partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@norbi77 Dokładnie, pierwsze odczucie co do niego: Ale kutas, zabawny ale kutas. A potem? Poczucie jakby był najlepszym kumplem czy nawet bratem.
1
@norbi77 Dla mnie postacią która była duszą i sercem tej gry był zdecydowanie Johnny. I te jego misje gdy mu pozwalaliśmy wrócić jakby w naszym ciele do swojego dawnego życia były mega i były poruszające. Po prostu świetnie do tego podeszli i to wykonali. Redzi nie zawodzą jeśli chodzi o fabułę.
0
Marc Marquez GOAT!
0
@sokot Bo u nich to martwy projekt. Tam przecież komentują pod głównym artykułem. Co prawda i tak nie z taką częstotliwością jak tutaj. La Rambla to prawdziwa potęga jeśli chodzi o takie forum ludzi.
1
@tbas Kounde dobry technicznie? Według mnie to akurat jego największa bolączka. Bardzo dużo ma takich zagrań niecelnych które są w teorii łatwe, albo często mu gdzieś piłka odskoczy i dziś tak było. Ferran podobnie, ale akurat nie dzisiaj.
0
@MOLESTA Tamten Tyson to był już wrak
0
Skuteczność absolutnie dramat. W meczach z topem tak nie może być.
23
Szczęsny z klasą jak zawsze.
2
Oby lidera już do końca nie oddali ;)
1
@derus Widać, że zbyt inteligentny to ty nie jesteś i już zaczynasz obrażać XD
Naucz się też pisać poprawnie, bo jeden wielki chaos.
0
@derus Ale szerszą analizę czego? Jak dla ciebie Modric to nie jest niesamowity piłkarz tory zmień leki typie
I nie wiem skąd wziąłeś to, że „niesamowity bo zagrał fałszem”
0
@4drian0 No spoko, tylko finalnie pewnie znowu zrobili gorszą grę XD
7
Przykleił se piłkę do nogi i leci dalej tańcząc między nogami XD
NIESAMOWITY
W sumie to wygląda jak elastico w powietrzu XD
4
@norbi77 No obecnie jest biedne i to strasznie
5
Conte zrobił zmiany żeby 2:1 w plecy bronić grając w przewadze XD. Dla mnie to był zawsze dziwny typ
2
@derus ? Polecam nie być zaślepionym nienawiścią typem, tylko dlatego że ktoś grał w Realu XD
3
@Lionel_Messi10 Twierdzi, że spalonego nie było. A jak on tak mówi to tak musi być :)
43
Zacznijmy od tego, że przed tym różnym to powinien być karny. I to kończy całą dyskusję hipokryto.
6
@norbi77 Po tej powtórce to jest niedocenienia. Słaby kąt kamery.
1
@norbi77 Ma to znaczenie w kilku misjach, możliwościach dialogowych itd
8
Długowieczność Modricia jest niesamowita. Gość ma już 40 lat, a dalej ma żelazne płuca i biega cały mecz na tych samych obrotach. Niesamowity piłkarz.
0
@BorzyKrzys A jaki?
0
Wygrana w bólach. Skuteczność dramat, jak tak będzie w meczu z PSG to go nie wygramy.
0
Casado nawet piłki nie dotknie XD
5
Największa nasza słabość to nie jest gra w obronie tylko zdecydowanie skuteczność. Wygląda to pod tym względem dramatycznie póki co.
0
Ale my kombinujemy masakra…
0
Nie wierzę w to l, ja pierdolę
Co my robimy? Tragiczną skuteczność
1
Hernandez Hujandez, żołnierz Pereza na całego
1
@Lionel_Messi10 Raczej ty
1
Mógłby podawać ten Rashford