panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
nudny mecz jak fix ... wpuściłbym takiego Alonso na środek, żeby trochę pikanterii spotkaniu dodać xD
0
@Criss18Barca ale bym sobie taki sejm bez lewicy obejrzał xD miejsce parodystów jest w cyrku.
5
Super artykuł, taki bez sensu...
Może lepiej zapytać, gdzie będzie Lamine w wieku kiedy legendy footballu były na szczycie? Jedno jest pewne, legendy footballu w jego wieku nie były tak dziko pompowane jak ten chłopak jest w tej chwili. Ludzie nie rozumieją że robią mu tym krzywdę.
0
@Uukasz_93 po prostu przyznaj zamiast filozofować, że boli Cię potężny Obajtek xD
0
@KmN wiesz, jak to jest jak masz żonę ...
1
@Antajbandaj gdyby spotkało to mojego syna, pisaliby, że "policja nie zdążyła zająć się sprawą"
0
@PatriBarca no to rozumiem, ja nie jestem żadnym obrońca PZPNu i Kuleszy, ale uważam, że nie wolno odwracać uwagi od rzeczywistego i największego problemu tej kadry. A to są po prostu wypaleni, niezaangażowani piłkarze, powoływani często na prośbę kapitana który sam już niedomaga.
1
Mam pytanie. Rozumiem wpływ PZPN na szkolenie młodych zawodników, zaklepywanie talentów za granicą i ogólnie rolę w rozwoju piłki nożnej w Polsce. Ale męczy mni jedna sprawa i to pytanie do wszystkich, którzy jako rozwiązanie problemu widzą likwidację i j****e PZPN jak za dawnych lat. Jaki wpływ PZPN miało na to, że tzw. kopacze myśleli że mecz z Mołdawia ma tylko jedną połowę i drugiej już grać nie trzeba bo mecz już jest wygrany? Przyznał się do tego któryś z orłów na wizji więc pytam, jaki wpływ miał na to PZPN? Myślicie że Kulesza dzwonił w przerwie i gratulował wygranego meczu ?
0
@betonito nie wiem nie czytałem tej książki, nie głosuje na tego pana więc mnie to nie interesuje bo wolę inną literaturę. Ty rozumiem że czytałeś tę książkę ?
Ja nie wyrabiam sobie zdania na podstawie wyciągniętych z kontekstów słów z opiniotwórczego sponsorowanego artykułu. Takie podejście jest płytkie i pozwala na manipulowanie i wydzieranie z kontekstu, efektem czego dostajemy inne przesłanie niż autor książki zakładał. Nie twierdzę że tak było tym razem , ale twierdzę że dopóki ja ani ty nie przeczytaliśmy tego to nie mamy o czym rozmawiać.
1
@betonito to się dowalaj do tej konfederacji merytorycznie i z argumentami jakich użyłeś tutaj, a nie z jakimś randomem z któregoś miejsca z listy z okręgu 9, który twierdzi że routery szkodzą. Ten Pan z piwem nikogo nie zachwyca, tylko ludzie wolą go niż dwie kaczki od X lat pierdzące w polityce i daje im kilka (nie wszystkie) argumentów żeby na niego zagłosować bo może dwie kaczki nie dają takich argumentów zarówno swoim sposobem rządzenia jak i nowymi obietnicami.
4
@betonito a może porozmawiamy o tym, jakie absurdalne pomysł wysuwali i wprowadzali w życie przedstawiciele twojej partii, kiedy zaczął się boom na covida ? Może porozmawiamy o tym, jak masowo odcinano chorych na raka od chemioterapii, żeby nie pozarażali się i innych covidem i ilu z nich dzięki temu już nie ma ? Serio będziesz z routerem wyskakiwał, bo jedna nikomu nieznana kandydatka tak powiedziała ?
Jakbym napisał tak głupi post jak Ty przed chwilą, to ze wstydu skasowałbym konto.
0
@takisobiektos to jeden z nielicznych zawodników, których gdy widzę to od razu mi się gęba cieszy xD HArry, bądź i nie zmieniaj się xD
0
@Wojcio no wyjechałeś z tak mocnymi konkretami i argumentami, że faktycznie chyba się uderzę w pierś i wycofam z tych słów xD
0
@masa11 problem polega jednak na tym, że nawet ze mną jako prezesem Polska powinna jednak przynajmniej remisować z takimi tuzami jak Albania czy Mołdawia, albo przepychać wyniki, bo jednak zjeżdżają zawodnicy z topowych europejskich lig i nawet klubów. Dla mnie prezes nie jest tutaj absolutnym wytłumaczeniem. Jak się okazuje Lato nie był jednak aż takim nieudacznikiem, a jego czasy nie były wcale taki złe, jak je malowano. Takich afer jak za Kuleszy nie było, a Polska łapała się jednak z wyjątkami na wielkie turnieje. Moim zdaniem z taką Mołdawia, to przyjeżdżający na kadrę zawodnicy bez trenera powinni jednak ugrywac wynik nawet po dziadowskiej grze. Kulesza wybrał trenera z pozornego topu, trenera który przepychał i którego tuszowały przepychane wyniki (w 2016 roku on nie wygrał na Euro meczu w regulaminowym czasie gry). Santos obecnie jest starszy niż był i to też nie działa na jego korzyść, on powinien odejść do Arabii Saudyjskiej i tam trenować dla zarobków, a nie u nas dla zarobków, gdzie oczekiwania są tak ogromne.
