0

@4drian0 No ale co to zmienia? Tam dalej grają średniacy, mamy minimum o klasę lepszych piłkarzy.

0

O co chodzą z tą drużyną? Rozumiem, że dużo kontuzji ale bez jaj. Elche nas ciśnie.

0

@Filipem Poziom takiego Elche właśnie i nic więcej.

2

No i po co ten placek Martin wchodzi? Mógłby dać Dro i Bernala.

0

Generator losowych zagrań XD

1

30 mln za Rashforda i jego pensja to wciąż zbyt dużo

3

Lubię Casado ale on naprawdę nic nie daje. W rozegraniu słabiutki, w obronie go robią jakieś jaśki na raz. No tak nie można.

1

Yamala byście ukrzyżowali po takiej akcji jaką teraz zrobił Rashford.

0

@BORO_12 Gość w obronie jest statystą. Pressowamy nie ogarnia

3

@konajoncek Chyba inny mecz oglądamy

0

@Gibbon_FCB Jak gra Rashford? Nawet nie żartuj.

4

Zdejmijcie tego Kounde. Gramy w 10.

2

@don'T.R.I.P.e Chce pokonać Speeda

0

Casado na pewno jest z La Masii? Mam wątpliwości.

3

No ja tego Rashforda nie kupuje XD. Generator losowych zagrań.

0

Fermin mógłby się nauczyć podawać

0

@BORO_12 Na takich rywali. Jak trzeba coś więcej to jest dramat.

0

Ale my gramy srakę. Kounde, Araujo i Casado z piłką przy nodze wyglądają jak b klasa

4

Uuu Yamal fajny start. Może być ciekawie

1

Ale to Montjuic jest brzydkie. Niech w końcu wrócą na to Camp Nou.

0

@MatBac1991 Ma papiery na Guaridole

0

@CurryTheGoat30 Dziś 4-1

0

Ale Garcia jest wysoki. Przy Penii było to widać szczególnie.

3

Haaland i Cherki to będzie zabójcze duo

0

@FCB_dimiC No tak, jedynie chyba z LM tak nie jest

0

Czemu to Canal+ tak wycisza trybuny podczas tych meczów? Odpalasz taki West Ham-Newcastle i cisza, nawet tych komentatorów ledwo słychać, trybuny zero, jakby to był jakiś teatr.

1

@KluivertFCB Bo jest czarnulki z Afryki?

0

To jest trochę niepoważne, że przychodzi jakiś piłkarz z Hondurasu(XD) który z miejsca kręci tymi obrońcami jak chce. Z polskich piłkarzy kto ma takie możliwości? Grosicki i ten Pietuszewski XD

0

Warto zagrać w Watch Dogsy? Czy nudne, schematyczne i oklepane? Ja tylko widziałem opinie kiedyś, że to miasto tam jest zawsze strasznie martwe.

1

@addept Dlatego mówią o negocjacjach. W lato mu zostanie rok kontraktu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?