partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kuba_1 Vidal był bardzo dobrym transferem
2
Żaden klub nie generuje takich gówno plotek jak Barcelona, nawet Real nie jest blisko.
Dla dziennikarzy to raj
0
@Emhyr Kto to taki?
1
Biznes to biznes. Nie ma w tym nic dziwnego. W NBA takie rzeczy są normalnością.
1
@ShawnC Nie opłaca im się to
0
@zadafcb No wiadomo, pod tym względem coraz to większa przepaść
0
@zadafcb A mimo wszystko ci wszyscy zawodnicy nawet w mediach społecznościowych są mało popularni porównując ich z koszykarzami ;)
1
@Kessie Idol na zawsze
0
@wojopancer Bankructwo klubu i strony?
0
@BoreekxD W Hiszpanii jest kilka klubów które należą do prywatnego właściciela i teraz wskaż mi który z tych klubów ma się dobrze :)))
1
@Comentateiro W klubie seniora?
4
@Comentateiro Czekaj wyśle ci swój aby to naprawić
0
@zadafcb A za czasów Jordana to niby nie była?
1
Więc podsumujmy rzekome doniesienia. Xavi ma dwie prośby: nie dla Neymara i chce Foytha. Zarząd powinien spełnić tylko jedną z nich i oby to była ta z Neymarem. Ten Foyth to jest mega przeciętniak i pewnego poziomu to on już nie przeskoczy. Nie rozumiem czasami totalnie tych zachcianek Xaviego.
3
@Encore 30 mln za takiego kasztana, mój boze
1
@Esteban_ I nawet kiedy będę sam…
0
@zadafcb Kiedyś baseball, potem koszykówka, teraz futbol amerykański. Co następne? Może ten „soccer”? ;)
1
@Faro A nawet jeśli by reklamował to co z tego?
0
@DonAndrzejos Ja bym powiedział, że z sezonu na sezon będzie coraz łatwiej.
0
@QQL5 Dla takiej kwoty wolałbym nie ryzykować tego, że wyląduje za kratami na kilka lat
1
@Emhyr Ale potem jakiś użytkownik ci napisze, że zarząd nie ułatwia pracy Xaviemu XD
0
Zróbcie lepiej aktualizacje funkcjonowania tej strony na telefonie zamiast tych aktualizacji artykułów co 5 minut gdzie jeden dziennikarz przerzuca się jakimiś wręcz czasami absurdalnymi informacjami z drugim
8
Wyczuwam, że będą jaja jak berety
0
@Ojciec5tkidzieci Sprzedawał im kiedyś kokę i ma dowody
0
Wychodzi na to, że tego Neymara to nikt nie chce i nawet mi go nie żal ;)
2
Levercusen to czasem nie odrzucało za Frimponga dużych ofert z Premier League? Dlaczego niby mieliby go sprzedać teraz za 30 mln? XD
11
@krol211 Codziennie inny prawy obrońca XD
0
Ale bym mu obił te morde na jakimś fame mma
0
@45 No to prawda. Niestety trafił na nudziarza Valverde
5
@Deviler Pijany to i ja mam kozacki balans ciałem