1

@Comentateiro różnica jest tylko taka, że wczoraj było 0:0 do przerwy ;)

1

ziomek śpiewa w Hejt Parku: "bo Kukiz szmatą jest... po prostu" xD

3

pijany wójt się zdenerwował xD

0

@T84 ja też, ale jednocześnie jestem mega podbudowany, bo widzę że po czasach Valverde, Setiena, wreszcie transfery potrafią się wkomponowywać w drużynę. Wczoraj zagrało pięciu nowych zawodników i jeden siedemnastolatek, a z Bayernem uznawanym przez booki za faworyta do ostatecznej wygranej grali po prostu lepiej. Oczekiwania trzeba studzić, ale nadzieja jets moim zdaniem w tym przypadku zasadna.

3

@pax daj spokój, Ty się produkujesz, marnujesz żywotność klawiatury, a gość zwyczajnie trolluje... On musi trollować, to jest niemożliwe, żeby on to pisał na serio. @VamosVamos no powiedz wreszcie chłopakom, że trollowałes xD

0

@T84 wcale, ale to wcale tak nie musi być jak napisałeś. Pamiętasz jak graliśmy z Juve w grupie i w ostatniej kolejce przegraliśmy z nimi 3:0 spadając na drugie miejsce ? To naprawdę może się wydarzyć, bo jeśli tak zagraliśmy w Monachium, to w Barcelonie choćby powtórzenie tego meczu może właśnie przynieść nam wysokie zwycięstwo, nawet gdy Baja wygra wszystko co podejrzewam się wydarzy.

0

@bartekvisca "Nic takiego się nie stało strzeliliśmy okrągłe ZERO." no to dodupc się do skuteczności bo to było jedynym nietrybiącym mechanizmem w tej maszynie Xaviego. Boki obrony jak koledzy poniżej napisali, zagrały bardzo dobry, wyważony mecz. Nie da się grając z Sane i Musialą zostawić im autostrady po bokach. Ten mecz odpowiedział też na pytanie, po co Xaviemu był potrzebny Alonso... pokazał też, że Alba nie ma już zaufania u trenera i będzie trzecim wyborem na PO i dlaczego chciał go klub wypchnąć do Interu.

0

@Azi chyba nie da się lepszego podsumowania tego meczu napisać i czytelniejszych wniosków wyciągnąć. Od siebie dodam tylko, że z meczu na mecz jestem coraz bardziej oczarowany Gavim. Wczoraj to co robił w pierwszej połowie to był Gatuso z najlepszych lat. Nie ma co srać, to faza grupowa, a nie play -offy i dobrze że taki mecz się wydarzył teraz.

9

@bartekvisca powiem krótko... Nie napisałbyś tego postu, gdyby Pedri z Lewym strzelili wczoraj swoje setki, a oszust z gwizdkiem podyktował oczywistego karnego. Upamecano nie byłby potworem, Davis nie byłby tak wybitny tylko nagle okazałoby się że zostawia luki w obronie, Kounde bylby maszyną na prawej obronie, a Alonso najbardziej pozytywnym zaskoczeniem. Aaa i zapomniałem dopisać, że Gavi byłby porównywalny do Gatuso...

0

@prokofiew tak, że to powinno być 2:0 dla nas, a na pewno już 4:2 dla nas.

3

podczytywałem Ramble w czasie meczu na telefonie i muszę powiedzieć, że w trakcie meczu na gorąco pojawiają się tutaj takie wysrywy i niedające się czytać komentarze... to jakby po prostu rozczarowane, rozkrzyczane bachory wbiegły, bo coś się nie udało, bo tata nie kupił zabawki. Kończy się mecz, wracają normalni, normalnieją komentarze.

0

@MatiSkrzacior Upamecano to jest tykająca bomba i stosunkowo często notuje wysrywy... dzisiaj mu jednak mecz wyszedł bardzo dobry

1

@cris2706 już czytając miałem Cię odesłać na notatnik, a tutaj nagle ostatni akapit, który jest najpiękniejszym akapitem jaki tutaj dzisiaj widziałem ;) pozdro !

0

@bart_azz no u nas na końcu ławki raczej nie strzeliłby i nie asystowałby.

0

@Marcelinho99 @Waszk i co z tego że się punkty zdobywa obrazem gry ? Trzeba wyjść z grupy, a do tego czasu względnie świeża drużyna musi się zgrywać i na tle Bayernu wygląda dominująco. Tu masz mistrzu jeden z drugim w pierwszej jedenastce pięciu nowych zawodników, siedemnastolatka, młodziutkiego Pedriego... a grają z potworem, który na papierze jest zwyczajnie lepszy, a na boisku już nie. Jeśli wyjdą z grupy, a grając tak rozjadą Inter, to te punkty nie beda miały większego znaczenia.

