partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jakub1906 Wszystko spoko, ale gdzie w tym ta młodzież? Lech ma niby najlepszą akademie w Polsce, zainwestowane ogromne miliony a efektów tego nie widać. Wchodzi jakiś młody i jest jednym z gorszych na boisku. W ogóle nie mamy w kraju na ten moment piłkarza o którym można by pomyśleć „Wow, on będzie w przyszłości jakąś tam gwiazdą”, a nawet nie gwiazdą czy chociażby zawodnikiem na top 5 lig europejskich. No nie ma nikogo takiego, nie licząc bramkarzy może bo na tym polu akurat zawsze ktoś się pojawiał.
0
@tgrzeb Ale co nam pomoże wypożyczenie do Girony? XD absolutnie nic
3
@sokot Hmm, ja ogólnie się z tobą zgadzam. Ludzie po prostu jadą po Laporcie bardziej za jego kłamstwa i sprzedawanie odrealnionej rzeczywistości przy czym nigdy nie było jakiegoś uderzenia się w pierś. Zawsze narracja, że robią wszystko dobrze i nieskazitelnie.
0
Czego tu się można było spodziewać? Lech ma żałośnie słaby skład nawet z tymi kontuzjami. Zero sensownych wzmocnień, wiem że kogoś takiego jak Sousa ciężko zastąpić ale oni nawet nie spróbowali, bo Rutek to miękka faja.
3
Chyba ktoś na łeb upadł? Jaka Girona, jakie wypożyczenie? Po co? Przecież to przydatny zawodnik. O co tu chodzi???
1
@Comentateiro Najważniejsze, że Rutek się nigdy nie podda i on będzie walczył!
5
Zostawcie ich Genk, oni mają 12 lat...
0
Najlepsze, że oni tam wszyscy na stadionie teraz myślą, że comeback nadchodzi a zaraz i tak znowu bramki na łeb dostaną XD
Hahahah mówiłem XDDDDDD
1
Zawsze w tych kwalifikacjach LM/LE jesteśmy żałośnie słabi. Więcej już pokazują nasze zespoły na mocniejsze ekipy grając w fazie grupowej/pucharowej tej LKE.
0
Ale kozackie podanie
0
@mesqueundumb Tu nawet nie chodzi o szastanie kasą, ale o zwykłe podstawy funkcjonowania na miarę klubu jakim jest Barca...
24
No nie spodziewałem się komentarza Robercika pod postem BarcaInfo XD
0
@jakub1906 Dopiero w listopadzie wychodzi nie?
0
Ja pie*** my serio wracamy na to Montjuic…
0
@cules100pro Ale, ale tam przecież miało powstać centrum handlowe, co z nim? :(
5
Jak myślicie? Wypchną tego Casado czy jednak zostanie? Dużo większy sens ma już oddanie Fermina, ale i tak zamiast się wzmacniać to my się jeszcze osłabiamy. Nie mam już sił do tej bandy nieudaczników i kłamców…
12
Flick robi zawijkę po tym sezonie na 100%. Ile można się użerać z taką amatorką?
6
Przecież on ma Kontrakt do 2030 i przyszedł rok temu. Jakie przedłużenie, o co tu chodzi?
0
@Lanosss Najważniejsze to jak z pensją teraz ma być.
0
@PatrychoO No mówię o wersji piłkarskiej, ta stadionowa jest dla mnie jakościowo dużo gorsza. Wtedy wychodzi 628 zł bodajże.
0
@PatrychoO Ale na stronie Barcy jest kod który można użyć i daje 15% albo 20%, nie pamietam dokładnie.
1
@Who_you_mam I tak innej się nie da kupić z tego co widzę, nawet się naszywki La Liga nie da wybrać tylko LM.
1
@Gaucho Strój ładny, ale ten tył koszulki mi totalnie nie siedzi...
6
@rutek71 Pena dalej w klubie, Romeu dalej w klubie, wciąż brakuje 3 graczy do rejestracji, niepewna sytuacja Forta, Guille'a. Mało? Czy wymieniać dalej?
1
@FiscaelBarca No na lewym skrzydle. Przecież Martinelli to placek.
1
@Eklerek Ogólnie jak na niego patrzę to mam wrażenie, że z tej mąki już chleba nie będzie. Obym się mylił.
14
Zubi był jaki był, ale wciąż lata świetlne przed Deco.
5
Ale pracowity ten Deco, kij że efektów nie widać. Niech sobie urlop weźmie bo się przemęczy.
3
A żeby Lewemu nogę przestawić na varze to potrafili "znaleźć" klatkę?
5
Wiedział gdzie idzie i podpisał kontrakt do 2030. Albo nie jest zbyt bystry albo ten cały news to jeden wielki ściek.