panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Legenda... o nim będą pamiętać w przeciwieństwie do setek średniaków grających w PL xD
4
@FCB_dimiC ale przecież Raphinia chyba wczoraj asystował Lewemu i bardzo fajnie to zrobił.
1
@ShawnC niestety @Aragorn33 ma rację, nie tylko dlatego, że ten Gość to Dziedzic Isildura, ale po prostu ma rację. Torre z całym szacunkiem dla niego, ale jak już się pokazywał na tych kilka minut, to nie było efektu "wow", nie miał takiego flow, że z góry można na niego stawiać od pierwszej minuty albo dawać mu więcej minut. Dostał najlepsza możliwą opcję, czyli wypożyczenie i jeśli zda ten test w Gironie, wróci tak jak Abde. Pamiętaj, że my mamy sezon za sobą gdzie ciułaliśmy po skromne 1:0, a taki wynik nie sprzyjał dawaniu szans młodym. Xavi wprowadził znakomicie do drużyny Alexa Balde, mimo że miał Albe i Alonso, a Balde potrafił przebić się do pierwszego składu. Xavi odsunął dla niego Albe od pierwszej jedenastki, kapitana... a to znaczy że mocno na niego postawił. Liczby są takie, że na ten moment mamy bardzo młody zespół. Nawet tercet środkowych obrońców: Araujo, Kounde, Christensen, to młodzi zawodnicy, a Inigo przyszedł jako doświadczony zmiennik i rutyniarz, gotowy dać jakość z myślą przede wszystkim o Arajuo który jest kruchy.
Zobaczymy co w tym sezonie Xavi zrobi z Lamine Jamalem, wielu widzi już zawodnika gotowego na pierwsza drużynę, jeśli Xavi to spieprzy, to będzie znaczyło, że masz rację, bo jego talent, finezja i polot wydaje się nie dostarczać kontrargumentów.
9
Miał dobre momenty, ale przez 80 procent czasu jaki spędził na boisku wyglądał jak ciało obce, ktoś wyjęty zupełnie z innej bajki. Jak przychodził myślę że dostał rok na to by przekonać do siebie w 100 % , albo zostać sprzedanym. Na pewno nie pokazał się tak jak Christensen , co do którego nie mną wątpliwości i stał się najlepszym obrońcą. Bez Kessiego tę drużynę można sobie spokojnie wyobrazić, a pieniądze za niego są bardzo potrzebne. C'est La vie!
2
Równie dobrze może iść do Kataru. On już nigdy nie będzie najlepszym piłkarzem świata, nigdy nie był i nie będzie, a miał wszystko by być. Wybrał pieniądze i słuchał swojego łasego starego. Teraz może iść gdzie chce Chelsea, Katar, USA, wszystko jedno, będzie jednym z wielu, ale nie top od the top. Jak dla mnie byle się z daleka trzymał od Barcelony. Tutaj powinniśmy budować przyszłość a nie odgrzewać stare, wysuszone kotlety.
1
@Tibu ja na tej stronie już chwilę jestem, ale naprawdę nie sądziłem że nmta gimbaza postawi Neymara przed Xavim. To mi się nawet w głowie nie mieści
3
Nie wierzę, że taki @Alberto1031 i jeszcze paru innych gości tutaj wzywa trenera, który dopiero co we wspaniałym stylu podniósł klub i rozwalił ligę dystansując odwiecznego rywala, legendę klubu, wiernego calą karierę piłkarską barwom czerwono -niebieskim do odejścia, ponieważ nie chce powrotu sprzedawczyka, który poleciał w podskokach za petrodolarami, na koniec jeszcze dymiąc w klubie i inicjując kryzys sportowy z którego się do dzisiaj klub nie podźwignął ( to akurat nie jego wina żeby nie było). Trudno uwierzyć , że można uprawiać taką gimbazę i dziecinadę.
0
"Wracaj do domu Ney"
Już wystartowali z tymi tekstami ... youtube zasypie za moment filmikami ze skillami Neymara i tłem muzycznym "I'm coming home" Już mogłoby się to okienko skończyć, a jeszcze tyle trzeba sprzedać orłów nielotów.
0
@nowy19pl tak tak, ale ja pisałem o PSG i stracie 300 baniek na co mogą sobie pozwolić a i tak nikt im nic nie zrobi.
2
Parafrazując tkliwy komentarz poniżej: "Neymar panie wróć do nas i rozbujaj sztab medyczny, klinikę i izbę wytrzeźwień"
W końcu jest tam wakat po Dembele.
0
@talizmo no a wszystko to oczywiście pięknie zgodne z finansowym "fair -play". Jakby ktos nieeufny zapytał oczywiście.
0
@reloaded czytając obsadę to powinno się raczej nazywać "klaun MMA"
0
@ObiwanKenobi na szczęście nie są to relatywnie duże pieniądze jak na grant badawczy. Natomiast NCN jest oczywiście bardziej lewicową instytucja, więc to normalne że część pieniędzy zostaje przeznaczona na takie "badania".
