partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 Nie moja wina jak jesteś zacofany
0
@Bobo25 Lepa - Strzał ręką w kark, lub tył głowy.
Według słownika slangu miejskiego ;)
3
Nareszcie jakieś dobre info
0
Jak to się stanie to 1 września wypowiedzenie złoży jeszcze Flick
0
@ShawnC No była. Dla mnie i tak z Interem w obronie mecz nam zawalił Martin i wiadomo kto.
0
@Bobo25 Co w tym nie zrozumiałego dla Ciebie i jeszcze ukraińskiego?
0
@ShawnC No to masz szybkiego Araujo ale on nie ogarnia linii spalonego i nie umie podawać. Chcesz idealnych do tego piłkarzy według Twoich kryteriów którzy: mają szybkość, są taktycznie inteligentni, dobrze wyprowadzają piłkę, są w miarę szybcy? To napisz Laporcie żeby sprowadził Salibe i nie wiem Bastoniego albo Van Dijka czy Gabriela.
I tak btw to Christensen też nie jest szybki.
I też co do taktyki to tak uważam, że można ją poprawić i tu najbardziej bym się skłaniał ku Flikowi, który nie Dońca jeszcze wyciągnął wnioski, szczególnie z meczu z Interem wraz z piłkarzami oczywiście.
0
@ShawnC To dalej jest młokos, pamiętaj o tym. Najlepiej się człowiek uczy na błędach.
@Bogan Bojanowi siadła psycha po sezonie, Cubarsi gra już trzeci.
0
@tbas Nie bierzmy na poważnie Korei
2
@kamar24 W moim odczuciu zagrał bardzo przeciętnie. Gavi był o kilka klas lepszy po wejściu.
@tbas A kiedy on zagrał na takiej pozycji z kimś defensywniejszym obok, że twierdzisz iż się tam lepiej prezentuje? Bo mówiąc szczerze to nie pamiętam takiego meczu.
9
W ogóle jak to jest, że Real może sobie zmienić na mecz tylko spodenki i zostawić koszulkę żeby tam komuś pasowało pod kolorystykę strojów, a my musimy używać koszulki z poprzedniego sezonu i la liga nie chce zaakceptować żadnego innego wariantu. Po prostu cyrk i żenada.
0
@ShawnC Cały sezon grał gowno? Stracił formę pod koniec. Jestes już zaślepiony tym hejtem na Cubarsiego.
0
@ShawnC A co nie trzymał? Weź już skończ pisać te bzdury. Dobrze wiesz, że nasz styl wiąże się z tym, że będziemy tracić często po 2-3 bramki.
2
Optymizm przenosi góry.
0
@Bobo25 Lepe na łeb chyba
2
@Safrani Jakiś random
2
@Bobo25 Najważniejsze to zgarnąć LM w końcu.
4
No dobry jest ten Mbappe.
4
Czyli Real będzie miał komplet punktów po wątpliwym karnym i możliwym faulu przy akcji bramkowej? Zaczynają z przytupem.
0
Trzeba przyznać, że ten Mbappe ładnie tam chodzi.
0
@VegetaPolska i spodenki też takie do kompletu?
1
@Senstin Aha, w sumie to oni są wciąż jakby tam mistrzem.
@macio_944 Kolega wyżej ma jednak rację.
2
Czy ja dobrze widzę, że Real gra w strojach z tamtego sezonu z plakietką starych KMS? XD
0
@D10SLEO Jak on zagrał w życiu jeden sezon z 9 tylko dlatego, że 7 i 10 zajęte.
1
Real mocno stawia na tego Mastantuono. Ciekawe co z tego będzie.
0
Girona chyba kandydat do spadku
2
Może i Manchester może wygrać z każdym według Amoriego, ale na pewno nie z Fulham.
0
Tego United nie da się już naprawić.
0
@severius Laskowski zaliczył mega zjazd. To już nie jest 2012 rok.
1
@michal26 Jak Casado właśnie w dystrybucji piłki jest moim zdaniem najsłabszy. Bernal też wyglądał sztuk lepiej. Ale okej ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. Niech po prostu sezon zweryfikuje.