partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Finał LM z PSG w 2026
0
W Seria A prawie każdy przeciętniak wygląda dobrze. Nie róbmy sobie jaj z takimi kandydaturami.
0
@Kapitan9 No ja patrzę tak ogólnie. I jak dla mnie Kvara obecnie numer 1, ale fakt na ten moment nie ma jakiejś formy wybitnej. Chociaż ostatnie 2 mecze po kontuzji udane.
0
@snupson Nie wiem o jakim okresie ty dokładnie mówisz, ale jak przychodził Arda to mieliśmy bana na transfery, więc i tak cud że przyszedł i czekał pół roku na granie.
0
@Kapitan9 Yildiz jest świetny, ale Luis Diaz lepszy, Kvara też lepszy.
0
70 baniek i można się zastanowić.
1
Kończmy sezon… co za gunwo
0
@4drian0 Szkoda, że ucięte bo walnął w mur XD
0
Grubasie, przestań zajeżdżać ten zespół swoimi durnotami i weź się do solidnej roboty.
2
Pytanie Dudka o zdanie ma tył sensu co ślepego o drogę.
0
@MesQueUnClub_87 Obecnie najlepsze seriale robi Apple i za nimi Showtime. Kiedyś było HBO i długo nic, ale też mnie mocno zawiedli.
0
@Arekvip Twojego
0
@Limaker Nawet mnie nie strasz, że kolejny piłkarz u nas który miał wszystko by zaznaczyć epokę jak Fati, a kontuzje go mogą zatrzymać XD
21
Nawet w mało znaczących statystykach są robione „wałki” na ich korzyść XD
0
@takisobiektos No hype może być decydujący. Szczególnie, że NBA lubi dawać MVP nowym gościom gdy zasługują na to starzy wyjadacze bardziej. W przeszłości wiele było takich przykładów.
0
@Encore Mimo wszystko watpie w MVP. Stawiam na Jokicia.
8
XDD ten klub Negreira co Sociedad z nimi teraz gra, to musi być jakiś błąd w matrixie XD
0
@Katalończyk 99 Nie strzelił bramki dającej finał.
0
@Azazel_Pazuzu Przecież mają dziewiątkę. Po co przepłacać za jakiś średniaków?
1
Kij mu w szprychy
1
@Bolton To prawda. Podobno dużo bugów i menu średnie(ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia). Ja kupuję teraz, bo do 4 jest 10% taniej.
0
@Frimpong Ja zawsze pierw Barca, a potem cisne Ibizą XD. Ale teraz oni już są zbyt wysoko i mam ochotę na coś z Anglii.
1
@JimMorrisonFCB Nie ma, nie ma jeszcze 16 lat. Pojawi się pewnie w update w styczniu.
2
Ależ Barcelona ma pełno wonderkidów w FM26. Aż nie mogę się doczekać już tej gierki i momentu odpalenia kariery.
23
Ser to madrycka prasa i dalej miesza. Uważajcie na takie info
0
@marcin62 No z Salihamidziciem mieli spine.
2
@turhiay Tutaj byłby remis gdyby zagrał nawet Raphinha
5
Ostatnio coraz częściej czytam, że Flick traci drużynę jak w swoim drugim sezonie w Bayernie i że wtedy ten jego Bayern wcale nie siał już takiego spustoszenia. Widząc takie coś wręcz łapę się za głowę. Takie coś piszą tylko osoby które mają absolutne zerowe pojęcie o piłce albo pamięcią sięgają maksymalnie 2 lata wstecz lub też wolą pamiętać to co im pasuje do narracji.
No i postanowiłem sprawdzić tę jakże "mądrą" tezę i wyniki Bayernu z tamtego sezonu. Zaczęli sezon od 8-0 u siebie z Schalke, następną kolejka porażka z Hoffenheim na wyjeździe 4-1. No średnio trochę nie? Ale potem ogólnie same wygrane i pojedyncze remisy. Następna porażka była dopiero w styczniu. U siebie w lidzę niepokonani przez cały sezon. Na wyjeździe przegrali 4 razy. W lidze strzelili 99 bramek, 44 stracili. Ogólnie nie wyglądało tak jakby się formuła już wyczerpała, dalej robili wrażenie i z reguły grali swoje.
W krajowym pucharze dali totalnie ciała i odpadli w drugiej rundzie z Kiel tracąc bramkę na 2:2 w 95 minucie i przegrywając potem w karnych. Te rozgrywki to na pewno duża rysa z tamtego sezonu Flicka, tutaj trzeba się z tym zgodzić i to podkreślić.
A w lidze mistrzów? Szli ogólnie jak walec, same wygrane w grupie i jeden remis z Atletico na wyjeździe 1-1. W 1/8 rozwalili Lazio i w 1/4 mieli już hit i rewanż za finał z tamtego roku, czyli dwumecz z PSG. Doskonale pamiętam tamte mecze. Cisnęli ten Paryż wtedy niesamowicie, szczególnie u siebie gdzie notabene przegrali. Odpadli przez zasadę bramek na wyjeździe, bo u siebie przegrali 3-2, a w rewanżu na wyjeździe wygrali 1-0. Ale mało ludzi chyba pamięta, że oni grali w tamtych meczach z Czupo Motingiem na napadzie... Lewy, który był wtedy w życiowej formie doznał urazu na kadrze i nie mógł zagrać z PSG. Z Robertem oni by ich wtedy roznieśli, bo tworzyli masę sytuacji, ale brakło kogoś kto by je wykańczał mimo, że ten Moting i tak tam wtedy strzelił 2 bramki, ale wciąż więcej zmarnował.
Także no nie wiem czy to był aż tak "słaby" sezon Bayernu. Nie licząc wpadki w pucharze, to do momentu kontuzji Lewego wszystko tam szło tak jak powinno. Koniec końców Flick odszedł nie przez to, że stracił szatnię, jak też niektórzy to sugerują. Lecz przez konflikt z Salihamidziciem, który robił wtedy potężne kwasy.
Pozdrawiam i więcej wiary w nasz zespół i naszego trenera, który i tak robi wyniki ponad stan z kadrą jaką posiada i z ciągłym szumem wokół tego klubu.
8
@Jaan11 To się leczy typie.
37
Pedri w tym meczu nie miał z kim zwyczajnie grać. Wielokrotnie była sytuacja gdy on z irytacji wręcz kipiał złością i gestykulował do kolegów z drużyny, że zwyczajnie brakuje ruchu i nie ma komu podać. Farmazony Ćwiąkały wyjaśnione doszczętnie. Dobry artykuł.