partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 No ale co to zmienia? Tam dalej grają średniacy, mamy minimum o klasę lepszych piłkarzy.
0
O co chodzą z tą drużyną? Rozumiem, że dużo kontuzji ale bez jaj. Elche nas ciśnie.
0
@Filipem Poziom takiego Elche właśnie i nic więcej.
2
No i po co ten placek Martin wchodzi? Mógłby dać Dro i Bernala.
0
Generator losowych zagrań XD
1
30 mln za Rashforda i jego pensja to wciąż zbyt dużo
3
Lubię Casado ale on naprawdę nic nie daje. W rozegraniu słabiutki, w obronie go robią jakieś jaśki na raz. No tak nie można.
1
Yamala byście ukrzyżowali po takiej akcji jaką teraz zrobił Rashford.
0
@BORO_12 Gość w obronie jest statystą. Pressowamy nie ogarnia
3
@konajoncek Chyba inny mecz oglądamy
0
@Gibbon_FCB Jak gra Rashford? Nawet nie żartuj.
4
Zdejmijcie tego Kounde. Gramy w 10.
2
@don'T.R.I.P.e Chce pokonać Speeda
0
Casado na pewno jest z La Masii? Mam wątpliwości.
3
No ja tego Rashforda nie kupuje XD. Generator losowych zagrań.
0
Fermin mógłby się nauczyć podawać
0
@BORO_12 Na takich rywali. Jak trzeba coś więcej to jest dramat.
0
Ale my gramy srakę. Kounde, Araujo i Casado z piłką przy nodze wyglądają jak b klasa
4
Uuu Yamal fajny start. Może być ciekawie
1
Ale to Montjuic jest brzydkie. Niech w końcu wrócą na to Camp Nou.
0
@MatBac1991 Ma papiery na Guaridole
0
@CurryTheGoat30 Dziś 4-1
0
Ale Garcia jest wysoki. Przy Penii było to widać szczególnie.
3
Haaland i Cherki to będzie zabójcze duo
0
@FCB_dimiC No tak, jedynie chyba z LM tak nie jest
0
Czemu to Canal+ tak wycisza trybuny podczas tych meczów? Odpalasz taki West Ham-Newcastle i cisza, nawet tych komentatorów ledwo słychać, trybuny zero, jakby to był jakiś teatr.
1
@KluivertFCB Bo jest czarnulki z Afryki?
0
To jest trochę niepoważne, że przychodzi jakiś piłkarz z Hondurasu(XD) który z miejsca kręci tymi obrońcami jak chce. Z polskich piłkarzy kto ma takie możliwości? Grosicki i ten Pietuszewski XD
0
Warto zagrać w Watch Dogsy? Czy nudne, schematyczne i oklepane? Ja tylko widziałem opinie kiedyś, że to miasto tam jest zawsze strasznie martwe.
1
@addept Dlatego mówią o negocjacjach. W lato mu zostanie rok kontraktu.