27

Ehhh, pozostaje liczyć że wróci silniejszy jak Pedri. Oczywiście kontuzja zupełnie inna, masakra jednym słowem. Ten pajac de la fuente ma krew na rękach

5

Co oni mu pojebali kolana na tej operacji? O co tu chodzi???

0

Guille nie grał?

0

@JanuszKorwinMikke Nom, lepsze 50 niż 0.

11

A gdzie dalsza część wywiadu jak mówi, że zjadł wszystkie?

0

Dlatego tę jego wypowiedź z wczoraj to ja biorę z dużym przymrużeniem oka.

1

@ricardo0705 No cóż, wiadomo jaką skalę przebicia ma Madryt ;)

0

@ricardo0705 Nie musisz tego sprowadzać do żadnego bólu dupy. To zwykła dyskusja i moje zdanie. Jakby wygrał Lewy nie byłoby skandalu.

0

@shaun Czy ja coś wspomniałem o kontrowersji? Dobrze to @Stinger_ podsumował.

1

Skoro tematyka Złotej Piłki dalej gorąca. To uważacie, że Messi słusznie wygrał wtedy w 2021 roku? Ja uważam, że ta nagroda wtedy akurat się należała Lewemu, szczególnie po tym co zrobili w 2020.

8

@LOPEZ16 No rzeczywiście, bo oni w tym JuEsEj to są wzorami tego jak trzeba żyć XD

0

@Hosh To spójrz na pozycję Vitinhii i Pedriego. Jaka przepaść

2

Wniosek jest jeden. Głównie to nie liczy się to jak zagrasz na przestrzeni całego sezonu, tylko to jak skończysz w LM ostatecznie.

6



Wystarczył transfer do Realu...

2

Nigdy bym nie powiedział, że on wygra złotą piłkę. Błąd w matrixie.

1

Arsenal kobiet nawet nie był mistrzem kraju i to ze sporą stratą, a wygrywa drużynę roku, po farciarskim finale z nami. Wychodzi na to, że w tych nagrodach liczy się tylko LM

2

@FabianekMrozek A jak to wygląda w modelach symulacyjnych?

1

Gyokeres? XDDDDDD

6

Haha baba normalnie gra w Gotham City XD. Batman też będzie nominowany?

0

@adamek20151 No o to mi chodziło, że go grają bo jest przełożony z wczoraj XD

0

@regatta52 On jest przełożony

9

Lucho widzimy się za kilka lat znów w Barcelonie ;)

0

Laporta beczy? XD

0

No strona dziś działa wyśmienicie...

3

Obawiam się, że jak Yamal zrobi cieszynke po golu to go to zepsuje...

1

@spiderman1899 W końcu głos rozsądku

0

@Dieselzor A ciebie co zepsuło?

2

@Stinger_ Daj spokój, szkoda klawiatury. Yamal jest teraz po prostu obiektem ataków, typowa fan baza Barcelony. Mieć pretensje do 18 latka, za to że przeżywa życie jak 18 latek...

4

Wyzywają nas inżyniery z paryża

0

@PoGGi Wiadomo, oby to była ostatnia kolana związana z tym kolanem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?