partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto nigdy nie przekształcał cieku naturalnego w rów melioracyjny, niech pierwszy rzuci kamieniem.
2
@takisobiektos Niesamowite to jest. Nowy Wilt i to lepszy. Oby zdrowie cały czas było.
0
A kiedy operacja mózgu?
1
Ziobro znów symuluje czy jest już na Węgrzech?
0
@4drian0 Gry Kojimy wyglądają jakby je robił na ciężkim kwasie. Akurat do świata matrixa by to pasowało w sumie.
0
@Katalończyk 99 Tak, wystarczy spojrzeć na mecze Realu.
A jeszcze ostatnio odkryto powiązania firmy Pereza z Żydami. A jak wiadomo światem rządzą Żydzi, tajemnica rozwiązana.
1
@Esteban_ No tego nawet kibice Barcelony nie rozumieją.
1
Daj sobie obciąć penisa farmazonie
3
Ojojoj, jacy oni w tym Madrycie delikatni :/. Aż mi ich szkoda :(
5
Bellinghama spotka jeszcze karma, spokojnie. Żałosny pajac.
2
Zaglądam do lodówki, a tam przecier pomidorowy z Dawtona…
Oczywiście od razu wylądował w koszu.
0
@VegetaPolska Czyli rozjeżdżanie każdego jak walce do momentu kontuzji Lewego w kluczowej fazie sezonu?
1
Dobrze, że istnieje jeszcze ktoś taki jak Jadczak, który nie jest sprzedajną szmatą i dla niego praca dziennikarza to kwestia honoru i pisania tylko prawdy, czyli tak jak być powinno. Gatunek praktycznie wymarły.
2
@barcelonaLM Masz racje. Doczytałem więcej. Żałośni ludzie
2
Nigdy nic więcej z Dawtona nie kupujcie ;)
0
Podsumowując. PO zgłosiło tę aferę do prokuratury, ale na razie tyle i ona jednak wypłynęła. Milczeli, bo chcieli to zachować na wybory żeby im to wytknąć?
Mylę się czy mam rację?
0
@July_6_BcN Uuu, coś się zmieniło jednak
3
K0 coś wrzuciło o tej działce? Czy ta afera dziwnym trafem ich nie interesuje? ;)
0
@Bobo25 Lepsze jest spotykanie się z jedną dziewczyną i wrzucanie to na media czy umawianie się z mężatkami i zapraszanie ileś lasek na chatę?
0
@APTAPT To nie takie proste. Turner dużo dawał też, został Siakam, pewnie też liczą na rozwój Nesmitha. To dopiero początek sezonu, pewnie i tak myślą o PO, ale ocenia w trakcie czy walczą dalej czy tankowanko.
0
@APTAPT No i dobrze, że nie dostał. Należy premiować występowanie w jak największej liczbie spotkań, a nie opuszczanie sobie b2b spotkań ile wlezie. Nie zagrał to nie dostał, jego strata. Miał uraz to trudno się mówi.
1
@Herato Pisz, że Kaka a nie muszę googlować.
0
@APTAPT No Haliburton przecież zerwał Achillesa podczas finałów i przegapi cały sezon. Do tego przy tym odszedł też Turner. Pozostało im tankowanie na ten sezon.
0
@Encore Doncić by pewnie dostał, ale w nocy nie zagrał to wypadł z kandydatury.
0
@Danny Gaucho Szacun, ale trzeba też przyznać że trafiło mu się grać albo na Barce w kryzysie albo teraz z obroną za 50 metrze.
5
@tomek8756 Lepiej bym tego nie ujął XD
0
@MYTO U mnie zawsze adasie trzymają kilka dobrych lat, a nike się rozpadają szybciej.
16
Zawsze go broniłem, wyczekiwałem na niego, nie rozumiałem czemu Flick tak rzadko na niego stawia, ale czas powiedzieć basta. Nie ma sensu dłużej trzymać takiego piłkarza na liście płac. Christensen jest od ponad roku po prostu bezużyteczny.
3
@LeszekFCB Płacz to na przykład reprezentuje gość z twojego profilowego. Ja stwierdzam tylko fakt, jest on taki że Cubarsi przypadkowo czy nie został uderzony łokciem w polu karnym. Jeśli obecna piłka akceptuje takie akcje, to oznacza że skręciła w złym kierunku.
0
@Resqun No to źle się domyślasz. Bo 18 lat to miałem prawie 10 lat temu już.