partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Czy to będzie jego sezon?
https://zapodaj.net/plik-Lm9corTaYF
2
Znowu Kounde ławka, dziwne.
1
@macio_944 Mi to tam nie przeszkadza. Walić ich
1
Odegaard z wozu, Arsenalowi lżej.
0
@Eklerek A ten Nwaneri? Już Arteta o nim zapomniał?
8
Niesamowite, że niektórzy znawcy futbolu stad nazywali go od leszczów
42
La Liga jest absolutnie obrzydliwa. Oni tutaj potrafią obrzydzić absolutnie wszystko, nawet kwestia z strojami to jest jakiś pieprzony żart, bo nie wiem jakim cudem komuś tam nie pasują na mecz z Levante nasz 2 i 3 komplet strojów. Istny ku***cyrk od sędziowania, po finanse i nawet stroje. Z najlepszej ligi świata do pośmiewiska.
0
@Michael24 Piękna jest
0
@macio_944 To nie jest kwestia jednego meczu. Ta drużyna jest martwa od 9 miesięcy.
2
Guardiola to niech sobie już da spokój.
2
@tbas Ale co to ma do rzeczy teraz człowieku? Piszesz bzdury a potem zmieniasz temat. Klasyczne zagranie przez Ciebie.
4
Jest sierpień a ja się zastanawiam czy do koszenia trawy dziś nie założyć bluzy i dresów. Dramat…
2
@barcelonaLM Gość nam dosłownie co mecz ładował gola
5
@tbas Ale jaki wał tutaj niby? Jeśli pieniądze doszły?
32
Aha czyli jak kluby mają problemy i próbują je rozwiązać przez umowy sponsorskie to jednak to nie działa i dostają jeszcze więcej kłód pod nogi? I powiedzcie mi, że ta liga nie jest zjebana.
2
@Encore Czemu wrzucasz fejka?
0
„Wielki” Widzew jednak nie taki wielki? Haha jaka szkoda ;)
1
@Encore 70 baniek XD, ta Anglia jest chora. On jest wart maksymalnie z 35.
7
Diaz wykręci liczby w miesiąc jakie zrobi Nico przez cały sezon.
0
@Lionel_Messi10 Dobił jak Cristiano
11
Po co nam jakiś leszcz z Argentyny za 30 baniek jak mamy swoją szkółkę i tam prawdziwie talenty za darmo…
0
@Eklerek A da się robić gorsze?
0
@marcin62 I zerówki też podniosą przy tym? Zwykle skurwysynstwo
1
@Encore Co ich powstrzymuje? Liverpool XD
3
Papcio Perez już uruchomił kontakty? Szybko.
1
@clyde
1. Peja
2. Kaz Balagane
3. Taco
0
@pep71 Ale chodzi mi o kwestie Forta, bo piszesz że to konieczne, że trzeba kogoś sprzedać a on idzie na wypożyczenie
0
Głupota, dobry piłkarz ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Do tego strasznie nierówny i chaotyczny.
0
@pep71 Tu nie będzie żadnej sprzedaży. A Bernala rejestrować nie trzeba, on gra na licencji z rezerw.
1
@Azazel_Pazuzu Tak to jest jak w tych kopalniach ręka rękę myje i każdy tam na jakiś szczeblu musi się nachapać i potem wychodzi że do tego to jeszcze trzeba dopłacać…