panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
transfmarket podaje kwotę 94 mln. Marca podaje 110, oczywiście + zmienny których wartości na chwilę obecną nie znamy. Czy jest to dużo ? Tak oczywiście jest kolosalna kwota i zdecydowanie za wysoka, nawet jak na tej jakości piłkarza, ale ... trzeba wziąć pod lupę ile on będzie zarabiał za rok gry, a myślę że jednak będzie tańszy w utrzymaniu niż Neymar, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę ile Ney miał zarabiać wg. ustaleń nowego kontraktu. Uważam, że przy transferze starego, zjechanego "szrotu" (przepraszam) jakim jest Paulinho, to i tak niewielka kwota. Jedno co trzeba przyznać, to to, że władze Barcelony raczej w dobrym i jedynie słusznym kierunku rzuciły swoje spojrzenie, na tę pozycję lepszego od Dembele i młodego piłkarza zaryzykuję że nie znaleźliby.
2
On to się bardziej do Ciechocinka albo Buska-Zdroju nadaje jako kuracjusz.
0
jedno jest pewne - niezależnie czy zagra nie wróci cały i zdrowy... [*]
3
dlaczego nie di Maria
1) śmierdzi Realem na odległość
2) uciszanie kibiców na Camp Nou
3) piłkarsko on już jest po prostu u schyłku formy i kariery, to bardzo widać
w Manchesterze United kompletnie sobie nie poradził, w PSG wygląda to znacznie lepiej, ale to jednak znacznie, znacznie słabsza liga i rywale. W lidze hiszpańskiej w barwach MAdrytu zagrał tak naprawdę jeden bardzo dobry sezon i jeden całkiem niezły, we wcześniejszych był pro prostu słaby lub przeciętny.
0
Gdyby przeszedł do Barcy, nie rozwinąłby się tak jak w Borussi. Nie popieram transferu za takie pieniądze, jeżeli ma się ograniczony budżet i nie jest się bogatym Arabem, ale taka jest prawda, że w Barcelonie wchodziłby głównie z ławki i jego wartość wciąż wynosiłaby 15-20 mln. Obecnie nie jest wart 140 mln, jest wart obiektywnie mniej niż połowę tej sumy.
0
parafrazując znane wyborcze powiedzenie "nikt wam nie kupi takich piłkarzy, jakich ja obserwuję"
0
komuś się tu chyba grunt pod nogami wali ... ale zarząd, nie ma co ...
0
oglądam tą Niceę z Napoli i stwierdzam, że do Barcelony w komplecie mogłoby trafić dwóch zawodników; oprócz Seriego Allan Saint-Maximin na skrzydle robi naprawdę dobre wrażenie, jest szybki przebojowy i świetnie drybluje :)
3
jeżeli zapłacą takie pieniądze czy to Liverpoolowi czy Borussi to dramat. Żaden z tych piłkarzy losów nie zmieni - taka jest smutna prawda. Z tym co mamy, no cóż ligi mistrzów raczej nie wygramy, ale już Ligę ... można próbować. Co z tego, że nawet jeśli przegramy w GD dwie bezpośrednie konfrontacje z Realem, Liga polega na żmudnym skubaniu punkcików jeden za drugim. Nasi piłkarze są nienasyceni sukcesami (z pewnymi wyjątkami), niektórzy młodzi i na pewno nie gorsi niż piłkarze Valencii, Villareal, a mogą spokojnie rywalizować z Atletico. No i ten wielki lider czyli Messi. Jeżeli powalczą skrupulatnie w KAŻDYM meczu stać ich naprawdę na dobry wynik, myślę że i na odzyskanie mistrzostwa. Real dużo meczy w poprzednim sezonie wygrywał w samych końcówkach, wygrali wszystko więc smak sukcesu ciągle czują na jeżyku. Potkną się i to myślę nie raz. Warto przebiedować rok z takim skłądem, wprowadzić Alenie i paru młodych zawodników do składu, ugruntować pozycję Sergiego Roberto w zespole i zoabaczyć co będzie. A za rok na spokojnie ruszyć odpowiednio wcześnie z dobrze rozplanowanym oknem stransferowym, mając dużo pieniędzy i konkretne cele. Rynek się do tego czasu uciszy i uspokoi. A Borussia niech zostanie z tym swoim problemem zwanym "obrażonym Dembele" i zobaczymy co zrobią.
0
wydać oświadczenie, że Barcelona rezygnuje z kupna Dembele, jutro Wacek przybiegnie, że sprzeda za 80 mln już ze zmiennymi.
0
aaa tam obserwuje, chłopaki się na Bundesligę wybrali a tu już od razu że coś obserwują. Zasiedli na trybunach, piwerko otworzyli i jeden do drugiego, że mu się Goretzka podoba, a media od razu, że obserwują. Okienko transferowe jest tak długie że mają czaaaas !
