4

Pogba jest w Manchesterze United.

0

100 lat ! :) które ?

22

Ponoć Sergio Ramos ma teraz grać w meczach z Barceloną z ochraniaczem na zębach i karbonowym kasku z kolekcji "Petr Cech 2018". [źródło nieznane].

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Perez od kilku sezonów, zachowuje się tak jakby badał, ilu zawodników może sprzedać, by dalej wygrywać Ligę Mistrzów... jeżeli jeszcze puści Lukę Modrica, to pojedzie po bandzie na całego. Z drugiej strony jeżeli przychodzi do niego tak zasłużony dla klubu piłkarz i mówi: " tu osiągnąłem już wszystko, chcę czegoś nowego, chcę odejść" to musiałby być sk*****em by mu na to nie pozwolić.

0

bardzo podoba mi się tytuł artykułu na Onecie: " Specjaliści od kradzieży. Osobisty wróg Realu w Barcelonie".

11

pytanie podstawowe: czy będą/są potrzebne jeszcze jakieś wzmocnienia ?
pytanie dodatkowe: na co Perez tak skrzętnie odkłada pieniądze ? Człowiek który ma manie wydawania pieniędzy i kupowania nowych zawodników, wydaje jakieś "miedziaki" na transfery już od paru okienek... ba... nawet można powiedzieć, że sprzedaje swoich zawodników lekką ręką: Morata, Ronaldo, Pepe, Jese, James... Albo będzie stadion budował, albo czeka na kompletnie nieudany sezon, żeby za skumulowaną gotówkę wykupić całą Legię.

1

W Paincie wyglądałoby to sto razy lepiej, ta okładka wygląda na robioną kalkulatorem albo schabowym.

1

Ciekawy jestem, czy to był ten zaskakujący transfer Abidala i czy to już ostatni kupiony piłkarz w tym okienku. Podoba mi się bardzo, że wreszcie pojawiają się transfery zawodników, o których nawet gazety się nie rozpisywały wcześniej. Dzięki temu cena za takich piłkarzy jest odpowiednio rozsądna, a pismaki wymieniają swoje nazwiska: Rabiot, Willian, Hazard, z których na końcu niewiele wynika. Brawo Abidal ! Świetny człowiek, fantastyczny piłkarz a teraz jeszcze manager! Mieć go to posiadać skarb.

3

Fiszki które kupujesz , mają oprócz słówka zapisane także przykladowe zdanie ich użycia i kontekst. Jeżeli obejrzysz film, wiele słówek usłyszysz w nim maksymalnie raz i ich nie zapamiętasz, fiszki to forma egzaminowania się, wiele badań memologicznych wskazuje że to najlepsza metoda.

0

Oczywiście, najskuteczniejszym rozwiązaniem są kupione lub samodzielnie zrobione fiszki :)

0

Dokładnie, za Gomesa możesz chcieć jak i Real za Kovacica , problem tylko taki, kto Ci tyle da ?

1

Może Vidal z Pique filmik kręcą ?

0

Próbuj włożyć do izopropanolu i JE zostawić tam na noc, później wymień izpropanol i jeszcze raz to samo, a później wysusz porządnie, i nie włączaj ich do tego czasu, może pomóc taki zabieg

0

Kovacic wart jest może połowę tej kwoty... niby za co miała wzrosnąć tak jego wartość ? Za grzanie ławki ?

1

ktoś tu wczoraj napisał, że facet dostał 5 czerwonych kartek w całej karierze ? TO jest naprawdę taka niebotyczna ilość ? Biorąc pod uwage że profesjonalnie gra z 10 lat, jedna czerwień na dwa lata to jest aż taki problem ? Dodam tylko, że co najmniej jedną z realem, dostał za darmo ...

0

jak piszesz takie zdania, musisz spojrzeć krytycznie i ilościowo, wprowadzając pewną poprawkę statystyczną. Niestety ZAWSZE znajdą się osoby którym transfer Vidala się nie spodoba i te osoby też powiedzą to głośno, zauważ jednak, że znakomita większość głosów jest pozytywnych wypowiadając się szczególnie w kontekście niskiej ceny transferu. I to trzeba wszystko przebrać i podsumować a nie buzować, że parę osób jest przeciwnych.

0

nikt albo kto przepraszam ?!?

1

Być może za mocno słońce przygrzało, jeżeli Sergio Busquetsa i Rakietę nazywasz rzemieślnikami :)

3

, za parę dni przejdzie za darmo, a jak jeszcze chwile poczekamy to może wezmą Gomesa i jeszcze nic nie będziemy musieli za niego dopłacać

0

Będzie jak w meczu Bayernu z Realem. Casemiro zastrzeli Vidala, a Vidal dostanie czerwoną kartkę za nielegalne posiadanie amunicji na boisku.

0

niestety szkoda, że tylko w bezpośrednich, bo w pośrednich to ostatnio aż zanadto Real dymał Barce (przy użyciu Atletico i Romy)

1

a może będzie tak Barcelona -dyma-Inter, Inter -dyma -Real (Modricem), po uproszczeniu tego równania: Barcelona - dyma -Real

0

a jak nie wygraliśmy w tym roku Ligi Mistrzów to ktoś z zarządu chłostał się na ulicy i przepraszał ?
"hominis est errare, insipientis in errore perseverare" (ludzką rzeczą błądzić, rzeczą głupców trwać w błędzie"

0

Rabiot chce, ale go nie puszczą, być może plan jest taki, że przyjdzie do Barcy za rok. Ja już po zeszłorocznym krytykowaniu transferu Paulinho nie mam śmiałości powiedzieć nic złego o transferze Vidala. Wygląda na to, że w Barcelonie liczba Vidali jest stała.

0

nie no, nie rób sobie jaj

0

może chcą przetestować Messiego.. ile on jeszcze to jest w stanie wytrzymać ?
a może chcą, by Messi w końcu sam sobie asystował przy bramce ?

kto wie jaki plan mają włodarze ? :D

1

parafrazując znakomite polskie komedię "Kiler" i "Kilerów dwóch":

"ilość Vidalów w Barcelonie musi się zgadzać"
"bo drugi Vidal jest nam niepotrzebny"

0

to wszystko zależy ile mamony miałby kosztować. Jeżeli to kwota oscylująca wokół 20 mln, bo np. Bayern chce się go pozbyć za wszelką cenę, to zyskać takiego zadaniowca/wojownika ... why not ? Jeżeli miałby kosztować 30 to trzeba zrobić burzę mózgów i się porządnie zastanowić, jeżeli zaś 40 mln to życzyć mu szczęścia w Interze... pamiętaj, że jego następnym portem będą prawdopodobnie Chiny, więc jest szansa, że zainwestowana kasa się może zwrócić.

0

pewnie gościowi chodziło jeszcze o Denisa Suareza i Andre Gomesa, którzy ostatnimi kontuzjami wypisali się z karuzeli transferowej, co oczywiście dalej nie daje jedenastki tylko przy uzupełnieniu Twojej listy, 9 zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?