1
@Comentateiro Szantusz wygrał te Mistrzostwa Europy remisując wszystkie mecze w regulaminowym czasie gry, na Mistrzostwa Europy jednak nie pojedziemy remisując wszystkie mecze. Ci ludzie chyba się temu fenomenowi nie przyjrzeli, podobnie nie spoglądali na wiek trenera, wzięli atut w postaci nazwiska, tak by szpanować przez chwilę za granicą. Była nadzieja, że Santos odwali to co Sousa i paradoksalnie przysłużyłoby się to wszystkim: dziadek zarobiłby bez większej presji, a my poszukali kogoś sensowniejszego niż on.
1
@kynio302 a to jest jakiś warunek wejścia do sejmu ?
1
@Rust_Cohle znam wiele reprezentacji, które machałyby na to ręką podciągając przegrane mecze pod mecze towarzyskie bez stawki i szli z trenerem do końca turnieju.
1
@Rust_Cohle Nie, nie, nie,,, biorę Denzela mimo tego, że zaliczył remis w pierwszej kolejce z Getafe... w tym sezonie to jedyne co mu można pod kątem wyników zarzucić.
1
Co jak co, ale akurat Niemcy w tym przypadku wykazali się dobrym refleksem.
Osobiście czuję, że tam znowu ktoś będzie ryczał, że będzie Loew2.0
0
@Emhyr no ale trzeba przyznać, że co jak co, ale udział na Mistrzostwach Europy zapewnili sobie jako pierwsi i to właśnie pod wodzą Flicka xD
0
@FutbolFan prawdopodobnie, nic bardziej wzruszającego tutaj już nie znajdziemy dziś... sam wysłałem to do brata i napisałem, że mam nadzieję, że też kiedyś będziemy mieli szanse się pożegnać tak jak Oni.
0
@joloskyy tylko czysto teoretyczne pytanie, czy jak nastolatka czy też jakakolwiek inna kobieta pójdzie do 100 lekarzy, to u ilu z nich dostanie receptę na pigułkę dzień po od tzw. "ręki" ? Moim zdaniem pigułki dzień po na receptę jedyne co robią to grzeją receptomaty i pozwalają zarobić odpowiednim instytucjom, które się tym zajmują.
Co do aborcji, w pełni się z Tobą zgadzam.
0
@DonMatteo901 ja zanim wydałem wyrok, posłuchałem co mówi i jak się tłumaczy i muszę powiedzieć, że Kukiza nie nazwałbym szmatą, ani dziwką, to po prostu postać tragiczna i człowiek ze wszech miar naiwny, ślepy i zagubiony w tym szambie w którym wylądował.
0
@pluszek a wspominał może kiedy mężczyźni odzyskają swoją godność i szczęście? Było cos o końcu piekła mężczyzn?
0
@AbelKabel ten co zapłacił za mur, płacił za bezpieczeństwo kraju ;) to co innego
1
@Comentateiro zdanie szanuję... uważam je za szalone i rodem z Marsa albo nawet i Newsweeka, ale oczywiście szanuję ;)
dla mnie, który nie idzie na wybory i jest to rodzaj manifestacji tego, że nie mam na kogo głosować, uważam, że Tusk jest większą patologią niż Kaczyński. Nie zagłosowałbym w życiu za PiSem i nigdy na nich nie głosowałem, ale jeszcze bardziej nie zagłosowałbym za partią która przedkłada inne interesy nad interes kraju którym ma rządzić. Utwierdzasz mnie w moim przekonaniu, gdzie jako wyborca i piewca Tuska, pozwalasz sobie wyborców choćby PiSu nazywać patologią. Jesteś równie skrajny, co kościółkowe mohery, masz ten sam kierunek i wartość, tyle że przeciwny zwrot. Stojąc z boku i patrząc na to z dystansem ja stawiam między wami znak równości.
0
@Comentateiro ano ma to, że ma na celu zapobieganie przedostawania się zbiegów na nasze terytorium. To my jesteśmy winni że to się dzieje jako kraj i naród ? Czy Łukaszenka który sobie wymyślił taką formę stręczenia sąsiedniego kraju i uchodźców? Przyjeżdża ktoś, świadomie łamie prawo i narusza granicę, więc czego można oczekiwać ?
Relacja wyborców PO z Tuskiem jest dokładnie taka sama jak relacja wyborców Kaczyńskiego do PiSu. Potwierdza to choćby ostatnie twoje zdanie, gdzie porównujesz go do jakiejś wyspy. Człowieka który do spółki z Pawlakiem wkopał nas choćby w cholernie niekorzystne, długie umowy z Gazpromem... To jest ten sam sort ludzi do spółki z Tobą. O wyborcach Mentzena nie wspominam nawet, bo oni są bardzo niejednorodni. O ile jest tam część dzieciaków którzy z Konfy wyrastają i oni faktycznie są zaślepieni, to jest tam duża część rozczarowanych rządami koalicji POPiSu która trwa juz za długo i głosują na Konfederację która jako jedyna jeszcze nie rządziła.
2
@AbelKabel i kto za to wszystko ma płacić ?
1
@Arkon @Comentateiro przecież zwolennikiem budowy muru był i jest wasz guru i absolutny autorytet w każdej sprawie, oświecony i błogosławiony Donald, więc o co chodzi? Coś się nie zgadza ? Przecież z Donaldem należy się zgadzać w każdym możliwym temacie xD
@AbelKabel jak się humanitarnie nie wpuszcza ludzi do kraju, którzy chcą to nielegalnie zrobić ? jaką masz wizję tego ?
1
@Chaoss przecież wiesz co ma do powiedzenia, on jest przewidywalny jak pogoda nad polskim morzem. Powie mniej więcej to co wszyscy wiedzą i widzą i okrasi przekleństwami i wszyscy zapieją z zachwytu.