partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za tydzień Rato, z nimi zawsze ciężary.
0
Z jednej strony świetna informacja, ale z drugiej przecież jego rozwój grając w 4 lidze zostanie mocno wyhamowany…
Rozumiem też, że klub chce jak najszybciej wrócić rezerwami do 3 ligi więc potrzeba tam jak najlepszych, ale akurat uważam że ci najlepsi jak Toni, Guille, Virgili czy Dro powinni iść na wypożyczenie. Bez nich też rezerwy powinny zrobić awans.
1
@misterio 67% pieniędzy z praw telewizyjnych jest dzielonych po równo, reszta to wyniki i oglądalność. 8x też nie mają. Jeśli dobrze pamiętam to ponad 2 razy więcej.
0
@KrwawiaceoczyVEB Czyli tylko w 5% procentach spotkań będzie użyteczny.
1
@Kengo Gość ma kozacki refleks.
0
@MessiForeverTheBest To ten od bycia analitykiem z zawodu? XDD
0
@MessiForeverTheBest O co chodzi?
3
@Gaucho A koniec końców obaj się przyczynili do wygranej ;)
16
Gavi fenomenalna zmiana dziś. Chciałbym go widzieć na stałe z Pedrim w pierwszym składzie.
0
@tbas Masz racje, o dziwo ;)
9
Życzę tym pajacom z Levante spadku za ten ich numer z murawa dziś ;). Żałosna postawa, zero ducha fair play.
0
Mamy toooo Vamoooos
0
@tbas No jeden komentarz, który opisał pierwszą połowę pajacu XD
0
@Hosh Dostał kopniaka
6
Gaviii kocham cię
0
@macio_944 Bardzo dobra druga połowa. Totalnie przeciwieństwo pierwszej.
0
Kiedyś Luuk The Goat, dziś Own Goal. Dwie legendy.
0
@mekston A co? Ten znowu płakał przez 99% trwania meczu?
3
Hahahaha ku wszystkim przeciwnościom, VAAMOOOOOOOS
6
Yamal ma teraz rację. Tyle typa w polu karnym, a nikt nie domyka długiego słupka…
2
@Who_you_mam Fati może pomarzyć o takim poziomie XD
1
Yamal masterclass podanie do Balde XD
8
@Gaucho Rashford zagrał dobre 5 minut. Raphinha jest pewniejszy, że zrobi coś pozytywnego nagle, jest już doświadczony w tej ekipie.
4
Cubarsi dramat, Eric też słabo więc niech już Hansi się nie wygłupia z tym Kounde. Christensen musi w końcu dostać szansę tak samo.
0
W szatni musiała pójść konkretna suszarka XD
3
Rashford to jest na ten moment porażka. Piłkarz którego futbol już zjadł i wypluł.
0
Karny czy nie, chciałbym poznać kryteria według tego idioty z gwizdkiem dlaczego tutaj gwizdnął, a dlaczego Tczuameniemu już nie.
0
Absolutnie tragiczna 1 połowa, a jeszcze bardziej tragiczne było to jak po raz kolejny Pedri został okrutnie okradziony z asysty.
0
Cubarsi dramat, dramat
9
Ciekawe czy zagrają razem?
https://zapodaj.net/plik-vgj2Hn2vSa