4
Przyjście Bernardo będzie moim zdaniem oznaczało zmianę systemu gry na 3-5-2 albo 4-4-2. Bernardo to nie jest ten typ "skrzydłowego" co Dembele, zupełnie inny sposób i charakter gry. Klub chyba nie jest do końca pewny, czy Abde wypali, co gorsza robi się inny problem, który nazywa się "Lewandowski". Lewy niestety od drugiej części poprzedniego sezonu zaczyna przypominać raczej reprezentanta Polski niż maszynę z Monachium. Może jednak priorytetem powinno być sprowadzenie Roque już w tym sezonie i zaufanie do duetu Balde-Fati. Prawa strona robi się dziurą, którą w systemie z Cancelo można trochę zapudrować... ale na jak długo i z jakim skutkiem.
1
Miało być 15, teraz jest 11.. chyba Barca dorzuciła Ferrana do interesu że cena tak drastycznie spadła.
11
Te procenty ze sprzedaży to nie jest taka zła opcja. Może się okazać, że przy 20% z kolejnej sprzedaży będziemy mieć więcej niżbyśmy sami sprzedawali za 100% ...
0
@Aragorn33 oczywiście masz rację, tylko ta prawa strona to jakaś klątwa Alvesa, albo kara zesłana na klub za jego gwałty. Sprowadzaliśmy już na te pozycję "pewniaków" jak Aleix Vidal, Semedo..., mieliśmy tu młodych gniewnych jak Dest, był człowiek z klubu czyli Sergi Roberto, nawet za Alvesa spróbowaliśmy sprowadzić starego Alvesa i nic. Z niemal najsilniej obstawionej pozycji prawa obrona zjechała do pięty achillesowej która trwa latami. Myślę że Xavi chce wreszcie tutaj kolejnego "pewniaka" i widzi w nim kogos kto podoła.
Jeśli jest kasa to może warto byłoby sprowadzić również Fresende i spróbować go wypożyczyć. Jako inwestycję na przyszłość.
0
@MarcepanowyKsiaze a czy ja napisałem że to wina Pepa ? Ja napisałem, że nie jest bezkonfliktowy, a to że ma problem np. z dwoma zawodnikami, to równie dobrze można zauważyć, że z 20 innymi nie ma żadnego problemu. Po prostu dwóch "byczków" na siebie trafiło i to nie współgrających i było co było, bez wskazywania winnego.
0
@waletpl słusznie !!! :)
0
@ShawnC jeszcze jak Neymar i Inisesta grali w Barcelonie. Był taki czas, kiedy Messi pauzował dłużej przez kontuzje i SR wszedł praktycznie na stałe do pomocy. Grał bardzo dobrze.
0
@Derean myślę że dojedzie. Pep to trener zadziorny, który potrafi wchodzić w konflikty z piłkarzami i ich skreślać, podobnie jak Luis Enrique. Xavi ma zupełnie inny charakter. Doagadaja się .
0
@partymaker podobno do Pereza trafił e-mail od prezesa Fenerbache: " po odejściu od kasy reklamacji nie uwzględniamy, prosimy o przemyślane zakupy" xD
2
@ShawnC Xavi chce przesunięcia kapitana do pomocy, nie widzi go jako obrońcy. W sumie to może być z korzyścią dla niego bo w pomocy kiedyś bardzo fajnie wyglądał, a jako wchodzący z ławki może być potrzebny i dać jakość. Nie ma co żyć tylko tym że potrzebujemy zawodników tylko do pierwszej jedenastki, ale niemarudzacych robotników na ostatnie 20 minut też bardzo bardzo potrzebujemy. Roberto się idealnie do takiej roli nadaje, a w razie potrzeby może od biedy na te boki obrony też wejść.
4
@bary też myślę, że nic nie "pokarze" w Barcelonie... uważam, że co najwyżej pokaże ...
0
@JarekS ja bym go widział już teraz, poniewaz Lewy zaczyna ewidentnie staczać się z formą i dyspozycja. Widzieliśmy to w końcówce poprzedniego sezonu, widać teraz w presezonie. Może to jets ten czas na płynną zmianę napastnika... Warto kogoś wartościowego mieć na ławce i żeby Roque jeszcze miał się od kogo uczyć. W Przyszłym sezonie Lewego naprawdę już tu może nie być.
1
@czarnatom bo Gavi nie robi tych statystyk, ale tworzy klimat, żeby inni te statystyki trzaskali. To o czym piszesz i ten pressing który tworzy na rywalach, to niewidzialna w statystykach ale ciężka i potrzebna praca, dzięki czemu zespół ciagle jest przy piłce. Oprócz tego Gavi potrafi psuć krew rywalom co też jest bardzo ważne. To takie pomieszanie Gattuso (piłkarsko) i Denisa Rodmana (charakterologicznie).
0
Ale byłoby super, jakby w tym sezonie Eric i Ansu dojechali z poziomem. Presezon mają bardzo dobry, tylko to trzymać i dojechać z głową jak się skończą wesołe mecze przedsezonowe.
0
@Danny Gaucho no ale to w sumie godny następca i nie odczulibyśmy zupełnie straty Dembelowskiego. Wjeżdża człowiek 1:1 z tym który wyjeżdża.
1
@R_da_Souza_Faria jakby co, to Florentino jest tutaj:
https://www.realmadryt.pl/
zawsze można się tam przenieść
0
@JarekS a to nie jest przypadkiem tak, że od 1 sierpnia klauzula wzrasta do bańki, a procent ze sprzedaży dla Dembele spada do 25 albo 20 %... Wtedy łatwo policzyć, że Barcelona z 50 mln otrzymuje 37,5 mln lub trochę mniej, a resztę kasuje Dembelowski.