0

@Rust_Cohle Zgadza się. Wiek okazał się być dla niego okrutny bardzo szybko.

0

Grealish w City ma swoje zadania i uważam jak i na pewno Pep(No bo ma cały czas 1 skład) że wywiązuje się z nich bardzo dobrze, chociaż dziś cienko. Mimo wszystko chciałbym ujrzeć w jego grze więcej tej takiej bezczelności jakiej było pełno podczas gry w Aston Villi.

1

@GeneralXavi Do Polaków łatwiej dzwonić jak coś i rozmawiać o premii

0

@LaLigaPD A już wyszło?

0

Arsenal mniej fizyczny niż w meczu z nami. Jednak na Barcelone to każdy chce wygrac i się pokazać ;)

0

@Esteban_ Fakty są takie, że najbardziej zakolasty Iniesta w Barcelonie był już totalnym old boyem mimo 34 lat

1

@Compadre No i ten Spotify

0

@TheNekro94 To zależy kogo zatrudnią w zastępstwie.

18

Bernardo jakie zakola XD. W Barcelonie jak jesteś zakolakiem to nie masz formy, Ter Stegen to najlepszy przykład. Niech pierw Portugalczyk uda się do Turcji, potem możemy myśleć o transferze.

1

Patrząc na ławkę City ich skład nie robi już takiego wrażenia jak w poprzednim sezonie.

0

@doc Kto to jest ten lemus

1

@Janas11224 A na stronkach typu za darmo wszystko śmigało jak coś XD

0

@JarekS Dobrze, dobrze. Na razie nas tylko bombardujesz swoimi domysłami, a jak ktoś pisze żebyś podparł swoje tezy czymś konkretnym to piszesz, że nie możesz tego zrobić XD

5

A dziś dla odmiany deszcz (:

0

@Herato Barcelona wtedy po prostu zlekceważyła Real. Brzmi to śmiesznie, ale tak było, jakieś teksty Rosella że może być powtórka manity czy coś takiego, itp.

2

Fajnie, że Barcelona sobie pogrywa z Dembele tak jak on z agentem sobie pograli z nami. Jeśli istnieje chociaż 1% szans, że warunki tej całej prywatnej klauzuli nie zostały spełnione to klub powinien do samego końca walczyć aby to udowodnić i dobrze, że to robi.

1

@dAvi_2 Xaviego to on wykorzystuje do robienia "kariery"

0

Javi Miguel to jest kibic Barcy czy Realu?

0

Nate Diaz ośmieszony przez Jake Paula XD

17

Najman nawet jak przegrywa to tak to opisuje jakby to był kilkurundowy zacięty bój

0

@Mario96w Hehe :)

0

@Emhyr Ciuch ciuch do ciosów i hajsik jest

6

On jest i tak geniuszem, że przez tyle lat to ciągnie i dalej na tym zarabia i to niemałe pieniądze

Btw. On mówił, że Adamka by poskładał haha

4

Hahahhahaahhahaha ten jak zawsze pozycja żółw i hajsik zarobiony XDDD. Gość jest FENOMENEM

0

@TR3YWAY Szczerze? To mimo wszystko wątpię XD. Ile oni mogli dostać? Po 500 zł?

14

Jeśli czujecie się źle w życiu, że ono wam nie wyszło czy coś to miejcie na uwadze, że jakiś dwóch januszy zgodziło się przebrać za rzymian do wejścia Najmana XDD

0

Ten pas WKW hahahhaa XDDDD

0

Śmieszne jest to, że przez te obsuwę nawet wywiadów po walkach nie robią XD

4

@BulaKG Rewanż w kasynie XD

1

Dobra Tomek hajs zarobiony to widzimy się tam gdzie zawsze czyli pod kasynem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?