panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Powinno być tak: "Wszystko co trzeba wiedzieć o finansowym fair play": To jedna wielka ściema i fikcja.
Nie trzeba aż tak wielkiego artykułu :)
0
Jeżeli Liverpool nie chce sprzedać Cou za 100, nie sądzę że Tottenham za tych piłkarzy będzie chciał więcej niż 60 mln za każdego.
0
Mam nadzieję, że Barcelona nie da się wkręcić w transfer za ponad 100 mln euro... Boję się, że zarząd pod presją będzie chciał koniecznie sprowadzić Dembele i Cou za tzw. wszelką cenę i koszt ich obu przekroczy Neymara. A jest tylu świetnych, tańszych piłkarzy: Siggurdson, Seri, Alli, Errikson...
0
wczoraj pompowanie Dembele, dzisiaj pompowanie Coutinho, przynajmniej nie jest bardzo monotonnie :)
a transfer Coutinho to miała być kwestia godzin :D
3
Sprzedadzą 3. bramkarza i Krychowiaka do katarskich klubów biorąc po 200 mln za każdego i $ się zgodzi.
0
dajcie już spokój temu Neymarowi... przypomnę, że wczoraj był Waszym idolem, a nie przeszedł do największego wroga tylko całkowicie zmienił ligę...
zrobił do owszem dla sałaty, ale czy ty nie zmieniłbyś roboty na lepiej płatną ? On jest po prostu zwykłym rzemieślnikiem, jak 90% Brazylijczyków.
2
za Coutinho 100 to mało, a taki Gylfi Sigurdsson kosztowałby z 20-25 mln, umowę ma do 2020 i zapewne chętnie zaistniałby gdzieś dalej niż w Swansea (poprzedni sezon 9 bramek, 14 asyst). Na mistrzostwach Europy pokazał co potrafi zrobić z wojownikami z Islandii. No nic tylko do Walii na zakupy jak po swoje !
5
Takich pieniędzy nie warto inwestować w piłkarzy jeśli nie jest się szejkiem, albo nie defekuje pieniędzmi. Warto wyłapywać takie "perełki" jak Seri czy Davison Sanchez, które kosztują 25-30 mln. Nawet jeśli się nie sprawdzą, nie będzie ta przyjemność obciążała budżetu latami.
0
tak, tak oczywiście, tyle że w kontekście następców Neymara pojawiają się też takie nazwiska jak Dybała, więc ja również poleciałem fantastyką :)
0
DOKŁADNIE ! Oglądałem 3-4 mecze Nicei w zeszłym sezonie, bardziej z uwagą na SuperMario, ale Seri zwrócił moją uwagę, wybija się zdecydowanie i za 30 mln warto go kupić :)
4
A ja dalej jestem pod wrażeniem Manchesteru City który za 50 mln kupił Bernardo Silve- przy obecnych standardach to była promocja -70% :)
0
Borussia próbuje w tym momencie ewidentnie wydoić tzw. "frajera" na pieniądze. Wiedzą, że w Barcelonie konto się nieźle zasili, więc próbują z tego jak najwięcej ugrać dla siebie. Wskazuje na to zachowanie klubu: chcieli 100 mln, kiedy się okazało, że Barca sprzedała Neya i jest w stanie sprostać tej ofercie cena poszła do 150 mln. Moim zdaniem nie ma sensu być tym frajerem i karmić naciągaczy jak Borussia, tym bardziej, że oferta którą dostali była nadzwyczaj hojna. Ja i tak marzę o Belottim z Torino, ale o tym piłkarzu nic się nie mówi, więc bez szans.
Liverpool nie sprzeda Coutinho, a jeżeli już to też za chorą kwotę, lepiej sprowadzić Seriego z Nicei.
0
Zacznę od tego, że żeby to zrobić to trzeba mieć jaja, których nasz zarząd niestety nie ma. Myślę, że Isco nawet gdyby wylądowałby na trybunach, na mundial i tak by pojechał, szczególnie biorąc pod uwagę kontekst sprawy.
2
z jednej strony oczywiście smutek i rozczarowanie, ale z drugiej ...
czasami warto sprzedać Presleya, żeby kupić Beatlesów.
33
Z tych 222 mln co spływają, zostawiłbym z 40 dla Isco, żeby nie przedłużał kontraktu z Realem.
