0

Tu są dźwignie Laporty potrzebne na gwałt xD

3

Czyli to będzie powrót grubo po nowym roku … cudownie. Flick nerwowo tego nie uniesie.

1

@BorzyKrzys nie mogę uwierzyć, że znalazło się tutaj tylu obrońców takiego zachowania Lamine’a. Prawda jest taka, że od pewnego czasu już za dużo słychać o kwestiach pozaboiskowych. Teraz dosadzil też niepotrzebnie… jeśli jeszcze byłby w formie to ok bo mógłby mówić na boisku, a tak tylko poddymił a białe kluchy zawzięte na niego. Nie pomógł klubowi w tym meczu i takie są fakty. A my słyszymy o karłach na osiemnastce , o romansach, o niepodpisywaniu koszulek kibicom i teraz to… chłopak odjechał a miał wzór z Rosario w klubie i mógł się od niego uczyć.

0

@Fake69 @Karamba no spoko Panowie ale co Mierda miała z tym łokciem zrobić? Tak na zdrową logikę

0

@Toretto cienki klocek z niego... jak był tak naostrzony i miał na serio odchodzić, to trzeba było tam zostać. Błazen i nic więcej, na boisku też co raz słabszy, bo to nie jest już ta forma na pierwszą trójkę ZP

0

@Pedri16Future dla mnie raczej nie ma faulu, to Cubarsi bardziej w jego stronę skakał, a że jest niski to nadział się na łokieć/

3

@Stanio87 on ma problem z tym że dostali ale nie strzelili. Biały Jasiu chciałby mieć od razu gola a nie jakiś tam „karny”

2

@Sombrero nie widzę potrzeby bo był spalony, ale w tamten sytuacji którą przywołujesz to Vinicius kopie Yamala w polu karnym i zachowuje się jakby wpadł na minę.

15

Uważam że powinni dyktować karne za takie cwaniactwo jak popychanie na chama Araujo przez Carvasrala. Co to jest ? Ładowanie kogoś na glebę gdzie piłka nie jest żadnym argumentem. Kilka takich karnych i wyeliminowaliby takie cwaniactwo ze stadionów.

4

Lamine bardzo źle zrobił że te prowokacje urządzał przed meczem, a nie po meczu. W ten sposób rozgrzał atmosferę w sytuacji kiedy sam jeszcze był pod formą. Narobił sobie problemów i było wiadomo, że naskoczą na niego mierdy po wygranej.

37

Mnie cieszy to, że my jak przegrywamy z Mierdami to jedna max dwoma bramkami, a my jak wygrywamy to zwykle na grubo.

2

Jesli Real wyjdzie w pomocy: Toomuchmoney-Golden Boy i przereklamowany Anglik to znaczy że oddali środek pola bez walki i tu trzeba będzie wykazać mocną dominację.
U nas i tak mocno zależy od tego jaki Fermin się wylosuje dnia dzisiejszego oraz czy będziemy skuteczni. Najbardziej martwi zestawienie obrony, ale to nic nowego i doskwiera od początku sezonu.

6

Nie wiem sam czy gorsza jest pierwsza jedenastka czy fakt że nie ma kogo wpuścić z ławki. Znowu Araujo będzie środkowym napastnikiem.

2

@Criss18Barca ale jaki Hiszpan… jaki Niemiec… a szwagry, sonsiady i pociotki to gdzie będą robili ?

