0

@Bobo25 Nie moja wina jak jesteś zacofany

0

@Bobo25 Lepa - Strzał ręką w kark, lub tył głowy.

Według słownika slangu miejskiego ;)

3

Nareszcie jakieś dobre info

0

Jak to się stanie to 1 września wypowiedzenie złoży jeszcze Flick

0

@ShawnC No była. Dla mnie i tak z Interem w obronie mecz nam zawalił Martin i wiadomo kto.

0

@Bobo25 Co w tym nie zrozumiałego dla Ciebie i jeszcze ukraińskiego?

0

@ShawnC No to masz szybkiego Araujo ale on nie ogarnia linii spalonego i nie umie podawać. Chcesz idealnych do tego piłkarzy według Twoich kryteriów którzy: mają szybkość, są taktycznie inteligentni, dobrze wyprowadzają piłkę, są w miarę szybcy? To napisz Laporcie żeby sprowadził Salibe i nie wiem Bastoniego albo Van Dijka czy Gabriela.

I tak btw to Christensen też nie jest szybki.

I też co do taktyki to tak uważam, że można ją poprawić i tu najbardziej bym się skłaniał ku Flikowi, który nie Dońca jeszcze wyciągnął wnioski, szczególnie z meczu z Interem wraz z piłkarzami oczywiście.

0

@ShawnC To dalej jest młokos, pamiętaj o tym. Najlepiej się człowiek uczy na błędach.

@Bogan Bojanowi siadła psycha po sezonie, Cubarsi gra już trzeci.

0

@tbas Nie bierzmy na poważnie Korei

2

@kamar24 W moim odczuciu zagrał bardzo przeciętnie. Gavi był o kilka klas lepszy po wejściu.

@tbas A kiedy on zagrał na takiej pozycji z kimś defensywniejszym obok, że twierdzisz iż się tam lepiej prezentuje? Bo mówiąc szczerze to nie pamiętam takiego meczu.

9

W ogóle jak to jest, że Real może sobie zmienić na mecz tylko spodenki i zostawić koszulkę żeby tam komuś pasowało pod kolorystykę strojów, a my musimy używać koszulki z poprzedniego sezonu i la liga nie chce zaakceptować żadnego innego wariantu. Po prostu cyrk i żenada.

0

@ShawnC Cały sezon grał gowno? Stracił formę pod koniec. Jestes już zaślepiony tym hejtem na Cubarsiego.

0

@ShawnC A co nie trzymał? Weź już skończ pisać te bzdury. Dobrze wiesz, że nasz styl wiąże się z tym, że będziemy tracić często po 2-3 bramki.

2

Optymizm przenosi góry.

0

@Bobo25 Lepe na łeb chyba

2

@Safrani Jakiś random

2

@Bobo25 Najważniejsze to zgarnąć LM w końcu.

4

No dobry jest ten Mbappe.

4

Czyli Real będzie miał komplet punktów po wątpliwym karnym i możliwym faulu przy akcji bramkowej? Zaczynają z przytupem.

0

Trzeba przyznać, że ten Mbappe ładnie tam chodzi.

0

@VegetaPolska i spodenki też takie do kompletu?

1

@Senstin Aha, w sumie to oni są wciąż jakby tam mistrzem.

@macio_944 Kolega wyżej ma jednak rację.

2

Czy ja dobrze widzę, że Real gra w strojach z tamtego sezonu z plakietką starych KMS? XD

0

@D10SLEO Jak on zagrał w życiu jeden sezon z 9 tylko dlatego, że 7 i 10 zajęte.

1

Real mocno stawia na tego Mastantuono. Ciekawe co z tego będzie.

0

Girona chyba kandydat do spadku

2

Może i Manchester może wygrać z każdym według Amoriego, ale na pewno nie z Fulham.

0

Tego United nie da się już naprawić.

0

@severius Laskowski zaliczył mega zjazd. To już nie jest 2012 rok.

1

@michal26 Jak Casado właśnie w dystrybucji piłki jest moim zdaniem najsłabszy. Bernal też wyglądał sztuk lepiej. Ale okej ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. Niech po prostu sezon zweryfikuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?