0

@marcin62 Kai spoko morda. Szkoda, że tak wyszło.

0

@D10SLEO Mnie tylko bawi czasami hipokryzja Guardioli jak na przykład kiedyś mówił po pandemii, że po takim okresie nie mogą sobie pozwolić na wydanie 100 mln na napastnika bo wtedy o Kane się mówiło, no i rzeczywiście nie wydał 100 mln na napastnika, ale wydał ponad 100 na skrzydłowego.

3

Najgorszy dzień w historii klubu…

0

Arnau Martinez to bardzo ciekawa kandydatura. Wątpliwości budzi u niego jedynie gra w obronie, bo w grze do przodu daje on wiele możliwości.

0

@VegetaPolska Rafa Nadal hahaha weź

0

@esem91 Co tam było? Bo już usunięte

3

@DLFCB Nikt nigdy się nie zbliży do jego poziomu z mistrzostw w 2014

0

@dAvi_2 A Puyol jest Ericiem? Mi chodzi o to, że Garcia to placek a do tego ma 1,80 czyli niewiele ma do zaoferowania swoją grą i warunkami do tego.

0

@Faro Ty jesteś taki ograniczony XD. Ja nie nazwał Kounde plackiem TYLKO ERICA

0

@Faro No bo ja dzieciaku o 4 rano śpię ze względu na obowiązki. Nie mam wakacji jak ty.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Guess Real na ŚO też ma 3 bardzo dobrych piłkarzy i nikomu to nie przeszkadza. Do tego ja wciąż uważam, że będziemy grali 3 z tylu

25

@Faro Ty po sparingu skreślasz Christensena? XD
To ja ci przypomnę poprzedni sezon gdzie Duńczyk był totalnym kozakiem, a Kounde na ŚO chodzącym elektrykiem.

4

@Faro Czyli odpowiednio mamy gościa co nie grał na poważnie w piłkę pół roku, placka o wzroście 1,80 i jakiegoś młokosa który jest kotem w worku. Zawsze uważałem cię za geniusza.

2

Nie No bądźmy realistami. Dzień w którym klub by sprzedał Christensena byłby tym samym dniem w którym Xavi składa rezygnacje

0

Christensena to można by sprzedawać dopiero od około 70 mln i wtedy za niego sprowadzić Todibo z powrotem.

2

Mam nadzieje, że ten Bernardo albo zmieni klub na inny albo przedłuży kontrakt z City. Już dość grzania jego potencjalnego transferu co rok. Mało tego dla niego teraz jakkolwiek to nie zabrzmi nie ma miejsca, a i nie jest skrzydłowym jaki by nam się przydał.

0

@pt9 IOS nieintuicyjny haha dobre. Nie znam osoby która z iosa potem wróciła do androida

1

@kiper09 Haha, będzie za ponad 7k jak nic

0

@Medium Nketiah > przereklamowany Brazol Jesus

1

@ShawnC Jest i jeden z liderów narzekaczy. Jak tam dalej płaczesz w poduszkę, że twój ukochany Dzbanbele postanowił odejść? :/

1

Mnie też przekonuje

0

@Firestone U mnie nie miał jak cóż

1

@tbas Pep poza Barceloną żadnego młodego już chyba nie wprowadził. Poza Fodenem może, ale to był zbyt ogromny talent i swój żeby go pominąć

1

@MesQueUnClub96 I wyglada jak Xavi Simons

0

@Gaucho Nasz kapitan jest nie do ruszenia tego lata niestety.

0

Jak Lucho chce zawijać manatki z PSG to pierw jako wielki cule powinien od nas kupić: Lengleta, Desta, Ferrana, Erica i Alonso, bo Kessie i tak już odchodzi. Po wykonaniu tych czynności może odchodzić w chwale.

0

Jak z 15 na 12? XD
Takie rzeczy tylko w Barcelonie

1

@TR3YWAY Zawsze miałem łeb do interesów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?