0

@jakub1906 Wszystko spoko, ale gdzie w tym ta młodzież? Lech ma niby najlepszą akademie w Polsce, zainwestowane ogromne miliony a efektów tego nie widać. Wchodzi jakiś młody i jest jednym z gorszych na boisku. W ogóle nie mamy w kraju na ten moment piłkarza o którym można by pomyśleć „Wow, on będzie w przyszłości jakąś tam gwiazdą”, a nawet nie gwiazdą czy chociażby zawodnikiem na top 5 lig europejskich. No nie ma nikogo takiego, nie licząc bramkarzy może bo na tym polu akurat zawsze ktoś się pojawiał.

0

@tgrzeb Ale co nam pomoże wypożyczenie do Girony? XD absolutnie nic

3

@sokot Hmm, ja ogólnie się z tobą zgadzam. Ludzie po prostu jadą po Laporcie bardziej za jego kłamstwa i sprzedawanie odrealnionej rzeczywistości przy czym nigdy nie było jakiegoś uderzenia się w pierś. Zawsze narracja, że robią wszystko dobrze i nieskazitelnie.

0

Czego tu się można było spodziewać? Lech ma żałośnie słaby skład nawet z tymi kontuzjami. Zero sensownych wzmocnień, wiem że kogoś takiego jak Sousa ciężko zastąpić ale oni nawet nie spróbowali, bo Rutek to miękka faja.

3

Chyba ktoś na łeb upadł? Jaka Girona, jakie wypożyczenie? Po co? Przecież to przydatny zawodnik. O co tu chodzi???

1

@Comentateiro Najważniejsze, że Rutek się nigdy nie podda i on będzie walczył!

5

Zostawcie ich Genk, oni mają 12 lat...

0

Najlepsze, że oni tam wszyscy na stadionie teraz myślą, że comeback nadchodzi a zaraz i tak znowu bramki na łeb dostaną XD

Hahahah mówiłem XDDDDDD

1

Zawsze w tych kwalifikacjach LM/LE jesteśmy żałośnie słabi. Więcej już pokazują nasze zespoły na mocniejsze ekipy grając w fazie grupowej/pucharowej tej LKE.

0

Ale kozackie podanie

0

@mesqueundumb Tu nawet nie chodzi o szastanie kasą, ale o zwykłe podstawy funkcjonowania na miarę klubu jakim jest Barca...

24

No nie spodziewałem się komentarza Robercika pod postem BarcaInfo XD


0

@jakub1906 Dopiero w listopadzie wychodzi nie?

0




Ja pie*** my serio wracamy na to Montjuic…

0

@cules100pro Ale, ale tam przecież miało powstać centrum handlowe, co z nim? :(

5

Jak myślicie? Wypchną tego Casado czy jednak zostanie? Dużo większy sens ma już oddanie Fermina, ale i tak zamiast się wzmacniać to my się jeszcze osłabiamy. Nie mam już sił do tej bandy nieudaczników i kłamców…

12

Flick robi zawijkę po tym sezonie na 100%. Ile można się użerać z taką amatorką?

6

Przecież on ma Kontrakt do 2030 i przyszedł rok temu. Jakie przedłużenie, o co tu chodzi?

0

@Lanosss Najważniejsze to jak z pensją teraz ma być.

0

@PatrychoO No mówię o wersji piłkarskiej, ta stadionowa jest dla mnie jakościowo dużo gorsza. Wtedy wychodzi 628 zł bodajże.

0

@PatrychoO Ale na stronie Barcy jest kod który można użyć i daje 15% albo 20%, nie pamietam dokładnie.

1

@Who_you_mam I tak innej się nie da kupić z tego co widzę, nawet się naszywki La Liga nie da wybrać tylko LM.

1

@Gaucho Strój ładny, ale ten tył koszulki mi totalnie nie siedzi...

6

@rutek71 Pena dalej w klubie, Romeu dalej w klubie, wciąż brakuje 3 graczy do rejestracji, niepewna sytuacja Forta, Guille'a. Mało? Czy wymieniać dalej?

1

@FiscaelBarca No na lewym skrzydle. Przecież Martinelli to placek.

1

@Eklerek Ogólnie jak na niego patrzę to mam wrażenie, że z tej mąki już chleba nie będzie. Obym się mylił.

14

Zubi był jaki był, ale wciąż lata świetlne przed Deco.

5

Ale pracowity ten Deco, kij że efektów nie widać. Niech sobie urlop weźmie bo się przemęczy.

3

A żeby Lewemu nogę przestawić na varze to potrafili "znaleźć" klatkę?

5

Wiedział gdzie idzie i podpisał kontrakt do 2030. Albo nie jest zbyt bystry albo ten cały news to jeden wielki ściek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?