0

Deulofeu, bardzo przypomina młodego Pedro :)

0

Zgoda, ale nie wiadomo czy te godziny w których Verminator będzie zdrowy,akurat pokryją się z godziną rozgrywania meczu, raczej mało prawdopodobne.

0

Prawda jest taka, że wczoraj Mascherano powinien wejść za Suareza, Delofeu w nagrodę za dyspozycję powinien grać do końca. Valverde zaczyna robić to co Lucho, a to czego nie robił na początku, tzn. trzyma nietykalnego w pierwszym składzie Suareza. Miejsce "Grubego" powoli robi się w Juventusie, z korzyścią dla nas, jego i Juventusu.

0

W przypadku Pique, wczorajsza akcja chyba przelała czarę goryczy. Pozostaje mieć nadzieję, że ściągnięty Jerry Mina będzie wypałem transferowym, i że "Szefuniu" będzie żył nam sto lat.

0

To jest zagadka, parę razy został wczoraj nieźle ograny na tej prawej pomocy, z przodu też nie wiadomo czego nie wnosi, a konsekwentnie tam ląduje. Dla mnie to on jest albo środkowy pomocnik, albo skrzydłowy, ale nie prawy obrońca.

0

Uważam, że jeżeli Superpuchar rozgrywają zespoły Mistrza Hiszpanii i zdobywcy Pucharu w sezonie np 20116/17, to superpuchar również liczony jest za ten sezon. Moim zdaniem - przepraszam bardzo - tak nakazuje logika.

0

faktycznie, nie pamiętam jak to było do końca, ale tak jak tu koledzy wspominać, 25 mln euro - taka klauzula - nie wiem czy jest komedią czy tragedią ?

3

Czy ja dobrze czytam, facety krytykuje Umtitiego, krytykuje Pique, podczas gdy drużyna w tym sezonie straciła trzy bramki ??? Jeszcze brakowało zdania, że "o obronie podobnej klasy co w Realu (7 bramek straconych) możemy jedynie pomarzyć.

6

prezentacja ponoć ma odbyć się poniedziałek.

4

Taki duet w środku pola jak Thiago Alcantara z Coutinho... no nie pogardziłbym. Pisząc to zdanie zalewa mnie krew, że klub był w stanie pozbyć się kiedyś takiego Thiago, za bagatela 25 mln euro.

0

obecnie "zjada" SRamosa i Pique razem wziętych, jest moim zdaniem najlepszym obrońcą tej ligi, o czym świadczą 3 (słownie: trzy) stracone bramki pomimo fatalnej postawy i "wielbłądów" Pique.

1

W sumie nie rozumiem skąd te słowa Mou, jeżeli przedstawiciele Barcelony negocjujący z Nim już dawno to zdradzili. Mourinho żądał całkowicie wolnej ręki w kwestii swoich metod prac, również a może przede wszystkim tych pozaboiskowych, ówczesny zarząd Laporty uznał, że wizerunek klubu jest ważniejszy niż sukcesy za wszelką cenę (wtedy wydawało się, że Mourinho to właśnie gwarantuje) i tyle. Mou po prostu lubi czasem rzucić jakiś kamyczek do ogródka :D

0

Patrząc na rozwój tego faceta, ogarniam jak mało wiem o piłce. Claudio Bravo- jeszcze nie bardzo w formie, w szczycie formy, pierwszy bramkarz, bez większych wtop, pewny... a nagle klub się go pozbywa i Chilijczyk trafia do City. W jego miejsce wchodzi MATS, który w pierwszych meczach zawodzi, notuje dużo nonszalancji, strzelają mu bramkę z połowy, mało pewny, jeżeli piłka nie leci wprost w niego to raczej kończy się bramką. Ale ten młody bramkarz rozkręca się i następnego sezonu staje się na równi z Oblakiem najlepszym bramkarzem ligi, który w wielu meczach jak chociażby ten wczorajszy ratuje zespołowi tyłek. Tymczasem losy Claudio Bravo w City potoczyły się ... no cóż, wszyscy wiemy jak :(

0

Suareza w tej formie każdy zjada bez przeżuwania, problem tylko taki, że Suarez przebudza się często na kilka sekund gwarantujące punkt.

2

No ale właśnie o to w tym wszystkim chodzi, że dobre podania były raczej standardem a nie czymś wyjątkowym, jak również nie żeby był blisko strzelenia gola/asysty, ale żeby strzelił tego gola.
Udowadnianie wartości Gomesa jest niestety trochę na siłę robione, rozumiem, że to nasz zawodnik i trzeba Andrzeja wspierać, ale myślę, że z obopólną korzyścią on odnalazłby się w innym miejscu.

