partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
5
Zamknijcie to okienko w pizdu zanim gruby i pseudo dyrektor coś jeszcze grubego odwalą.
0
@BORO_12 Tylko to Guille ostatecznie wstrzymał swoje odejście.
1
@PatrychoO No wybornie, dalej na jakimś małym starym stadionie, z tragiczną widocznością i bieżnią wokół i finanse dalej dostają po dupie. Ale no polubiłeś wieżę zegarowa to spoko XD
2
„Redaktor naczelny katalońskiej gazety Sergi Sole podaje, że Barcelona zapewniła sobie grę na Stadionie Olimpijskim imienia Lluisa Companysa na wypadek, gdyby nie udało się wrócić na Camp Nou.”
Na wypadek, taaa XD
0
@agaFCB Nie rozmawia?
0
@agaFCB Alcaraz?
1
@esem91 Oglądałem, ten w garniturze tam po lewo beke cisnął XD
2
@AlphaNumeric Jaki Emery? Gość spalił się w każdym większym klubie jakim był.
10
To co zarabia teraz podzielić na dwa i git.
1
@Bocheno1 Raz na miesiąc?
2
@Bocheno1 Ten na pewno @Roobo
1
Ten Mastantuono może i się wczoraj starał, na pewno też był zestresowany, ale czasami jest tak że jak widzisz jakiegoś piłkarza i jego ruchy na przykład przy dryblingu, prowadzeniu piłki, to od razu wywołuje to w tobie jakieś wrażenie i jest ten efekt wow. Ja wczoraj tego u Mastantuono totalnie nie widziałem. Szybkości tam też raczej jakieś spektakularnej to on nie ma.
3
Zaczyna się klubowy proces wypychania Casado i oczywiście przoduje w tym Sport? Zero zdziwienia.
0
@slayer Przeczytałem. Mój komentarz taki życzeniowy.
0
@norbi77 Nie ma szans.
1
Szkoda, że madrycioki przed przerwą na kadrę tak na prawdę nie mają z kim stracić punktów, same ogory na horyzoncie. Widać, że są jeszcze słabo przygotowani do sezonu, ale na takich jaśków wystarczy.
8
@Arys Pycha kroczy przed upadkiem, pamiętaj. Także calma
1
Ulalala Vini on to ma XD
2
@Filipem Przecież jak graliśmy z nimi u siebie to ich rozjechaliśmy bez większych problemów. Co innego grać z kimś takim jak Barca/Real u siebie, a co innego na wyjeździe.
0
@daniel32778 Zastępców Xaviego to mieliśmy dwóch w klubie nawet swego czasu, ale jeden nie został użyty odpowiednio(Fabregas), a drugi nie chciał czekać na szansę(Thiago).
1
Jak tam najlepszy rozgrywający ligi Arda Guler?
0
Powinno być 100 ale tysięcy.
0
@Coveta Jest mega głupi. Bernal to przyszłość, lepszy od Casado a de Jong bliżej 30.
2
@John_Doe „Istnieje coś takiego jak obowiązek wobec ojczyzny.”
Haha no na pewno. Szaraki do szabli, a śmietanka i politycy czyste rączki. Po moim trupie.
0
@FcPortoFan1999 Dlatego, że Peszko się uwidzialo że on trenerem może być
2
@michal26 Ten Cecherz tam robi mega robotę. Dla mnie to wręcz niedorzeczne, że oni go tam zwolnili swego czasu.
0
Trzeba go wypożyczyć i najlepiej do klubu La Liga ewentualnie La Liga 2. On ma mega talent i przy brakach jakie mają kluby w Hiszpanii przez FFP na pewno miałby gdzieś 1 skład.
0
@Comentateiro Mądrze prawisz dziadzia
0
@Frimpong Payet 15/16... co to był za kocur