2

@blakkudium Co? Oszaleli chyba.

7

2

@Traba727 Archivo VAR twierdzi też że był faul na Viniciusie.

2

@LeszekFCB Ale co to ma dalej do rzeczy? Real mimo przewagi strzelił dwie bramki, z czego jedna nie powinna być uznana.

6

A nasze media milczą. To jest aż przykre.

1

@Murazor To tylko cieszynka XD

4

@Resqun Typowa fanbaza Barcelony. Coś nie idzie, pojawia się kryzys to sprzedać...
Szkoda słów na was.

2

Kounde 2.5 i 3? Oglądaliście ten mecz? Przecież to był występ na 1, max 1.5
To samo Ferran.

6

Pedri ma piłkę, a reszta stoi. Hiszpan wielokrotnie rozkładał ręce i machał nimi z irytacji. Nie uważam, że zagrał słabo. Ewidentnie nie miał z kim grać.

1

@Bobo25 Skala zachowań Viniciusa, a Yamala to wciąż jest niebo a ziemia.

@MesQueUnClub_87 Ty cały czas z tym Cubarsim. Nie popieram tego chorobo Yamal, ale nie każdy jest taki sam, więc po co tak porównywać jeden do jeden? To też jaki jest Yamal i Cubarsi, poniekąd przekłada się na to też jakimi są piłkarzami na boisku.

1

@ToWinaSedziego Tak z jednej strony ludzie narzekają, że piłka jest obecnie zbyt grzeczna i schematyczna, a jak ktoś się z tych reguł wyłamuje to… też źle XD

0

@Toretto Przecież tu po wielu latach zasług i ciągnięciach na barkach Barcy przez Messiego, jechano po nim jak po burej suce przy pierwszy niepowodzeniu. Za dużo wymagasz od niektórych.

3

A idźcie w pizdu z tym Archivo VAr za przeproszeniem. Nie mogę traktować na poważnie kogoś kto uważa, że w akcji Yamal-Vinicius powinien być rzut karny.

0

@PatrykBarca Ja nie neguje tego, że jest problem. Ale to wciąż gowniak, ma czas jeszcze sobie wiele przemyśleć. Szczególnie po wczoraj.

0

@4drian0 A co mówił ci? Patrząc na twój avatar z góry można stwierdzić, że tobie zawsze coś będzie w nim nie pasować.

7

Choćby ten sezon Yamala był do końca tak przeciętny to nigdy bym nie pomyślał o tym żeby go sprzedać. Totalnie nie rozumiem niektórych z was, pierwsze niepowodzenia i już się pozbyć? Nie wszystko jest takie zero-jedynkowe w życiu jak i w piłce.

1

@dorkizos No i zagra za niego ten Szwed i wtedy dopiero zobaczysz różnicę XD. Yamal nawet bez formy daje jakieś liczby. To odróżnia przeciętniaków od zawodników wybitnych na jego pozycji.

1

Zagrał srakę, a i tak powinien mieć asystę, ale Kounde to dramat jest.

15

Znowu ten farmazon chce zabłysnąć? A niektórzy znów łykają XD
Ludzie czytajcie kto to pisze. Tego gościa już ostatnio Flick wyjaśnił do spodu.

1

@macio_944 To niech mi poleci jakieś bezprzewodowe do kompa i pleja

0

@Eklerek Overrated piłkarz

1

@Destroyer_of_Worlds Dla mnie to głupie kogoś skreślać po 2-3 miesiącach. Szczegolnie Isaka czy Wirtza.

0

F1 można oglądać do 3 okrążenia. Potem to już tylko procesja.

1

Lazio sponsora nie ma, że takie czyste koszulki? Czy to jednorazowa sytuacja?

0

@Herato Messi w wieku Yamala nawet nie miał 1 składu.

0

@Bykunn Bo? Najlepszy

0

@Eklerek Tak………

2

Najlepszy scenariusz na ten wyścig dziś dla każdego kibica F1?
1. Leclerc
2. Hamilton
3. Piastri

Norris i Verstappen DNF

0

Co to w ogóle ma być w tej f1? Przegrywają pozycje, boją się walki i uciekają na trawę? Starzy mistrzowie patrzą na to z żałosną miną

0

@Frimpong Spoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?