to co innego będą mówić?

0

@FCBurza jeszcze chyba nie ma oficjalnie podanych. Sam czekam na drugi i trzeci komplet bo niestety pierwszy jakoś do mnie nie trafia

0

@FafitFCB no i co tego? Jaki projekt go przekonał? Czym się może różnić projekt PSG od Barcy? W PSG celują w potrójna koronę a Barcelonie tylko w puchar króla? Bo nie kumam. Chyba każdy większy zespół na początku sezonu zakłada, że będziemy chcieli wygrac ligę, puchar i Ligę Mistrzów. Przekonały go dolary i tyle, kolejny najemnik i nic więcej. Bardzo dobrze, że do nas nie trafił

0

@AmigoBlancos szkoda, że Lewy wcześniej nie przyszedł do Realu choć z drugiej strony co wtedy z Benzema?

0

@david89 dokładnie. Już parę kont mam zignorowanych i o ile mniej postów o polityce, wirusie aż przyjemniej na tej La Rambli :) choć i tak w miejsce starych pokazują się nowi

1

@lukaszbarca15 sugerujesz, że np. taki Ronaldo bądź Messi wyzyskują ludzi, dzięki czemu są milionerami?

1

@lukaszbarca15 kolejny co nie wymyśli sposobu jak zarobić tylko dać dać ... wiesz czemu milionerzy są milionerami? Bo doszli do tego właśnie nie rozdając pieniędzy na lewo i prawo

0

No to z prawnego punktu o ile dobrze kojarzę, nie moze ich wyrzucić z LM. Z drugiej strony ciekaw jestem ile mniej ojro wleciało by do uefy z powodu mniejszej oglądalności itd bo mówimy tu o trzech z większych marek w Europie. UEFA to jedna wielka mafia i tyle

2

Adios. W sumie do tej pory się zastanawiam po co on tu wogole przychodził

0

@Azi Też nie rozumiem tego super optymizmu z powodu Depaya. Jeszcze nawet do nas nie trafił a większość już oczekiwania jakby to zbawiciel miał być. Ilu już takich do nas przychodziło cracków i super pewnych zawodników a jak wyszło to każdy wie. Dobrym przykładem też jest Hazard. Więc ludzie więcej spokoju

3

@socha ależ oczywiście ale wydaje mi się, że to była informacja w roli ciekawostki niż podsumowania całego sezonu. Co jak co ale potencjał na śo to chłop ma

2

@socha no jak każdy popełnia błędy. Jest młody więc kiedy jak nie teraz ma popełniać babole?

0

Dziennikarze Niemieccy się załamią... Szkoda jeszcze, że nie prosili Messiego aby odpuścił mecze z racji szacunku do Gerda XD

22

Wtedy człowiek się nie obawiał o wynik przed meczem z wielkim zespołem, to była maszyna, do tego grająca efektywny i efektowny futbol. Dzisiaj przed każdym meczem jest wielka nie wiadoma.

0

@MarioVeB! Tak samo innych ludzi g*wno obchodzi Twoje zdanie i żale wylewane na temat coronaświrusa. Więc nie zaśmiecaj więcej forum swoimi wywodami

0

@Nerowing2 dokładnie tak samo myślę. Wydaje mi się, że problemem nie jest trener tylko po prostu brak zawodników z głodem zwycięstwa, pucharów. Przecież w końcu to zawodnicy grają a nie trener. Ale eksperci z tej strony i tak wiedzą lepiej

1

@barcanawieki z klasyki to oczywiście GTA San Andreas. Z nowszych Red Dead Redemption 2 bez dwóch zdań.

0

@bysiu82 prędzej 352 z Alba i Dembele na wahadlach

0

@Borneo zaczęło spadać bo zaczęli wykonywać mniej testów ... Przecież były statystyki, że kiedy trzeba było podnieść "liczbę zachorowań" to zaczęli robić więcej testów. A więcej testów to automatycznie więcej pozytywów i negatywów. Zamiast wierzyć w wszystko co serwują media itd zacznij myśleć.

7

@goryl-16 no dokładnie. Najlepsze jest to, że zaszczepieni myślą, że wszystko wróci do normy XD chyba że będą się szczepić co parę miesięcy na nowe mutacje wirusa bo te szczepionki nie dają odporności na mutacje (o ile faktycznie są jakieś mutacje) XD no to jest kabaret. W d*pie mam czy na forum ktos mnie nazywa foliarzem XD przynajmniej nie jestem w stadzie baranów podążających za rządem, specjalistami i tego co serwują media

7

@MaziFCB tak samo jak armia covidianów która się zaszczepiła i zaśmieca forum tekstami typu :"no właśnie jestem po pierwszej dawce szczepionki." Itp

0

Ktoś wie czemu w tabeli na dole strony jesteśmy na drugim miejscu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?