9

ale część odklejeńców pierdoli trzy po trzy... naprawdę nie widzicie różnicy w obrazie gry w zestawieniu z zeszłymi konfrontacjami ? Jeśli nie, to radzę zająć się dartami.

0

Ten bożychuj z polsatu doszedł tam ?

0

czy temu przemytnikowi fajek ktoś naprawdę płaci za te pseudoeksperckie majaczenia i bełkot ? Przecież tego debila to nawet Ci w studiu poważnie nie traktują.

29

Przecież to jest karny jak nic...

1

@Tibu no i miał @JarekS rację. Nie postawił ani na Balde ani na Garcie do spółki z Araujo tylko doświadczonego Christensena.

2

@Zoker ahhh... Złomowanie z rana...jak śmietana ;)

2

@JarekS ja myślę że postawienie na Balde w tym meczu nie jest tak nierealne jak to przedstawiasz. To jest mecz z faworytem grupy i nawet potencjalna porażka na wyjeździe niczego nie przesądza, więc może pokusić to trenera o podjęcie ryzyka. Kiedyś pamiętam w meczu z PSG zagrał niejaki Firpo i kasował Mbappe, wyłączając go z gry, mimo że nic nie sugerowało że to może mu się udać. Trener najlepiej widzi na co stać Balde i jest też świadomy jego ograniczeń w obronie i mocniejszego parcia do przodu. Jest jescze jedna rzecz. Alba jest strasznie słaby psychicznie, mecz z mocniejszym rywalem moim zdaniem paradoksalnie może nie faworyzować go do występu, bo on już przed gwizdkiem miewa brązowe porty. Nabrał tego po tych spektakularnych klęskach w Rzymie, na Anfield w Lizbonie. On się nigdy nie odbudował potym.

1

@AdrianAdrian obstawiam 1:4 dla Barcelony ;) myślę, że jesteśmy w dużo lepszej formie, mamy fajne skrzydełka, Kounde zabezpieczy prawą stronę, a z przodu "maszyna" zrobi swoją robotę i chłopacy będą chcieli wreszcie wziąć rewanż za te ostatnie lata.

6

i pomyśleć, że cały czas rozmawiamy o Mistrzu Świata, który grał wtedy w pierwszej jedenastce... w 2018 pomyślałbym, że to nie ma prawa się wydarzyć ...

3

Komentarz usunięty

1

@Transu96 w sumie racja, nie pomyślałem, od dzisiaj szlaban na wszystko co nie jest dbz xD dzięki musi mieć odpowiednie wzorce a nie jakieś gówna xD

3

@GeneralXavi no i syn z dniem dzisiejszym otrzyma szlaban na świnkę Peppe. A tak lubił tę bajkę, szkoda...na szczęście Psi Patrol był ostatnimi czasy numerem jeden i tam raczej nie ma takiej edukacji.

1

Oni raczej mają kim go zastąpić, a też Conan to nie jestem nie wiadomo jaki pistolet. Bardziej obawiam się Sane, Mane, Musialy ...

1

@Vebrol jest zdecydowanie za wcześnie na takie zdania. Jeszcze nic nie wygrali, jeszcze nawet z Bayernem w LM nie zagrali, ani żadnym silnym rywalem w poważnym meczu bo Sevilla w obecnej formie to raczej średniak, a gościa już grubo ponosi. Będę w stanie się z tym zgodzić tylko i tylko wtedy jeśli weźmiemy pod uwagę ostatni 1-2 sezony Messiego w Barcelonie, nawet nie ten ostatni a przedostatni. Fakt faktem, że był kapitanem i wielokrotnie jak na Anfield czy w Rzymie albo Lizbonie, po prostu spuszczał głowę, z perspektywy lidera, przywódcy, mentalnego kapitana jest pewne pole, które można nadrobić. Natomiast Lewy nie ma najmniejszych szans, by nadgonić całą karierę Messiego i choćby otrzeć się o jego miejsce w historii klubu. Nie ma o czym dyskutować.

0

@abram3k jeśli Dembele będzie w stanie tak kręcić w Monachium, to uważam że będą podstawy by tak napisać. Póki co jest on jaki cała drużyna po kilku małych kartkoweczkach, ale prawdziwy test dopiero przed nami. Trzeba jednak przyznać, że na oko widać, że podchodzimy do niego przygotowani i dobrze rokujący.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?