partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Zgadza się. Wiek okazał się być dla niego okrutny bardzo szybko.
0
Grealish w City ma swoje zadania i uważam jak i na pewno Pep(No bo ma cały czas 1 skład) że wywiązuje się z nich bardzo dobrze, chociaż dziś cienko. Mimo wszystko chciałbym ujrzeć w jego grze więcej tej takiej bezczelności jakiej było pełno podczas gry w Aston Villi.
1
@GeneralXavi Do Polaków łatwiej dzwonić jak coś i rozmawiać o premii
0
@LaLigaPD A już wyszło?
0
Arsenal mniej fizyczny niż w meczu z nami. Jednak na Barcelone to każdy chce wygrac i się pokazać ;)
0
@Esteban_ Fakty są takie, że najbardziej zakolasty Iniesta w Barcelonie był już totalnym old boyem mimo 34 lat
1
@Compadre No i ten Spotify
0
@TheNekro94 To zależy kogo zatrudnią w zastępstwie.
18
Bernardo jakie zakola XD. W Barcelonie jak jesteś zakolakiem to nie masz formy, Ter Stegen to najlepszy przykład. Niech pierw Portugalczyk uda się do Turcji, potem możemy myśleć o transferze.
1
Patrząc na ławkę City ich skład nie robi już takiego wrażenia jak w poprzednim sezonie.
0
@doc Kto to jest ten lemus
1
@Janas11224 A na stronkach typu za darmo wszystko śmigało jak coś XD
0
@JarekS Dobrze, dobrze. Na razie nas tylko bombardujesz swoimi domysłami, a jak ktoś pisze żebyś podparł swoje tezy czymś konkretnym to piszesz, że nie możesz tego zrobić XD
5
A dziś dla odmiany deszcz (:
0
@Herato Barcelona wtedy po prostu zlekceważyła Real. Brzmi to śmiesznie, ale tak było, jakieś teksty Rosella że może być powtórka manity czy coś takiego, itp.
2
Fajnie, że Barcelona sobie pogrywa z Dembele tak jak on z agentem sobie pograli z nami. Jeśli istnieje chociaż 1% szans, że warunki tej całej prywatnej klauzuli nie zostały spełnione to klub powinien do samego końca walczyć aby to udowodnić i dobrze, że to robi.
1
@dAvi_2 Xaviego to on wykorzystuje do robienia "kariery"
0
Javi Miguel to jest kibic Barcy czy Realu?
0
Nate Diaz ośmieszony przez Jake Paula XD
17
Najman nawet jak przegrywa to tak to opisuje jakby to był kilkurundowy zacięty bój
0
@Mario96w Hehe :)
0
@Emhyr Ciuch ciuch do ciosów i hajsik jest
6
On jest i tak geniuszem, że przez tyle lat to ciągnie i dalej na tym zarabia i to niemałe pieniądze
Btw. On mówił, że Adamka by poskładał haha
4
Hahahhahaahhahaha ten jak zawsze pozycja żółw i hajsik zarobiony XDDD. Gość jest FENOMENEM
0
@TR3YWAY Szczerze? To mimo wszystko wątpię XD. Ile oni mogli dostać? Po 500 zł?
14
Jeśli czujecie się źle w życiu, że ono wam nie wyszło czy coś to miejcie na uwadze, że jakiś dwóch januszy zgodziło się przebrać za rzymian do wejścia Najmana XDD
0
Ten pas WKW hahahhaa XDDDD
0
Śmieszne jest to, że przez te obsuwę nawet wywiadów po walkach nie robią XD
4
@BulaKG Rewanż w kasynie XD
1
Dobra Tomek hajs zarobiony to widzimy się tam gdzie zawsze czyli pod kasynem.