1

@wonsz_w_pomidorach definicja jest taka, że prawdziwy kibic pamięta i czci legendy swojego klubu i ludzie którzy dla tych barw zrobią wszystko i ceni ich bardziej niż sprzedawczyków.

6

Wolę z Xavim odpadać z LM i zdobywać wicemistrzostwo Hiszapnii, niż z tym zarobkiewiczem wygrywać trofea. Jeśli wybór jest między Neymarem i Xavim, to nie wyobrażam sobie, by PRAWDZIWY kibic Barcelony chociaż przez chwilę zastanawiał się którą personę wybrać w klubie przy takim zestawieniu.

1

@Cule1234 nie wierzę.... W życiu nie wymieniłbym Fatiego za Felixa

0

@MateuszGotowka99 Ferran zawieszony za kartki.

0

@AlphaNumeric myślimy że nie ...

0

Ale ten burdelas ich zawsze ładuje na te Barce, a tą swoją maskotkę Jedne to wcześniej chyba przez tydzień amfą szprycuje.

0

Mimo wszystkich sytuacji i nieprzyjemności, pewien umęczony męczennik z Madrytu przypomina: "stop rasizm" xD

0

@ZwyklyKibicBarcy04 a poprzedni sezon był przejściowy ?!? Wygraliśmy Ligę w pięknym stylu. Nie podołaliśmy w LM, ale grupę mieliśmy z Bayernem i finalistą czyli Interem.
Kto jest niby odpowiedni na Barcelonę? Tutaj głównie jęczeli o Tuchela, no to mamy Tuchela w Monachium i szału nie ma.

0

@koziar oczywiście że tak . Ja tylko zwracam uwagę na to, że ich rzadko ponosiło szaleństwo transferowe, ostatnio chyba jak kupowali Lucasa Hernandeza i raczej z perspektywy czasu nie były to najlepiej wydane pieniądze. Z Kanem moim zdaniem zapłacili bardzo bardzo dużo. Ja szans nie odbieram mu na to, że podoła i udźwignie, ale jednak mam duże wątpliwości, właśnie przez to że to nie jest ktoś jak Zlatan, ktoś kto gral tu i tam i potrafił z miejsca wskoczyć w rolę. Napastnik świetny na pewno, ale presją w Bayernie też znacznie większa niż w Totkach;)

1

@DonCarletto no właśnie dlatego pytam o ilość goli, ponieważ jak sam twierdzisz "po fakcie" każdy jest mądry, a jak ktoś próbuje być mądry przed faktem , to jest wyśmiewany ;) Thuram mógłby się całkiem nieźle odnaleźć w Bayernie, zna przynajmniej Bundesliga. Nie czytałem też deklaracji Muaniego że nie chce grać w Monachium.
Ja też powiedziałbym że koło 25-30 bramek Kane powinien strzelic w lidze i LM żeby uznać transfer za udany. Zobaczymy czy podoła. Ja szczerze wątpię.

0

@Marcelinho99 bardzo trafna uwaga, są tak mocno jak ich ostatni mecz.

0

@DonCarletto Nkunku (ubiec Chelesea), Thuram, Muani.
To ile tych goli ma strzelić?

1

@MichuZ44 od dawna o tym piszę. On oprócz silnego strzału żądło celnego nie ma nic do zaoferowania. Dzisiaj podniety na jeden strzał za wysoki i jeden w boczną siatkę. On nawet w Realu Camavindze może buty czyścić.

0

@DonCarletto to że świetnego napastnika Totyenhamu to oczywiste, ale czy przeniesie tę grę na Niemcy i Bayern... Tu jest duże ryzyko i znak zapytania. Mane nie udźwignął, a też ludzie klaskali uszami jak przychodził. Moim zdaniem z Kanem może być bardzo podobnie, a na miejscu Bayernu szukałbym na lokalnym podwórku kogoś. Jescze pytanie, ile ten świetny napastnik powinien mieć twoim zdaniem goli, żeby powiedzieć że Bayern zrobił dobry interes?

0

@DonCarletto no i o to chodzi, że dali się zedrzeć i przepłacili bo się uparli na tego konkretnego napastnika. Mieli opcje jak wspomniany Vlahovic czy np Lukaku... za ten hajs to podejrzewam że nawet Lautaro Martinez by tam przyszedł. Oczywiście to tylko Luzon rzucone nazwiska bo nie jest powiedziane że Ci by chcieli iść do Bayernu. Ale zdarli z nich bardzo dużo, zważywszy że za rok mogli go mieć za free. Ostatni sezon już grali bez klasowej dziewiątki.

0

@DonCarletto jescze raz powtórzę... Z rocznym kontraktem do wzięcia za rok za darmo i wieku 30 lat ??? Jakby kosztował 60 to bym powiedział że git.

