partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strzelają prosto w niego to broni, proste. Żaden mi tam mecz życia
0
Zawsze jak ktoś idzie z atakiem na nas w tym sezonie, to czuję niepokój.
3
Yamal… czapki z głów
0
To nie jest nasz dobry mecz. Gramy mega chaotycznie. Widać tę różnicę jakości(gorszą) u niektórych piłkarzy gdy nawet mają tylko piłkę przy nodze.
0
@MesQueUnClub_87 Bez przesady. Co on takie wow obronił? Tylko ten strzał Rashforda.
3
Na YouTubie to można zrobić taką serię pod tytułem „Dlaczego Pedri nie ma asyst, a powinien mieć ich multum” i pokazywać sklejki z akcjami jak po jego genialnych podaniach inni marnują sytuacje albo beznadziejnym strzałem albo beznadziejnym przyjęciem piłki. Odcinków byłoby od cholery.
1
Po tym golu na 1:1 inny mecz
6
Dlaczego Pedri nie ma asyst:
3
Koundeeee zemsta za włosy cwioki
0
Gość losowo dostał w łeb….
Inna sprawa że Pedri miał cały lewy róg, a uderzył w środek gdzie najwięcej tłoku było
0
No ile my mamy pecha ja jebe
4
Nie rozumiem komentarzy jak chwali się Martina. Gość to nie ten poziom i tyle. Ta bramka idzie na jego konto. Każdy trzymał linię wzorowo, a on złamał linie o jakieś 2 metry…
0
Martin zaspał, znowu
3
Ten Bardaci to na ten moment tragedia
No i gol…
0
Pedri musi podjąć więcej ryzyka w podaniach prostopadłych
0
Yamal jakiś wąs XD
0
@BorzyKrzys No i inna sprawa, że Joker był bardzo dobrym filmem. Najlepszym w tamtym roku.
0
@BorzyKrzys Serio uważasz, że Irishman był lepszy od Jokera? XD
0
Gyokeres nie dostał tego karnego za te fryzure. Co on lustra nie ma w domu? XD
0
@ViscaelBarca2007 Co nie znaczy, że kuzyni to leszcze. Według mnie dalej zasługują na szansę, zarówno Toni jak i Guille.
0
@Azazel_Pazuzu Pamiętam jak Ronaldo też tak kiedyś wpadł do basenu
2
Flick zaskoczył składem, nie powiem że nie. VAMOS po 3 punkty.
0
@Katalończyk 99 Zawsze ich kojarzyłem z topornością podobną do Getafe.
1
@Andi18 Pan Trener Jacek Zieliński ;)
1
Klasyczny Lech.
Zdobądź mistrza => Kompromituj się w następnym sezonie.
Koło się zamyka.
1
@Andi18 Tuchel to żaden zbawiciel, a Carlo to na autostradzie już do emeryturki.
10
Zgodzę się z taką oceną.
0
@Andi18 United to mógłby naprawić tylko trener pokroju Kloppa tak jak było w Liverpoolu. Ale takiego na rynku teraz nie ma, może jedynie Lucho.
4
@MeMyselfAndI Obejrzałem kilka tych filmików. Połowa tych klatek z rekami to przecież nie są karne wedle tych niby zasad na których sami najbardziej korzystacie, więc w czym problem? Albo jakieś linie spalonego narysowane przez madryciaka i ja mam wierzyć, że one w 100% są rzetelne? No celowe działanie po całości XD
12
Widać ambicji trenerskich to on niestety nie ma.