2
jak to kiedyś powiedział Franz Maurer w Psach "...ja też myślę, że każdy ma swoją cenę", trzeba przyznać że ta Neymara była przynajmniej wysoka pieniężnie. Bo on za ten transfer zapłaci wizerunkowo i sportowo. Myślę , że w ten sposób sprzedał swój udział w historii, zostając w Barcelonie, rozwijając się u boku Messiego a później go zastępując, miał szansę wpisać się w pewną epokę. Tak też został historycznym, najdroższym piłkarzem świata, jeszcze przez 1-2 sezony. Ludzie zapamiętają go jako jednego z wielu świetnych piłkarzy, ale grając w lidze francuskiej za arabskie pieniądze, historyczny się nie stanie.
0
Z OSTANIEJ CHWILI: PSG rezygnuje z Neymara, szejkowie zdecydowali się pozyska zawodnika o nieco innym profilu i do Paryża poleci Douglas ...
2
Sytuacja idealna: Neymar przechodzi do PSG, ciapaty płaci 222 mln, PSG dostaje bana na 5 lat w lidze mistrzów, odchodzą najlepsi zawodnicy mający ambicje grać w europejskich pucharach.
to byłoby wspaniałe zakończenie tej brazylijskiej telenoweli :)
1
"widzimy agresywnego Neymara, który na parkingu przed jedną z barcelońskich dyskotek wdał się w utarczkę słowną z kibicami"
Czy wciąż nie widać tutaj analogii do Ronaldinho ? Z tym, że Ronnie nie pyszczył do kibiców, ale kręcenie melanży oni mają we krwi.
0
Taki duży chłopiec jak Neymar powinien już wyfrunąć z gniazda i sam o sobie decydować, a Senior... też powinien wyfrunąć... jak Łajka w kosmos.
1
Neymar dostał niepowtarzalną szansę uczyć się od najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej, a z czasem zostać jego naturalnym zastępcą. Jeżeli wybierze $$$ to będzie jednym z wielu milionerów/miliarderów na ziemi, nie wspominając już o tym, że nawet nigdy tej fortuny nie będzie w stanie wydać.
1
A czy Neymar w czasie lotu robił jakąś kupę ? ktoś coś wie ?!? info kompletnie to pomija, a to może mieć kluczowe znacznie... gdzie w tym czasie był tatuś Senior ?
29
..."Moda na Neymara" odcinek 2764
5
Valverde konsekwentnie oszczędza Douglasa na Superpuchar i bardzo dobrze ! Będzie świeży i wypoczęty.
1
czasami lepiej jak duży chłopiec nie posłucha taty :)
0
można ciapatym obniżyć cenę do symbolicznej stówy, warunek jest jeden: w przeciwną stronę idzie Veratti i Di Maria (piłkarsko może nie jest to żaden brylancik, to co pokazał w MU woła o pomstę do nieba, ale chociaż w Szmadrycie byłoby smutno)
0
z trójki Dybała, Griezmann i Cou., to Griezmann najmniej pasuje do Barcelony, czasami nie warto iść po najmniejszej linii oporu i jednak ponegocjować porządnie z Liverpoolem i Juve, nie miałbym nic przeciwko gdyby za Neymara pojawił się i Dybala i Cou.
1
dobrze powiedziane...chociaż mam nadzieję, że zarządy innych klubów będą tego araba traktowali analogicznie jak Barcelona, czyli płacisz klauzule, albo wracaj do kozy.
0
w zasadzie w całej tej sytuacji najbardziej wkurzające jest to, w jaki sposób wygląda współpraca z PSG, przypomnę, Barcelona była zainteresowana: Silvą, Marquinosem, Verattim... nie było o czym rozmawiać. Dlatego faktycznie Bartek nie powinien cofać się ani o długość małego palca, a i tak liczę, że ukarzą ich np wyrzuceniem z Ligi Mistrzów za nieprzestrzeganie "fair play".
Za te 222 mln. można kupić naprawdę dobrych piłkarzy, może np 100 mln przekona Dembele i Borussię, albo Cou, a może jeszcze pewnego Chillijczyka, który już kiedyś u nas grał i może będzie chciał wrócić :)
0
niech opuści też ten klub, a najlepiej wraz z sobą zabierze cały ten zarząd, Barca i tak będzie płynąć dalej, przetrwała Figo, przetrwała Ronaldo, przetrwa i Neymara ...