0

Strzelają prosto w niego to broni, proste. Żaden mi tam mecz życia

0

Zawsze jak ktoś idzie z atakiem na nas w tym sezonie, to czuję niepokój.

3

Yamal… czapki z głów

0

To nie jest nasz dobry mecz. Gramy mega chaotycznie. Widać tę różnicę jakości(gorszą) u niektórych piłkarzy gdy nawet mają tylko piłkę przy nodze.

0

@MesQueUnClub_87 Bez przesady. Co on takie wow obronił? Tylko ten strzał Rashforda.

3

Na YouTubie to można zrobić taką serię pod tytułem „Dlaczego Pedri nie ma asyst, a powinien mieć ich multum” i pokazywać sklejki z akcjami jak po jego genialnych podaniach inni marnują sytuacje albo beznadziejnym strzałem albo beznadziejnym przyjęciem piłki. Odcinków byłoby od cholery.

1

Po tym golu na 1:1 inny mecz

6

Dlaczego Pedri nie ma asyst:

3

Koundeeee zemsta za włosy cwioki

0

Gość losowo dostał w łeb….
Inna sprawa że Pedri miał cały lewy róg, a uderzył w środek gdzie najwięcej tłoku było

0

No ile my mamy pecha ja jebe

4

Nie rozumiem komentarzy jak chwali się Martina. Gość to nie ten poziom i tyle. Ta bramka idzie na jego konto. Każdy trzymał linię wzorowo, a on złamał linie o jakieś 2 metry…

0

Martin zaspał, znowu

3

Ten Bardaci to na ten moment tragedia

No i gol…

0

Pedri musi podjąć więcej ryzyka w podaniach prostopadłych

0

Yamal jakiś wąs XD

0

@BorzyKrzys No i inna sprawa, że Joker był bardzo dobrym filmem. Najlepszym w tamtym roku.

0

@BorzyKrzys Serio uważasz, że Irishman był lepszy od Jokera? XD

0

Gyokeres nie dostał tego karnego za te fryzure. Co on lustra nie ma w domu? XD

0

@ViscaelBarca2007 Co nie znaczy, że kuzyni to leszcze. Według mnie dalej zasługują na szansę, zarówno Toni jak i Guille.

0

@Azazel_Pazuzu Pamiętam jak Ronaldo też tak kiedyś wpadł do basenu

2

Flick zaskoczył składem, nie powiem że nie. VAMOS po 3 punkty.

0

@Katalończyk 99 Zawsze ich kojarzyłem z topornością podobną do Getafe.

1

@Andi18 Pan Trener Jacek Zieliński ;)

1

Klasyczny Lech.
Zdobądź mistrza => Kompromituj się w następnym sezonie.
Koło się zamyka.

1

@Andi18 Tuchel to żaden zbawiciel, a Carlo to na autostradzie już do emeryturki.

10

Zgodzę się z taką oceną.

0

@Andi18 United to mógłby naprawić tylko trener pokroju Kloppa tak jak było w Liverpoolu. Ale takiego na rynku teraz nie ma, może jedynie Lucho.

4

@MeMyselfAndI Obejrzałem kilka tych filmików. Połowa tych klatek z rekami to przecież nie są karne wedle tych niby zasad na których sami najbardziej korzystacie, więc w czym problem? Albo jakieś linie spalonego narysowane przez madryciaka i ja mam wierzyć, że one w 100% są rzetelne? No celowe działanie po całości XD

12

Widać ambicji trenerskich to on niestety nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?