13

Obaj już bez tlenu XD. Hajto rozumiem bo to już emeryt od dawna, ale Bartman XD. Ale no z drugiej strony gdzie tam siatkarzowi potrzebna kondycja.

0

@Rust_Cohle No jednak się nie znam

0

Hajto jaki paralityk XD. Bartman to łatwo wygra

0

@Emhyr Boski Roman zawsze na propsie XD

1

Hajto normalnie wchodzi do oktagonu czy wjeżdża autem?

0

@Deviler Ale oni nie walczą w mma tylko w K1

2

@bartekvisca Mało tego walczył w main evencie XD

@Chaoss Silva to nawet w UFC walczył

1

Takie walki to już nie są freaki

0

@kampe Wzoruje się na Szpilce, ale jemu to lepiej wychodzi

1

@Rust_Cohle Prime Eminem

0

Ale ma noge rozciętą o uj. Imo walkę przerwą

8

Stary Załęcki to jest prze kot jak na swój wiek

0

@Medium A czemu jeden z lepszych zawodników Arsenalu ostatniego sezonu miałby być nagle zmiennikiem?

1

@Zawsze_Wierny Ale ogólnie się z tobą zgadzam. Walić Neymara

1

@Zawsze_Wierny Kontuzjogenny to może być sport na przykład, a nie zawodnik.

6

@Adran360 Żeby tylko XD. Tu przeszłość jest znacznie bogatsza

2

@barcanawieki Ale Kristiano jest skszydłowym i gra z kontuzjom :D

1

Co to jest w ogóle XDD

4

Czemu nie wychodzi do maju maj XD

2

@mrboom Jak Peszko to tam nawet % nie ma w tej spółce. Jest "włodarzem" medialnym, zatrudniony jako pracownik.

1

Brawo Xavi i tak trzymać!

0

W ogóle, że fame nigdy jeszcze nie zrobiło gali w Warszawie

0

Ależ ruch teraz ;)

0

O dzisiaj w nocy jest summerslam i Jake Paul vs Nate Diaz

8

Ludzie chcą powrotu piłkarza który od nas odszedł dla hajsu(bo chyba nikt nie wierzy w te bajki o cieniu Messiego XD) gdzie i tak go zarabiał krocie.

0

@FutbolFan legenda XDDD

11

Niech inwestują przepłacając od nas za takich piłkarzy jak Alonso, Roberto itd a nie za Kessiego nam dają śmieszna ofertę

2

@Medium Kręci się jak Garen

7

Barcelona jest już obecnie na fali wznoszącej za równo pod względem sportowym(co oczywiste), jak i stopniowo pod względem finansowym.
A tu coraz częściej sie pojawiają jakieś durne propozycje czy byśmy sprzedali Pedriego albo Gaviego za tyle i tyle XD

0

@Sysia11 Ty udajesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?