0

Balde ewidentnie nie daje rady, to nie jest jeszcze lub nigdy nie będzie ten poziom, by grać w Barcelonie, bo dla mnie to on póki co staje na jednej półce z Minguezą. Niesttey ale u nas wydaje się, że ciągle jest to samo, jaka by nie była sytuacja, w jakiej formie zespół by nie był, kto by nie grał, my musimy grać to samo. Taki Ancelotti nie musi się zastanawiać jak wyjdziemy i jak zagramy, bo jest to jasne i nikt nawet nie próbuje czegoś zmienić od lat. Był jeszcze ten nieszczęsny Valverde, co grywał 4-4-2, styl leżał, ale wyniki miał.

5

Jeśli mamy już przegrać, to byleby nie strzelił bramki żaden z dwóch pajaców z Brazylii, szczególnie ten wielkowarzasty.

1

Jeśli dzisiaj Xavi zacznie z Pique w pierwszym składzie, to ta strona przeżyje czy znowu serwery się ugotują ?

1

@Criss18Barca a ja dla odmiany podpiszę się pod tym co tutaj napisałeś. Pójdę krok dalej i powiem, że ludzie dostrzegą to dopiero, jak Busquets sobie pójdzie, czyli w przyszłym sezonie. Jest niezastąpialny na ten moment, być może Rodri byłby w stanie, ale on tutaj na pewno nie przyjdzie.

1

@Janiama bardzo podobałaby mi się taka strategia na ten mecz ;) byle Kounde był na prawej stronie.

0

Mam nadzieję, że trener pozwoli się zrehabilitować Pique... w Mediolanie dał radę, ostatnio kompromitujący występ, ale z Realem też stanie na wysokości zadania.

7

Wbija nóż w plecy ludziom którzy grają dla wspólnego celu i jescze ma czelność mówić że nie byli jego prawdziwymi przyjaciółmi. Taki sprzedawczyk nie ma przyjaciół i nie wie nic o przyjaźni. Mati Borek miał rację mówiąc o Portugalczykach i Sousie, że to najemnicy w piłce nożnej którzy idą zawsze tam gdzie się im więcej zapłaci.

0

@esem91 nie no wiadomo że przerysowałem grubą kreską, ale generalnie to już Villareal czy Valencia grają ciekawej dla oka i lepsze spektakle z tego powstają.

0

@FCB_dimiC mecze Atletico nie sposób w żaden sposób traktować jako reklamę czegokolwiek, już na pewno nie LaLiga. Lepsza reklamą LaLiga byłby jakiś Cadiz z Elche.

0

@maroon nie uwłaczam, ale w potocznym języku, przyjęło się mówić "typowy Janusz", które rozumiane jest jako synonim chłopka roztropka albo wiejskiego filozofa, ogólnie kogoś kto jest fachowcem od wszystkiego i zna się na wszystkim, podczas gdy jego wiedza jest w rzeczywistości bardzo płytka, a wysnuwa teorie na tematy które dosłownie "liznął". O takich osobach często mówi się właśnie "Janusze". Nie chce wchodzić skąd to się wzięło, chociaż się domyślam. Oczywiście nie miałem intencji nikogo obrazić, nawiązuję tylko do tego co się w języku potocznym, wręcz ulicznym mocno już zakorzeniło.

1

@Kusco15 nie znam innego człowieka, który miałby tak bardzo dobrze dobrane imię do swojego stanu umysłu.

0

@Marcelinho99 a co Ty chcesz od Alonso ? Z Realem postawienie na Balde to samobójstwo.

7

@Emhyr ja go szanuje za to jak się zmienił i poprawił nastawienie i morale. Niepotrzebnie jest tutaj na siłę upierdliwe czynienie kapitanami ludzi którzy się na to kompletnie nie nadają, a zostają nimi tylko z tytułu długiego stażu w klubie.

1

@Zbyszard patrząc na to jak adoptują się kolejne Ferrany i Raphinie to nie jestem pewny czy chciałbym żeby ktokolwiek tu jeszcze się pojawiał.

1

@pacior95 tak, i Bayernowi też żeby dał nam wygrać ze sobą?

1

@MICHU2 ja rozumiem, że się już weekend zaczyna, ale żeby się już tak nadupcyć przed 15 ? xD

0

@Faro cofnąć się na swoją połowę mając parodystów w obronie ? Nie brzmi to jak najlepszy pomysł...

1

@Encore no to może w przyszłym sezonie, jeśli Xavi zakończy go bez sukcesu, to jak Pan Trener Tuchel będzie wolny to można się zastanowić. Xavi powinien ten sezon i następny spokojnie pracować i robić swoje.