0

PatrE na tego Bellinghama i już marzę żeby wrócło trio CKM

0

@mekston @koziar @pt9 @DonCarletto Panowie, odnośnie Kane'a... żartujecie prawda? Powiedzcie że żartujecie... 110 mln, zawodnik 30+, rok kontraktu z Totkami i... Mamy zawodnika który całe życie spędził w jednej lidze... Ba... Mamy zawodnika który całe życie spędził w jednym klubie. Był tam rzeczywiście fantastyczny, ale ryzyko zmiany ligi i klubu, który gra jednak inaczej niż Totki, jest jednak bardzo duże. Tu nie chodzi o to że ich nie stać, stać. Tylko oni zawsze oglądali każde wydane Euro, a tu walą ponad setkę trochę na ślepo, bo Kane poza Totkami nigdy nie grał, a zdolności adaptacyjne w starszym wieku też spadają.

1

@Faro ja też o tym piszę od dawna. Jest to chyba jeden z zawodników, na którego hype'u nie rozumiem zupełnie.

0

@BordowyPtak no niewiele, parę metrów w dół i by było. Ziemia ma rzeczywiście dużo większy promień niż ta odległość której tam brakowało.

1

@Faro czepiasz się, przecież bardzo, bardzo mocno strzelił z daleka panu Bogu w okno xD

0

Halo, Miśki... Przecież jeszcze wczoraj Olmo był tu drewniakiem i Xavi go "właśnie dlatego chciał w Barcelonie"... Cos się zmieniło, że fachowe opinie nieco ewoluowały?

0

@martin43 przecież każdy kolejny kontrakt będzie się wiązał z podwyżka, zatem logiczne jestem ze najwięcej będą zarabiać Ci starsi. Czy król strzelców Promera nie zasługuje żeby zarabiać najwięcej w zespole?

0

Harry Kane z rok ważnym kontraktem w wieku 30+ poszedł za 110 mln+zmienne? Czy oni w tym Monachium przestali bawić się w rozsądną politykę transferową, albo rządy przejął Maria Bartomeu xD

0

@wasacz np i Mariusz sprawi że jesteś u Pani xD

3

@_Creed_ mistrzu, nie chce go Xavi z którym dzielił szatnie i wygrywał LM, nie chce go Luis Enrique który go trenował i z którym wygrywał LM ... Nie daje Ci to królu do myślenia?

0

@Nazio_87 poczekaj na mnie ;)

1

Dziennikarze nie mają litości i grzeją tych naszych fan-boyów do czerwoności. Co jeden, lepszy orzeł odpala się w emocjach, wywozi Xaviego na taczkach bo ten nie chce Neymara i wzywa go by "wracał do domu", wita Silve z Danza Kuduro itd. Nasza gimbaza nie ma łatwego życia

0

@ShawnC Ja bym Torre nie skreślał jeszcze tak szybko, ta Girona może być dla niego jednak okazją do odpracowania się i pokazania na co go stać. Moim zdaniem przy bogactwie w pomocy to najlepsze wyjście dla niego. Co do Nico, zanim poszedł na wypożyczenie dostawał sporo minut, zaczynał też mecze od początku. Na początku imponował i był momentami lepszy niż Gavi, ale z czasem notował zjazd i niewiel wnosił do gry zespołu. Też nie wierzę, żeby wrócił, myśle, że nawet jeśli się rozwinie to zostanie w Porto albo pójdzie do innego miejsca.
Z takimi dysputami trzeba też być ostrożnym. Był czas, że cała Rambla i kibicowska gawiedź domagała się niejakiego Halilovica, był czas, że wszyscy domagali się Puiga. Czas pokazuje, że i w jednym i drugim przypadku to trenerzy mieli rację, a nie kibice. Był Wague, był Marlon, był Jerry Mina i też jak oddawaliśmy tych zawodników to narzekania było co niemiara, okazało się, że żaden z nich kariery nie zrobił i nawet w mniejszych klubach sobie nie radzili. Zauważyłem, że jest taka tendencja wśród kibiców, szczególnie jak nie idzie drużynie, że domagają się nowych twarzy, trochę na zasadzie takiej, że trawa u sąsiada jest bardziej zielona. Później zgodnie z tym porzekadłem okazuje się, że to rzeczywiście nie ma rozwiązań-cudów i w tych niższych klasach rozgrywkowych nie biega diament na diamencie czekający na finalne oszilfowanie żeby stać się brylantem. Tam też jest 1, 2 może 3 super talenty, które mają agumenty by przedzierać się do pierwszej drużyny. A cała reszta to gracze na trzecią ligę.

0

@bart_azz przecież w Barcelonie piłkarze nie mają kontuzji ! W Barcelonie piłkarze odczuwają dyskomfort w różnych częściach ciała i z uwagi na "dmuchanie na zimne" pauzują przez określony czas xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?