partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Ej, jeśli ktoś nie widzi na lewe oko, to widzi niepoprawnie czy niepolewnie?
0
@Schoogs Przecież Henry praktycznie cały czas jest
4
@Stinger_ Tak, biorąc pod uwagę że mieliśmy kogoś takiego jak Messi i zdobyliśmy z nim tylko 4 LM, a w sumie 3, no to jest to skandal. Najgorsze, że w sumie większość kariery Messiego przypadła na najgorszy zarząd w historii tego klubu. Masakra
0
Co za nonsens. Czyli jak są kluby bez stadionu na 45 tysięcy, a w LM jest ich mnóstwo, to też nie mogą grać na swoim stadionie? Totalny idiotyzm.
2
@spiderman1899 Co??? Przecież to gość co ratuje prawdziwe kino akcji
6
@Kgorecki2500 Ahhh to sztuczne podwyższanie płacy minimalnej.
1
@BezglutenowyPedri Autentycznie co jest nie tak w tym zdjęciu? Po prostu fota z kobietą gdzie sobie jest bez koszulki(przecież to nie jest nic dziwnego), a ona go obejmuje
0
@michal26 Tam już potencjał został zajechany. Do tego podobno konflikt z Ivim po tym jakich piłkarzy oddał.
5
@Kozinho. Na pewno miło było to jak widać było, że on żyje tym klubem i jest największym kibicem zaraz przy linii.
0
@BORO_12 Flick coś na niego nie stawia niestety
0
@directedbyfcb Cubarsi zagra na 100%, pytanie kto do pary.
5
Ciekawe jak Flick do tego podejdzie
0
Upadek Rakowa i Papszuna to jedna z lepszych rzeczy w tej lidze od wielu lat.
0
@Stinger_ Moim zdaniem nie kupi, miał na to szansę ale ona raczej bezpowrotnie minęła.
0
@AxelF Ale ty pamiętasz po jakim wejściu Fati dostał kontuzji? Typ mu tak wszedł, że noga się skręciła w kolanie...
1
Wieśniak numer 1 powraca.
0
@esem91 Przecież on ostatnio w sprincie porobił jakiegoś innego sprintera zawodowego XD
3
Czyli teraz między meczami ligowymi będzie 3 tygodnie przerwy. Przecież to jakiś dramat. Nie tędy droga z takimi zmianami. Jedyna słuszna zmiana to rozdzielenie sezonu klubowego od reprezentacyjnego.
0
Mistrzu wróć….
0
@Karol145 Nie wiem czy będzie trudniejsze. Kane ma kontrakt do 2027, Bayern mógłby go puścić na tej samej zasadzie co Lewego. Do tego dlaczego mamy na siłę szukać młodego napastnika skoro na ten moment takowego nie ma? Taki Kane nie dość, że profilem do nas pasuje idealnie to jeszcze mógłby spokojnie pograć na poziomie 3, a może i 4 lata. Dla mnie to kandydat idealny i liczę że jego temat pojawi się latem.
30
On wszystko robi dobrze
1
@Karol145 Kane jakby do nas przyszedł w lato to byłby młodszy od Lewego gdy do nas przychodził. Więc jak się wiekowo nie zgadza?
4
Ehhh narobili takich chęci a tu na następny mecz trzeba czekać aż do czwartku.
27
Typ nawet przez ćwierć sekundy nie zaprotestował, a ten psychiatryk szuka czerwonej XD
2
@Eklerek Ogólnie Drogba to według mnie trochę przeceniany grajek. Aczkolwiek nie można mu odmówić, że często dowoził w tych najważniejszych meczach.
1
@adamek20151 To on o piłce pisze? Ja myślałem, że on ma tutaj konto dla politycznych bzdetów
1
Dobrze Lewy wygląda, oby tylko tak dalej.
1
Bernal asysta, klasa
1
Brawo Rupert!!!
1
Dawaaaj Bernala!