partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Ja pierdolę przecież to jakieś fatum
9
Ktoś powie, że krytyka przesadzona, ale z drugiej strony on tutaj przyszedł coś udowodnić. To w jego woli leży pokazanie wszystkim, że jeszcze potrafi być piłkarzem na profesjonalnym poziomie, dlatego powinien pokazywać 100% profesjonalizmu.
1
@wyrek Ile tych diet kur** i co za kwoty, chore…
0
@Salchent Z PSG też Olimpijski
2
@bartekvisca Nie przesadzajmy. Gramy przyzwoicie i wciąż jest duże pole do poprawy.
0
@bartekvisca Może to być jakiś plus nawet. Jakości im do powstrzymania Realu na pewno nie brakuje.
0
@michal26 W gwoli ścisłości nie ma tu żadnego kompleksu Polaka. Więc tak:
Po 1 dla mnie Kiwior to nie jest obrońcą, który sprawdzi się w systemie Flicka. Na wiosnę w Arsenalu dobrze wyglądał, bo po prostu Arsenal Artety dobrze funkcjonuje w obronie jako system. Tam głównie taktyka jest ułożona pod kątem stabilności w obronie żeby ona dobrze funkcjonowała, u nas jest ułożona pod atak i pressing.
Po 2, wracając do systemu gry Flicka to Kiwior by się tutaj nie odnalazł moim zdaniem, bo jest zbyt wolny i zarazem nie ma takiej inteligencji boiskowej, nie ustawia się w obroni tak dobrze. Cubarsi wiadomo też nie jest szybki, ale nadrabia to elitarnym boiskowym iq i ustawianiem się. Araujo na przykład ani ustawić się nie umie ani jakiegoś boiskowego iq nie ma, czy nawet wyprowadzenia piłki(co akurat Kiwior w miarę posiada), ale to wszystko nadrabia swoją fizyczności i dużą szybkością.
Po 3 nie mieliśmy i dalej nie mamy pieniędzy żeby sobie nawet sprowadzić takiego Kiwiora jako uzupełnienie składu.
Po 4 takim uzupełnieniem składu na lewej obronie powinien być ktoś bardziej doświadczony, z lepszą techniką i grą do przodu, na przykład nie wiem Grimaldo.
0
Ładny kurs na Real w sobotę z Atletico, aż żal nie spróbować
22
@michal26 Lodu…
1
@MesQueUnClub_87 Dziś były z 3-4 sytuacje do uderzenia. Do tego ktoś z balansem i dryblingiem Pedriego nie powinien mieć większych trudności z wypracowaniem pozycji strzeleckiej
0
@ViscaelBarca2007 No i niech tak ochoczo do przodu gra zawsze. W 90% meczów wygląda to zupełnie inaczej niestety.
4
Niesamowity jest Garcia. Fenomenalny ma ten refleks.
0
@MesQueUnClub_87 Bez przesady i powiedz to takiemu Valverde…
2
Świetny mecz Araujo, zasłużył
0
@Rhaan O panie, z 3 lata temu to było?
0
@APTAPT To prawda, ale De Jong robi to jeszcze bardziej
0
Pedri rzadko, bo rzadko i zbyt rzadko, ale czasami uderzy z tego dystansu. A De Jong? On dosłownie nigdy nie uderza, nigdy.
2
Jak my możemy mieć problemy z takimi ogorami? Brakuje Yamala cholernie.
0
@macio_944 Co złego w tym meczu zrobił Ferran? Przecież 1 bramka to też głównie jego zasługa.
3
Piękna główka, klasyczny Lewy. Vamos
3
Dlaczego Pedri nie ma asyst v2
0
Haha Araujo skrzydłowy
1
Przegrywamy 1:0 a on piętki gra? No bez jaj
0
@BulaKG Ferran wycofany napastnik
2
Olmo i Casado do zmiany
2
Co to ma być za podanie Olmo no do uja
1
@tbas Skończ już płakać typie. 10 komentarz taki sam
1
No i dlatego Pedri nie ma asyst
0
No i kogo on niby złowił do tej pory? Nikogo. Kręciły wały z jakimś chorwackim gangusem.
1
Ty łysa łajzo!!!