0

@mekston Ze wam się chce z tym typem dalej jakkolwiek dyskutować.

3

Olmo już spoko? Czy dalej po nim będziecie jechać?

0

Ucz się Ferran, ucz się

0

Bernal nie zagra.

0

Nie rozumiem tego w Flicku. Raczej niechętnie oszczędza niektórych piłkarzy. Jest już 4:0, Pedri powinien odpoczywać. Szczególnie że na kadrze grał wszystko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cubarsi super mecz @ShawnC

0

Fermin lepiej strzela z lewej niż z prawej XD

1

Jezuuuuuu co to jest za dno

0

@tbas Drybling? Gość wypuszcza piłkę przed siebie i po prostu biegnie. To nie jest drybling.

2

Ogólnie nie gramy źle, ale atak to jest tragedia. Młody wiadomo debiut to można wybaczyć, Rashford? No z tej mąki chleba nie będzie, Ferran? Absolutna tragedia i przypadkowa asysta bo chciał przyjmować na 100% tego nie zmienia

0

Orłowski myśli, że Pedri wychowankiem jest XD

0

Fajnie Casado dziś gra. Wiadomo, że ta Valencia jest słaba, ale Casado wnosi taką pozytywną agresywność o jakiej De Jong może pomarzyć w swojej grze.

1

@Blue9 To nie oglądaj

6

Szok, że Ferran jest Hiszpanem. Niesamowite drewno w nogach.

1

Ale to jest kapeć mój boże

0

@APTAPT Rafa się podobno spóźnił

4

W ogóle czaicie, że w XX wieku w latach 50, zbudowano Camp Nou od podstaw w 3 lata? XD A teraz?

1

@APTAPT Raphinha zagra na prawej, Rashford w pierwszym na lewej, Fermin na 10.

0

@KamilS689 Bojan to nie była taka typowa 9 też, bardziej cofnięty napastnik.

1

@blakkudium Kiedy chcesz ulepszyć taktykę Flicka:

0

@Arkon W tym sezonie, póki co żaden nie był wybitny. Ale trudno nazwać mecze z United hitami. Więc jak dla mnie był póki co jeden.

2

@Eklerek A potem już tylko z górki, prosto do Championship.

0

@macio_944 Po prostu United to mem i im zostawia tyle miejsca. Nie wyciągałbym dalekosiężnych wniosków po meczu z nimi.

0

@jacobFCB Pacman go wtedy zlał na kwaśne jabłko i dobrze. Nie lubię De La Hoyi, mega pajac.

5



Co to ma być? XD I my niby dalej nie możemy grać na Camp Nou? A tam kur** koparka stoi za bramką XD

1

Haaland zapraszamy. Ciepła Katalonia czeka.

0

@Arkon Liverpool to pół składu wymienił, a i tak wygrywają. Tam się musi wszystko zgrać.

3

Haaland jest przeee szybki.

1

Haaland co za pudło XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?