2

@AllBundy zero-jedynkowość w osądach

0

United dzielnie broni tej stosunkowo niskiej i w miarę nieupokarzającej porażki 3:1, chociaż ten wynik wisi na włosku bo Baja cisną. Wchodzi Gazpaczo z lornetką, będzie wypatrywał przez nią końcowego gwizdka sędziego i oglądał kolejne parady Onany. Lepszy widok niż z ławki.

1

@luka1995 nie... ale też nie ma co robić z niego gwiazdora europejskiego topu, indywidualności dla której ludzie kupują bilety żeby przyjść na stadion. Tak przesadzone słowa trącą wręcz śmiesznością. Wystarczyło powiedzieć jakąś standardową w tego typu sytuacjach formułkę, cieszymy się, że przyszedł, bardzo liczymy na niego, doceniamy dobry drybling, z pewnością da nam wiele radości.

0

@panczo przejrzałem wszystkie poniższe komentarze- nie ma ich wiele... nikt nie określił Dembele, mianem "słabego piłkarza"

6

Trenerze, wpuść Gaspacho ! może zrobi lornetkę przy 4:0 dla Mynsia

9

@Kubsoleon tak z ciekawości, jaka łatka została mu przyklejona ? Że nie umie strzelać ? Przecież to nie łatka, to fakt. Natomiast gdybym był kibicem jakiejkolwiek innej drużyny, w życiu nie kupiłbym biletu tylko po to, by oglądać Dembele. Nawet jeśli się w ostatnim sezonie trochę ogarnął i zaczął lepiej grać.

1

Zawsze lepiej że strzelił ten Bellingham niż przehypowany plastuś Valverde. Ciekawe czy będzie dzisiaj czekał na jakiegoś zawodnika Unionu na parkingu.

1

@PatrykBarca Nagelsmann to moim zdaniem znacznie lepszy trener niż Tuchel. Bayern zrobił krok w tył a tą podmianką zrobili sobie ziazi. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę że drużyny Tuchela po dwóch latach grają piach.

2

Antwerpia od minuty atakuje - Xavi out !

0

ciekawe w której minucie Denzel spuści z łańcucha Baby-Sharka !

0

7

@MadafakinGuy masz rację, jeśli chodzi o logikę to zdrową, podpartą dowodami i merytoryczną logikę zapewnia nam Lewica.

4

Ta Liga Mistrzów to jest dla nas taka trampolina od losu i na kłopoty. Z obecnym składem i losowaniem w grupie jesteśmy w stanie mocno powalczyć. Zważywszy ile skladu mamy wypożyczonego, to jednak musimy to pociągnąć, bo po sezonie Ci goście bardzo prawdopodobne że powrócą do swoich macierzystych drużyn i przyszłoroczny skład może znowu niestety nie wyglądać tak kolorowo. Limity wynagrodzeń pana Tebasa mogą nie pozwolić na stworzenie drużyny walczącej o cos więcej niż wyjście z grupy.

0

@Rewolucja123 schyłek , czyli ostatnie dwa sezony Busiego to nie mają w ogóle podjazdu do tego co obecnie daje Romeu na boisku, jeśli podsumujemy całość. Przecinak to raz, próby z dystansu, to dwa, asysty jak ostatnio z Betisem to trzy, a cztery i chyba najważniejsze,brak głupich strat blisko swojego pola karnego czyli firmowego zagrania Busiego z dwóch ostatnich sezonów. Nooo elektryczny był tam jak jasna cholera i nie ma żadnej gadki, tak właśnie było.

0

@BorzyKrzys ok, no to może tak... ale jednak wicemistrzostwo Europy to jednak też duży sukces. Może w kolejnym wydaniu coś napomkną choćby dlatego, że wypada. @Maker0 właśnie nie pomyślałem, że przecież liga jest bardzo silna

1

@Mow_mi_Douglas może trzeba do Roberta napisać żeby jednak go powołał. Może kapitanowi uciekło to nazwisko. O dziadku Santosie nie wspominam, bo ten trener bez zaangażowania nawet ekstraklasy nie raczył oglądać.

0

@Criss18Barca no bo to jest niestety odzwierciedlenie zaintereowania siatkowką w Europie i na świecie. Jakkolwiek jest to smutne i przykre, bo ten sport jest atrakcyjny i dobrze się go ogląda, od lat tak właśnie to wygląda. Parę krajów które się rajcują i na tym koniec. Odzwierciedla to też niestety zaangażowanie sponsorów i stosunkowo małe pieniądze jakie rządzą tym sportem. Kolega grał parę lat w ekstraklasie czeskiej siatkówki i tam jest dokładnie to samo. A szkoda jak mówię, bo pewnie trochę rozpropagowanie dyscypliny i trochę osób zobaczyloby że można mieć przy tym niezły fun.

9

"Ludzie nie są gotowi na to, co nadchodzi" - mówi brak portugalskiego napastnika.

Ten brak to wynika z tego chyba że w przyszłym sezonie Felix będzie zmuszony wrócić do Atletico. To nawet ma sens.

0

@Transu96 sędzia będzie biegł za Carletto z punktami w ręku i krzyczał: " Carlo trzymaj, coś Ci wypadło!!!"

1

@Robert_Kubica twoja morda to chyba nie jedyna zamknięta morda w tym sezonie.

0

@Robert_Kubica ja widzę jakiś plus... w Romie nie gra żaden reprezentant Wysp Owczych.

0

@Traba727 Coutinho w Barcelonie też kiedyś grał lepiej niż jakikolwiek pomocnik xD

1

@Comentateiro pewnie Mentzen

0

Barcelona za 60 może tego Kubo nabyć, czy mierdy mogą to przyblokować ?

0

Już chyba wiem, co mni najbardziej cieszy po wczorajszym meczu. Najfajniejsze jest to, że na pytanie kto był bohaterem wczoraj, możemy rzucić praktycznie dowolne nazwisko z przebywających na boisko i właściwie nie będzie można temu zaprzeczyć. Jeden powie Felix, inny Gavi, kolejna osoba że Oriol, a następna że Ferran albo Lewy... każdy będzie miał rację i każdego zdanie się obroni.
P.S. dla mnie Oriol.

0

@Kitek1640 wszystko wskazuje na to, że opcja Cancello w Barcelonie zainteresowane będą wszystkie możliwe strony: Barca, City, Cancello, więc powinni się dogadać. Jedyną przeszkodą realną może być Jebas i jego limity w lidze. Nie zdziwiłbym się jakby się okazało że nie pozwoli wydać ani jednego eurocenta.

1

@as_karo obawiam się że gdyby miało tu nie być krytyków Sharka, to nie byłoby komu i z kim tutaj gadać...

4

nudny mecz jak fix ... wpuściłbym takiego Alonso na środek, żeby trochę pikanterii spotkaniu dodać xD

0

@Criss18Barca ale bym sobie taki sejm bez lewicy obejrzał xD miejsce parodystów jest w cyrku.

5

Super artykuł, taki bez sensu...
Może lepiej zapytać, gdzie będzie Lamine w wieku kiedy legendy footballu były na szczycie? Jedno jest pewne, legendy footballu w jego wieku nie były tak dziko pompowane jak ten chłopak jest w tej chwili. Ludzie nie rozumieją że robią mu tym krzywdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?