27

Czy to będzie jego sezon?

https://zapodaj.net/plik-Lm9corTaYF

2

Znowu Kounde ławka, dziwne.

1

@macio_944 Mi to tam nie przeszkadza. Walić ich

1

Odegaard z wozu, Arsenalowi lżej.

0

@Eklerek A ten Nwaneri? Już Arteta o nim zapomniał?

8

Niesamowite, że niektórzy znawcy futbolu stad nazywali go od leszczów

42

La Liga jest absolutnie obrzydliwa. Oni tutaj potrafią obrzydzić absolutnie wszystko, nawet kwestia z strojami to jest jakiś pieprzony żart, bo nie wiem jakim cudem komuś tam nie pasują na mecz z Levante nasz 2 i 3 komplet strojów. Istny ku***cyrk od sędziowania, po finanse i nawet stroje. Z najlepszej ligi świata do pośmiewiska.

0

@Michael24 Piękna jest

0

@macio_944 To nie jest kwestia jednego meczu. Ta drużyna jest martwa od 9 miesięcy.

2

Guardiola to niech sobie już da spokój.

2

@tbas Ale co to ma do rzeczy teraz człowieku? Piszesz bzdury a potem zmieniasz temat. Klasyczne zagranie przez Ciebie.

4

Jest sierpień a ja się zastanawiam czy do koszenia trawy dziś nie założyć bluzy i dresów. Dramat…

2

@barcelonaLM Gość nam dosłownie co mecz ładował gola

5

@tbas Ale jaki wał tutaj niby? Jeśli pieniądze doszły?

32

Aha czyli jak kluby mają problemy i próbują je rozwiązać przez umowy sponsorskie to jednak to nie działa i dostają jeszcze więcej kłód pod nogi? I powiedzcie mi, że ta liga nie jest zjebana.

2

@Encore Czemu wrzucasz fejka?

0

„Wielki” Widzew jednak nie taki wielki? Haha jaka szkoda ;)

1

@Encore 70 baniek XD, ta Anglia jest chora. On jest wart maksymalnie z 35.

7

Diaz wykręci liczby w miesiąc jakie zrobi Nico przez cały sezon.

0

@Lionel_Messi10 Dobił jak Cristiano

11

Po co nam jakiś leszcz z Argentyny za 30 baniek jak mamy swoją szkółkę i tam prawdziwie talenty za darmo…

0

@Eklerek A da się robić gorsze?

0

@marcin62 I zerówki też podniosą przy tym? Zwykle skurwysynstwo

1

@Encore Co ich powstrzymuje? Liverpool XD

3

Papcio Perez już uruchomił kontakty? Szybko.

1

@clyde
1. Peja
2. Kaz Balagane
3. Taco

0

@pep71 Ale chodzi mi o kwestie Forta, bo piszesz że to konieczne, że trzeba kogoś sprzedać a on idzie na wypożyczenie

0

Głupota, dobry piłkarz ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Do tego strasznie nierówny i chaotyczny.

0

@pep71 Tu nie będzie żadnej sprzedaży. A Bernala rejestrować nie trzeba, on gra na licencji z rezerw.

1

@Azazel_Pazuzu Tak to jest jak w tych kopalniach ręka rękę myje i każdy tam na jakiś szczeblu musi się nachapać i potem wychodzi że do tego to jeszcze trzeba dopłacać…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?