partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ze wam się chce z tym typem dalej jakkolwiek dyskutować.
3
Olmo już spoko? Czy dalej po nim będziecie jechać?
0
Ucz się Ferran, ucz się
0
Bernal nie zagra.
0
Nie rozumiem tego w Flicku. Raczej niechętnie oszczędza niektórych piłkarzy. Jest już 4:0, Pedri powinien odpoczywać. Szczególnie że na kadrze grał wszystko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Cubarsi super mecz @ShawnC
0
Fermin lepiej strzela z lewej niż z prawej XD
1
Jezuuuuuu co to jest za dno
0
@tbas Drybling? Gość wypuszcza piłkę przed siebie i po prostu biegnie. To nie jest drybling.
2
Ogólnie nie gramy źle, ale atak to jest tragedia. Młody wiadomo debiut to można wybaczyć, Rashford? No z tej mąki chleba nie będzie, Ferran? Absolutna tragedia i przypadkowa asysta bo chciał przyjmować na 100% tego nie zmienia
0
Orłowski myśli, że Pedri wychowankiem jest XD
0
Fajnie Casado dziś gra. Wiadomo, że ta Valencia jest słaba, ale Casado wnosi taką pozytywną agresywność o jakiej De Jong może pomarzyć w swojej grze.
1
@Blue9 To nie oglądaj
6
Szok, że Ferran jest Hiszpanem. Niesamowite drewno w nogach.
1
Ale to jest kapeć mój boże
0
@APTAPT Rafa się podobno spóźnił
4
W ogóle czaicie, że w XX wieku w latach 50, zbudowano Camp Nou od podstaw w 3 lata? XD A teraz?
1
@APTAPT Raphinha zagra na prawej, Rashford w pierwszym na lewej, Fermin na 10.
0
@KamilS689 Bojan to nie była taka typowa 9 też, bardziej cofnięty napastnik.
1
@blakkudium Kiedy chcesz ulepszyć taktykę Flicka:
0
@Arkon W tym sezonie, póki co żaden nie był wybitny. Ale trudno nazwać mecze z United hitami. Więc jak dla mnie był póki co jeden.
2
@Eklerek A potem już tylko z górki, prosto do Championship.
0
@macio_944 Po prostu United to mem i im zostawia tyle miejsca. Nie wyciągałbym dalekosiężnych wniosków po meczu z nimi.
0
@jacobFCB Pacman go wtedy zlał na kwaśne jabłko i dobrze. Nie lubię De La Hoyi, mega pajac.
5
Co to ma być? XD I my niby dalej nie możemy grać na Camp Nou? A tam kur** koparka stoi za bramką XD
1
Haaland zapraszamy. Ciepła Katalonia czeka.
0
@Arkon Liverpool to pół składu wymienił, a i tak wygrywają. Tam się musi wszystko zgrać.
3
Haaland jest przeee szybki.
1
Haaland co za pudło XD