7
Nie, nie, nie ... lepiej mieć jeden rok posuchy i za rok lepiej zaplanować i przeprowadzić okienko transferowe, a przede wszystkim poczekać aż rynek ochłonie po transferze Neymara, niż teraz płacić na szybko tak kosmiczne pieniądze, za piłkarza który jednak jest wciąż wielką niewiadomą. Skutki takiego transferu mogą być znacznie dłuższe niż ten jeden rok, przede wszystkim inne klubu przyzwyczają się, że Barcelonę doi się ile popadnie, a po drugie wyrzucenie na szybko tylu pieniędzy może przez lata obciążać klubową kasę, również odczuje to przyszły zarząd.
Okienko działacze zmarnowali - trudno, trzeba teraz rok przecierpieć z tym co jest + angażować zawodników ze szkółki.
25
może Robert i Urbano oglądali ostatnią transmisję w Eleven i posłuchali Tomka Ćwiąkały który stwierdził że Keita to piłkarz najlepiej pasujący do obecnej Barcelony.
0
szkoda że Siggurdson poszedł do Evertonu, wielka strata, to zawodnik tej półki co Coutinho czy Erriksen, Everton go wyjął za 45 mln. toż to promocja.
1
przypominam że to Barcelona i Fernandez, więc klauzula może sięgnąć 50 mln :D
0
dokładnie ... ten facet jak będzie chciał odejść do PSG za rok-dwa lata będzie wyprawiał dokładnie to samo...
0
Dominic Calvert-Lewin - skrzydłowy Evertonu - to nazwisko powinno znaleźć się wśród potencjalnych kandydatów do wzmocnienia kadry - oczywiście w tym sezonie już na to za późno ale za rok ... też będzie okienko :)
Mam wrażenie że Fernandez i spółka nie oglądają piłki nożnej tylko czytają onet
0
to ważny punkt mojego porównania, a raczej ironii :)
0
Andrzej Gomez wystrzeli jak Łajka w kosmos ! :)
1
a Ty umiesz czytać ? Watzke powiedział że kwota nie jest poprawna co oznacza, że może być mniejsza, ale równie dobrze może być wyższa.
0
nie, myślę, że przez rok pojawią się nowi, warci uwagi zawodnicy i jeżeli zostaną zakontraktowani w pierwszych dniach okna transferowego, wtedy będzie znacznie taniej (wystarczy spojrzeć ile City zapłaciło drugiego dnia okienka za Bernardo Silvę ). Poza tym rynek się uspokoi po odejściu Neymara. Gdzie jest powiedziane że to Dembele jest jedynym wartym uwagi piłkarzem na rynku ?
37
Wolałbym rok przebiedować nawet zajmując 2-3 miejsce w lidze niż płacić tym naciągaczom takie pieniądze za piłkarza, który wart jest może 60-65 milionów. To będzie przykład dla innych klubów na wiele lat do przodu, jak można kroić frajera z Katalonii.
2
Czekam aż Fernandez ruszy do Chin po Oskara. W końcu to jego ulubiony rynek i tam wreszcie coś mu wyszło.
0
Mundo Deportivo: "Jest porozumienie w sprawie Dembele 100 mln + 30 zmiennych " :)
3
nasz rekin rynkowy Fernandez pewnie niedługo skupi się na pozyskaniu Oskara z Chin, w końcu to jego ulubiony rynek :D
0
dawno w linii pomocy Barcelony nie odnotowano takiego dobrego występu jak S. Roberto... nie jest to wciąż Xavi czy Iniesta, ale jest potencjał :)
43
Żaden sport mnie nie uspokoi, jedynie jest to w stanie zrobić Mestre, jeśli orzeknie że na 200% Messi zostaje - będę spokojny. A jeśli potwierdzi to profesor Pique i napisze na Twitterze: "zostaje" to już się loozuje na całego.
0
jak na tę chwilę, to tylko bezpodstawna plotka ale... ta z Neymarem miała podobny początek, poza tym Messi nie jest ślepy i widzi co robi ten cholerny zarząd. JEśli to prawda, to będzie olbrzymia próba dla Leo. Dla Barcelony byłby to (odpukać...) symboliczny koniec ery.
56
Mestre uspokaja kibiców: "Messi na 200% zostanie w Barcelonie"
0
a ja sądzę, że byłby jak najbardziej do wyjęcia. Martial nie pogodzi się z rolą rezerwowego, a Mou zdecydowanie preferuje Markusa Rashforda. Martial też nie jest zadowolony ze swojej roli... przekonalibyśmy się gdyby Barca usiadł do rozmów, ale raczej jest to mało prawdopodobne więc chyba nie ma o co kruszyć kopii.