5

@Ojciec5tkidzieci najlepszym świadectwem na kompromitację pani Schnepf jest to, że nawet lokalni obrońcy nie wyszli z jaskiń

5

@Patinka353 yamal to się może szykować na symfonie jak dla Pique … gwizdów i buczenia. Nie wiem czy potrzebne były te jego prowokacje na ten mecz. Mierdy wyjdą strasznie naładowane na niego po tych wypowiedziach. Tak młody zawodnik powinien skupić się bardziej na boisku a mniej na prowokacjach

4

Kluczem w tym meczu będzie skuteczność. Jeśli przestaną obijać poprzeczki i słupki, pudłować stuprocentowe piłki i marnować sam na sam i karniaki to możemy to wziąć. Ale nie można tak marnować piłek jak to zwykliśmy robić. Ktoś z naszych z przodu musi ewidentnie mieć swój dzień. No i musi się wylosować Fermin w dyspozycji Ferminatora a nie Ferminka. Tego uważam za naszą najlepszą armatę na dzień dzisiejszy.

0

@Criss18Barca Britney … ups I did it again xD

0

@kanver_ jedno tylko „ale” kontuzja to nie jest wypoczynek. Po kontuzji właśnie potrzebny jest wypoczynek i dojście do formy. Lewy jest już w tym wieku że takie kontuzje będą tylko kwestia czasu i równia pochyła w dół.

2

Rashford Ferminator i Lamine, damy radę.

1

Niestety ale Eric to jedyny obrońca który jeszcze gwarantuje chocby jako taką jakość w linii obrony. Cała reszta to elektryki i strach się bać jak wyjdą. Cubarsi z Araujo budzą rownie wielkie obawy jakby miała tam zagrać para Casado - De Jong.

0

@insp1re a to już jest jasne, że Raphinia i Ferran nie zagrają ?

0

Vlahovic jeśli ma ostatni rok kontraktu mógłby być opcją dla Barcelony już na zimę. Pewnie 5 mln to kwota na której ten transfer by się skończył. Jest to jednak jakiś klasowy zawodnik i wartościowy zmiennik na dziewiątkę. Jak widać Lewy jest tak pod formą, że koniecznie trzeba napadziora, na Alvareza pieniędzy nie ma i nie będzie, podobnie sytuacja się ma z innymi klasowymi napastnikami.

0

@KamQiX tak tak … niegdyś każdy śmietankowy wmawiał że Camavinga jest lepszy niż Pedri xD

7

Ale ten Dżud jest słaby … mam nadzieję że na Barcelonę wyjdzie w pierwszej jedenastce, wtedy zaczniemy w przewadze

0

@kuczyniak mogę prosić o link do ogłoszenia na priv ?

10

@Trojanek23 oczywistym jest, że przesadzasz, ale ... racjonalny wydaje się zakaz hodowli ras niebezpiecznych dla człowieka. Ludzie kupują te psy WYŁĄCZNIE w celu straszenia innych obywateli, wzmacniania swojej pozycji i paradowania po mieście z "legalną" bronią w ręku. Żadne żałosne zdjęcia roześmianych pit bulli nie zmienią tego... nie rozumiem przyzwolenia na to i nigdy nie zrozumiem. Kolejne tragedie z udziałem tych morderców nie skutkują niczym rozsądnym w tym kraju.

0

@Wojcio z prostej przyczyny... w tym sezonie to po prostu nie działa... nie ma Inigo, który potrafił regulować tę linię i nadawać rytm pułapkom, a w tym sezonie nie ma tego komu ogarnąć.

1

@prestigiacomo otóż nie mam takiego odczucia. Uważam, że Hans Diether Flick wyjdzie na ten mecz zupełnie inaczej niż na dotychczasowe autobusy i cofnie nieco linie obrony. Nasze przody będą miały więcej miejsca do gry, a linia pomocy zdominuje tę "pomoc" RM która po odejściu Kroosa przestała istnieć. Ten mecz wygra przede wszystkim lepszy trener, a tutaj nie mam wątpliwości, ze Flick >>> Alonso.

9

Dro to zdecydowanie przeciwieństwo niejakiego Andre Gomesa. Chłopak ma dużo luzu, pojawia się do gry, rozumie wymianę podań na małej przestrzeni umie wychodzić spod pressingu. Z tej młodzieży która zaprezentował Flick ostatnio to zdecydowanie najjaśniejszy punkt zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?