0

@fejkenq W sumie ta, trochę o nim zapomniałem. Ale Pep go prędzej czy później zniszczy.

2

@Kgorecki2500 A równie zła czerwona zaraza ma się całkiem dobrze…
Paradoks

3

Czyżby Eintracht w końcu sprzedał napastnika, który nie będzie flopem?

0

Od 7 lat nie kupowałem sobie koszulki Barcelony i w końcu postanowiłem to zmienić. Chciałem już to zrobić w tamtym sezonie, bo zarówno wersja domowa jak i wyjazdowa były według mnie absolutnie kozackie, ale w momencie gdy byłem na to już zdecydowany, to oczywiście koszulki nie były dostępne i tak już pozostało do końca sezonu(dzięki Nike).
Wersje koszulek z tego sezonu są według mnie słabsze, ale ta koszulka pomarańczowa mimo wszystko nawet mi się spodobała i ją kupiłem. Na żywo prezentuje się też spoko, więc pod tym względem też jestem zadowolony. Wolałem też wybrać wersję meczową aniżeli stadionową, bo będę chciał w tej koszulce też pograć w piłkę i w ogóle, a ten materiał jest serio przyjemny i masz wrażenie nosząc tę koszulkę jakby jej w sumie na ciele nie było, nawet jak się spocisz w przeciwieństwie do tej tańszej opcji gdzie jak dla mnie była ona niewygodna. Ale mniejsza, to moje odczucia i moje preferencje.
Przechodząc do meritum, zapłaciłem za tę koszulkę 148 euro, na nasze około 623 zł na tamten moment, bo Euro teraz podskoczyło. Koszulka przyszła i już w niej meczyki ostatnie dwa oglądałem, także jej win ratio 100%, oby tak dalej ;).
Po meczu z Newcastle tak się przyjrzałem tej koszulce i podsumowując: w kilku miejscach odstające nitki, znaczek Spotify w jednym miejscu jest jakby ubrudzony albo lekko uszkodzony i nie da się z tym nic zrobić, na jednym z rękawów zaszycie zaczął ktoś robić złym kolorem nitki XD, jest to tak przerwane i potem już dobrym kolorem nitki jest skończone jak być powinno, ale oczywiści tego miejsca ze złą nitką nikt nie wypruł, a mało tego jeszcze ta nitka tak tam chamsko wystaje że masakra. Oczywiście ja sobie zdaje sprawę, że produkcja tego idzie hurtowo, zresztą Made In Thailand to potwierdza i 100% poliestru XD.
Mimo wszystko to jest przesada, że płacisz 148 euro za koszulkę i dostajesz coś takiego do ręki potem. Pewnie miałem też pecha, że akurat taka mi się sztuka trafiła, ale za te pieniądze to ona nie powinna się trafić nikomu. Nie dość, że dostępność tych koszulek jest dramatyczna, to jeszcze ich jakość i wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
Je*** nike

2

@Kubsoleon Dodając do tego, że rok temu nas jeszcze odrzucił po jakieś szopce serialowej. Chciał być jak jakiś LeBron XD

7

Ciekawe co sobie Joan myśli widząc jak dyrektor sportowy klubu idzie na wywiad i mówi wprost że nie był on priorytetem XD.

Co do niego samego, co tu dużo mówić? Absolutny kozak i kocur. W końcu wiem jak to jest mieć kogoś pokroju Kurtuła na bramce, czyli bramkarza przy którym masz świadomość, że wybroni ci mecz kiedy będziesz nawet i może w gorszej dyspozycji aniżeli przeciwnik.

4

Ja widzę w tym plus. Spodziewam się środka obrony Araujo-Christensen. Mecz w którym Duńczyk udowodni Hasiemu, że jest lata świetlne przed Urusem. No chyba, że wyjdzie Eric, to nici z mojego planu.

1

@macio_944 Z Żoliborza to karakan jest, okropna dzielnica.

4

Od roku gadają i dogadać się nie potrafią. Jeszcze skończy się na tym, że Frenkie się dogada ale z PSG w styczniu.

4

Jak on może publicznie gadać takie bzdury?

„Naszym wielkim priorytetem było zachowanie tego, co mamy najlepszego”

Czyli nawet tego się nie udało zrobić bo odszedł Inigo czyli nasz najlepszy stoper i nikt nie przyszedł za niego XD

0

@Aragorn33 On jest kibicem Juve

0

@lysy1015 Ale dalej są bardzo, ale to bardzo duże a mimo to wciąż jest kiepsko.

0

@FCB24 Zero oczekiwań, a widziałeś jego pensje?

15

Dla mnie jedyny słuszny kandydat jak Flick powie sobie dość.

0

Zamiast lepiej, jest jeszcze gorzej. Ehhh

1

@PeterMaro Lewandowski to nie jest skrzydłowy który ma prowadzić piłkę i napędzać akcje i robić różnicę w pojedynkach 1 vs 1.

0

@mrboom Lewandowski z jesieni tamtego sezonu się wypisuje z twoich wniosków bo był świetny, potem grał coraz to słabiej i tyle. To Ferran jest kimś kto nadaje się po prostu z ławki i tyle.

0

@directedbyfcb Zobaczymy na tych najważniejszych meczach, z Interem De Jong nie dowiózł.

0

@directedbyfcb Dobrze, dobrze. Boisko zweryfikuje, jak zawsze.

1

@kryhaa To „10” na boisku. Nie potrzebujemy takiej pozycji.

0

@mrboom Ferran był kulą u nogi przeciwko beznadziejnej Valencii, a Lewy grał od początku na wyjeździe przeciwko jednej z lepszych ekip Premier League. Nie widzisz różnicy?

0

Szkoda słów na to

0

@Derean Nie wiem gdzie Ty widzisz tę poprawę i większą intensywność.

0

@Huck Mnie najbardziej dziwi jakim cudem ten Martin idzie w każdym 1 vs 1 na raz.

1

@Kamiloza91 A Pedri nie ma asyst przez skuteczność kolegów po jego podaniach. Tak jakby był jakiś przeklęty XD

6

To niszcząc humory przed snem, jak coś niedzielę gramy z tymi rzeźnikami z getafe. Więc nie spodziewałbym się jakiegoś show XD, byle +3 i bez urazów.

0

@Eto'o9 R10 Twaro jest też, ale on chyba za te odejścia jest trzymany nisko w hierarchii

0

@Sulimo Wyciągnęli, też to zauważyłem. Ale i tak się wyłamali w jednej akcji i akurat dostali gola.

16

Ale Pedri był kluczowy w tym doliczonym czasie. Dosłownie bawił się, a tamci byli totalnie bezradni.

5

Najważniejsze, że wygrana. Formy dalej szukamy, ale nie jest źle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?