1

@pluszek a gdzie Ty tam widzisz, żeby on pochwalał morderstwo?

0

@Rl9k1nG zakończyłem przygodę na Fifie 23 i nie mam zamiaru więcej kupować

0

@Nazio_87 w każdej Fifie wydawało mi się, że jest lepsza od poprzedniej ale tylko do czasu pierwszej aktualizacji :D im więcej aktualizacji tym gameplay coraz gorszy.
W tym roku odpuściłem całkowicie kupno tej części, mam nadzieję, że mi to wyjdzie na zdrowie :D

0

@Majczel97 miałem podobną sytuację jak raz z kuzynem rozmawialiśmy o projektorach i na drugi dzień zaczęły pojawiać się reklamy projektorów :D

1

W końcu oglądanie dzisiejszego meczu sprawia mi radość jak za dawnych lat, dobrze się to ogląda i mam nadzieję, że będzie tylko jeszcze lepiej

0

@marcin62 no jak on po samym prologu ocenia grę i kompilacjach na YT no to o czym my rozmawiamy? Zresztą zauważyłem, że kiedy pojawia się temat rdr2 to każdy jego komentarz to jest umniejszanie tej grze

1

1

@PatrychoO u mnie IF Dembele 85, prawie 1300 meczów

0

@sidi12843 mi też nie działa

1

@escarabajo rozumiem, że jeśli Tobie pracodawca oferuje podwyżkę wynagrodzenia to rezygnujesz z niej? Sam przecież nie prosił się o podwyżki itd.

0

Dobre Maroko zamyka oko!
Vamos Maroko :D

0

@Transu96 te ikony to za sbc z ikoną czy w paczkach trafione?

0

Jaki tam spalony był? XDDDDDD

0

@gorgota na LO Mendy za Tellesa. Grałem też Tellesem ale Mendy dla mnie lepszy

1

@Kgorecki2500 Ja złota kartą gram do tej pory i gość ma u mnie ponad 100 goli strzelonych :D

1

@Faro mam podobnie

0

@kempnou ale gdzie ja napisałem, że uważam iż Polska jest gotowa na inwazję?

2

@kempnou no no, tak jak w 3 dni zajęli Ukrainę :D

2

@Rl9k1nG ale spokojnie :D tylko zapytałem skąd masz takie info, nie musisz się unosić

1

@Rl9k1nG tak samo jak posiadają jedna z najlepszych armii na świecie wraz ze sprzętem. A poza tym skąd masz takie informacje o 7000 sztuk głowic nuklearnych?

2

@Kusco15 może się w końcu obywatele Rosji obudzą i zaczną w liczniejszych grupach przeciwstawiać się

0

@Kgorecki2500 ale przeciwko nam jak zwykle zagrają mecz życia. obym się mylił ale też nie sugerowalbym się tym, że mają 0pkt i ani jednej strzelonej bramki

4

@Keson otóż to, nie bez powodu wzięło się powiedzenie: "Polak pan-Ukrainiec cham". Warto było by dowiedzieć się więcej na ten temat, bo my też nie byliśmy świeci wobec Ukraińców w dwuciestoleciu międzywojennym. Nie możemy nigdy zapomnieć o historii ale nie można też wiecznie żyć w konflikcie i wrzucać wszystkich do jednego worka.

0

@Rothan1 no o tym samym pomyślałem, że ciekawe jak Bayern będzie wyglądał bez swojego najlepszego napastnika

1

@ObiwanKenobi #piekłoniezaszczepionych :D

1

@Kluivert_P mam podobnie :D

0

@Danny Gaucho przynajmniej w golfa tam pogra sobie

0

@Barca1992 no powinny ale zaraz lewa strona zarzuciła by im, że są homofobami itp itd

0

@Cule1234 no i po meczu będzie info, że Fati kontuzjowany... Końcówka sezonu i po co tak spieszyć się z jego powrotem do gry?

1

Warto przytoczyć słynny komentarz: Encara Messi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?