0

Trzeba obalić ten rekord, a później ruszyć po rekord Primera Divsion (15 meczy zwycięskich, Real Madryt za czasów Franco :)

0

Nawet nie wiesz jak na to liczę :) Alez Dybałą i Messim to się nie nakręcajcie, to, że Sampaoli odstawił tę dwójkę jeszcze o niczym nie świadczy :)

1

Mógłby stać się częścią operacji sprowadzenia Dybały, wraz z Louisem Suarezem (obawiam się, że ten sezon pokaże, że "Gruby" lepszy już nie będzie )

0

... pastwienie się nad Andorą i Wyspami Owczymi okazało się kluczowe w kwestii awansu na Mistrzostwa Świata.

9

powinno być: "football jest Ci winien Mistrzostwo Świata" ... musi się udać, 4 lata temu było o włos...

1

Nie ma absolutnie za co :) Mam nadzieję że ja też nie uraziłem, w każdym bądź razie nie chciałem brzmieć agresywnie :)
fajnie podyskutować !
pozdrawiam serdecznie :)

0

Dokładnie presidente ! :) tak sobie rzuciłem, bo takie mam przeczucie, czasami się sprawdzi, czasami nie :) tak jak dafik napisał, o takiej wróżce jeszcze nikt nie słyszał :D

1

Argentyna nie tylko awansuje na Mistrzostwa Świata, ale w przyszłym roku zostanie nowym Mistrzem Świata. Nie muszę mówić, kto poprowadzi ich to tryumfu.
Radzę zrobić "print screena" mojej wypowiedzi, później może zginąć w czeluściach i będziecie długo grzebać, żeby ją sobie przypomnieć.

0

rafalo :) Plotką na początku było, że odchodzi, następnie jak już wszyscy wiedzieli że zmierza ku temu i prawdopodobieństwo odejścia znacznie przewyższyło zostanie, Pique (chyba dla fanu) puścił plotkę, że "zostaje" jak widać nie było w niej ziarna prawdy, bo Pique sam powiedział, że zrobił to bez wiedzy Neymara, jakby zachęcając go w ten sposób do pozostania. Mówiąc, że mamy mądre społeczeństwo, przepraszam bardzo, ale ja od razu czytam, że jest to wyciągnięta pewna średnia intelektu, mówiąc "w każdej plotce jest ziarno prawdy" to rozumiem to tak, że ta, tamta, siamta i owamta plotka ma ziarno prawdy. To, że jest takie powiedzenie jeszcze nie oznacza, że jest ono słuszne. Jak to było w przyapdku Pique ? Najlepiej zacytujmy jego: "Teraz wszystko już się wyjaśniło, więc mogę wytłumaczyć, jak to było. Na ślubie Lionela Messiego Neymar ogłosił, że chce odejść. W dniu, w którym opublikowałem tweeta "se queda" (zostaje), miałem już 100-procentową pewność, że on odchodzi - ujawnił Gerard Pique"
Jak widać, w tej plotce nie ma śladu po prawdzie :)
A teraz muszę przyznać, że się czepiam jak jasna cholera i przepraszam za to, ale czasami lubię tak podyskutować :)
A mem zajefajny, naprawdę kozacki i zabawny ! :)

0

Jak twierdzisz, że KAŻDA plotka zawiera ziarno prawdy, to jest to absolutne i nie ma wyjątków od tego, jeden wyjątek skutkuje, że twoja wypowiedź jest bzdurą i można Cię łatwo skasować.
Dziękuję dobranoc.

0

nawet ta, że Neymar "zostaje" ?

0

Carvajala po tej wkręcie koparką z ziemi wykopywali, tak głęboko ugrzęzł :D

40

Liga 6 meczy : 3 gole, 2 asysty, Liga Mistrzów 2 mecze: 1 gol i 3 asysty
Zanim wygłosi się takie bezpodstawne opinie dobrze byłoby najpierw obejrzeć jakiś mecz United a później - nie napisać takiej opinii.

0

Fernandez obserwuje Andre Silve ? Co za wspaniały pomysł ! Wyczekać aż cholernie bogaty Milan wykupi utalentowanego Silve z Porto i wtedy wkroczyć do gry i wykupić go z Porto. Kolejny, świetny ruch, niemal pokerowa zagrywka naszego Roberta, przecież każde dziecko wie, że cholernie bogaty Milan łatwiej sprzeda zawodnika niż nastawione na sprzedaż swoich gwiazd Porto.
Mam nadzieję, że to tylko dziennikarska bzdura, bo inaczej możemy tylko "odwrócić wzrok i gorzko zapłakać" z takim dyrektorem sportowym.

1

NARESZCIE ! jak było całe zamieszanie z Dembele i Cou, uważałem, że to Martiala powinni sprowadzić, bo taki transfer byłby 1) realny 2) znacznie tańszy 3) równie cenny co wymienieni
Martial nie jest najważniejszym ogniwem układanki Mou, Jose nie będzie go trzymał na siłę i nigdy tego nie robił z zawodnikami, 21-letni piłkarz chce i musi się rozwijać stale grając, w MU tego jak widać nie ma. Ale to jest crack !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?