olek10
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cule1234 no i po meczu będzie info, że Fati kontuzjowany... Końcówka sezonu i po co tak spieszyć się z jego powrotem do gry?
1
Warto przytoczyć słynny komentarz: Encara Messi.
1
@Gwyn proboszcz kazał strzelać fajerwerki? XD
7
@Janiama to o każdej lidze można tak napisać i w każdej lidze zdarzy się jakiś mecz gdzie przeciętna drużyna wygra z drużyną z topu, nie tylko w niemieckiej
0
@DonMatteo901 też wolałbym tego Nuneza niż za astronomiczne kwoty i jakieś chore prowizje Hallanda
15
"Wysłaliśmy wiadomość do świata futbolu, Barça wraca."
Oj tak, czekam z niecierpliwością aż znowu wróci wielka Barca
1
@Patrykl145 dzisiaj typek strzelił mi 7 goli nim hahaha
0
@Antimadridista~ też to zauważyłem. Tatuś zrobił sobie maszynkę do zarabiania pieniedzy
1
@MesQueUnClub96 obrzydliwe było to co przysymulował :D
1
@kuz też się dziwię, że gość nadal jest na tej stronie
0
@Fabik87 piękna :)
0
@Mizander ja gram na ŚPD De Jong w wersji ligi mistrzów i trzeci pomocnik Coutinho ten z sbc i Ci powiem, że fajnie mi się gra taka pomocą
1
@Mizander a no faktycznie Ferran :D bo Pedri ma podobną kartę
1
@Mizander obczaj sobie tą kartę specjalna Matheus Cunha z Atletico na śpo, miałbyś zgranie z Neymarem i Pedrim.
0
@Lisek no to duży skok cenowy
4
@MontelQ no a Putin tylko wywołał wojnę :D przecież: wojna < pisanie głupot na tt
0
@axegrinder nie mam pojęcia jakie obecnie są ceny ekogroszku bo od 5 lat palą pelletem ale 2000 to lekka przesada wg mnie.
0
@Lisek jeszcze z 5 lat temu mój ojciec kupował eko groszek za 1100 zł za tonę. masakra co za cena
16
@Azi o tym samym dzisiaj pomyślałem. Też to zauważyłem i oby tak częściej było
9
"Echo naszej decyzji na świecie rozbrzmiewa bardzo mocno. Otrzymaliśmy już nawet ofertę darmowego zgrupowania w marcu na obiektach Athletic Bilbao i towarzyski mecz z reprezentacją Kraju Basków." - Jakub Kwiatkowski rzecznik reprezentacji Polski
0
@tbas a Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisałem, że nie ma sprzętu?
0
@normasubiektywna skąd wiesz? Z ruskiej propagandy?
0
@tbas przecież połowa sprzętu Rosji to jeszcze zimna wojnę pamięta :)
0
@osa91warto też wspomnieć, że w tym czasie Hitler dostawał już paranoi i gdyby słuchał swoich generałów a nie sam podejmował decyzje wynik bitwy o Stalingrad mógłby być inny.
Zima też zrobiła swoje bo Niemcy zupełnie nie byli przystosowani do walki w takich warunkach
0
@Salchent a gdzie ja pisałem o sankcjach itp? Ochłoń trochę, przeczytaj mój komentarz jeszcze raz, przemyśl i wtedy odpisz
0
@IronSanHybrid to przecież nie od dziś wiadomo, że UEFA i FIFA to jedna wielka mafia gdzie patrzą tylko za kasą.
Tak samo z organizacją mistrzostw świata w Katarze :) gdyby nie szejki ich pieniądze nikt by nawet nie pomyślał aby zorganizować tam MŚ
1
@AmigoBlancos trochę słabe porównanie. Wątpię, że kluby rosyjskie bądź ukraińskie chciały tej wojny
1
@BART97 te organizacja jeszcze bardziej szkodza niż pomagają :)
3
@Kwiatek67 jak najbardziej za, jeszcze w dodatku pewnie o połowę mniejsza cena i kontrakt. Haaland jeszcze nic nie osiągnął w piłce a kontrakt mu się marzy jak doświadczonemu piłkarzowi, do tego te częste urazy
0
Jazda z nimi :D