1

@lucca87 oczywiście, żę tak, nie mam nic do dodania do tego co napisałeś, może jedynie tytułem podsumowania: drużynie którą buduje Xavi powinno się zwyczajnie dać trochę "pożyć", a nie po pierwszych niepowodzeniach "sprzedać wszystkich kupić wszystkich, zatrudnić Tuchela"

0

@Seledynowy ok, spojrzałem na powtórkę, mea culpa...

1

@hoeniker Przy pierwszym golu strzelec bramki nie był "pod opieką Pique"... zawalił to Garcia i jest to fakt, nie opinia, mimo tego teatralnego i głupiego gestu który Pique wykonał "Calma"

0

@eltores @Adamski69 Panowie, ja jestem ostatnim człowiekiem, który w Koemana rzuciłby kamieniem, naprawdę... ja wiem w jakich okolicznościach Ronald pracował, jaką jest legendą dla klubu, ale ja po prostu mówię o faktach ... gra wyglądała okropnie i nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co by zrobił gdyby miałdo dyspozycji takie pieniądze jak Xavi i Alemanyego w dyrekcji sportowej. Ja do Koemana miałem i mam ogromny szacunek, mimo tych głupot które zdarza mu się wygadywać bo czasami każdy tak pieprzy, bardzo często go tutaj też broniłem, ale odnoszę się tu do Ronalda porównując fakty. Drużynę Xaviego ogląda się znacznie przyjemniej.

53

Właśnie dzieje się to, o czym pisałem na początku tego sezonu. Gorzka prawda jest taka, że łebki z tej strony obiecały sobie, że po tych zakupach wygramy Ligę, Ligę Mistrzów, podwójny tryplet i potrójny oktet. W związku z tym następuje odwrót i dziki ryk, tupanie nóżkami, przebieranie i plucie na każdego, kto przyłożył rękę do rewolucji w składzie. Ci sami, którzy wywozili Koemana na taczkach i wyzywali od świń i knurów, dzisiaj mówią, że w sumie to był taki sam albo lepszy jak Xavi. Alemany z szefa, który dokonał genialnych wzmocnień, stał się nagle kmiotem który zadłużył klub i nasprowadzał szrotu. Xavi z Pana Trenera, stał się nagle nieudacznikiem, który próbuje na siłę implementować DNA Barcy. Już sobie nawet dzieci Tuchela na zbawcę wybrały.

Prawda jest natomiast taka, że niestety, ale brakuje nam tego co od zawsze, genu zwycięstwa, który może pomóc szczęściu. Jeśli wy porównujecie obecną Barcelonę, która grilowała Baja Mynsien na wyjeździe i do dzisiaj nie wiadomo jakim cudem tego meczu nie zamknęła po pierwszej połowie z pomocą ogromną debila z gwizdkiem, do Barcy Koemana która pojechała tam odebrać najmniejszy wpierdol i go odebrała... to zacznijcie oglądać może mecze. Niestety drugi pech polegał na tym, że na Inter posypała się kadra po przerwie reprezentacyjnej i trzeba było łatać dziury i znowu grać starym Pique w obronie i nieogarniętym Balde.
Ale wy jesteście chorągiewki, będziecie dyndać w tę stronę w którą akurat zawieje. Rozumiem rozczarowanie, ale takiego wysrywu i pomyj to naprawdę ono nie usprawiedliwia.

0

@Patrykl145 zmień dilera, albo wytrzeźwiej

0

Piękny Roberto !!!

15

Mecz z Interem to nie jedyne starcie, które obowiązkowo musimy wygrać. Baja Mynsien, na 100% jeśli będą mogli dorzucić cegiełkę do odstrzelenia Barcelony zrobią to i podłożą się Interowi, jeśli będą mieli pewne wyjście z grupy. My musimy również co najmniej zremisować o ile nie wygrać z Szwabami.

2

@VegetaPolska Liga Mistrzów to jedna wielka parodia sportu, wałki, przekręty, wypaczenia... i nie mówię tu że Real jest wyłącznym beneficjentem, chociaż wielokrotnie korzystał na tym, ale jednak nie od kozery Perez ma obsesję na punkcie SuperLigi. Może i jest to nasz rywal, ale jednak mądry facet, szkoda ze Anglia się poddała i tak szybko wymiękła i zostawiła Barcę z Realem na lodzie.

0

@VegetaPolska

a oceń czy w tej sytuacji był wystarczający kontakt na bramkarzu, żeby gwizdnąć faul ?


4

@Rewolucja123 @wyrek i bardzo dobrze, że są ... nie każdy jest Messim, żeby w tym wieku grać wciąż na kosmicznym poziomie. Xavi jak widać usadził na ławce Albę i Pique, który jak się okazuje wciąż może być przydatny. Roberto gra z konieczności. Co do Busiego, jego stratę odczujemy wszyscy dopiero jak go zabraknie i wiele lat uważam, będziemy się kopać po czole zanim przyjdzie godny następca.

3

@lucca87 ja jestem za opcją "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?