partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Obaj już bez tlenu XD. Hajto rozumiem bo to już emeryt od dawna, ale Bartman XD. Ale no z drugiej strony gdzie tam siatkarzowi potrzebna kondycja.
0
@Rust_Cohle No jednak się nie znam
0
Hajto jaki paralityk XD. Bartman to łatwo wygra
0
@Emhyr Boski Roman zawsze na propsie XD
1
Hajto normalnie wchodzi do oktagonu czy wjeżdża autem?
0
@Deviler Ale oni nie walczą w mma tylko w K1
2
@bartekvisca Mało tego walczył w main evencie XD
@Chaoss Silva to nawet w UFC walczył
1
Takie walki to już nie są freaki
0
@kampe Wzoruje się na Szpilce, ale jemu to lepiej wychodzi
1
@Rust_Cohle Prime Eminem
0
Ale ma noge rozciętą o uj. Imo walkę przerwą
8
Stary Załęcki to jest prze kot jak na swój wiek
0
@Medium A czemu jeden z lepszych zawodników Arsenalu ostatniego sezonu miałby być nagle zmiennikiem?
1
@Zawsze_Wierny Ale ogólnie się z tobą zgadzam. Walić Neymara
1
@Zawsze_Wierny Kontuzjogenny to może być sport na przykład, a nie zawodnik.
6
@Adran360 Żeby tylko XD. Tu przeszłość jest znacznie bogatsza
2
@barcanawieki Ale Kristiano jest skszydłowym i gra z kontuzjom :D
1
Co to jest w ogóle XDD
4
Czemu nie wychodzi do maju maj XD
2
@mrboom Jak Peszko to tam nawet % nie ma w tej spółce. Jest "włodarzem" medialnym, zatrudniony jako pracownik.
1
Brawo Xavi i tak trzymać!
0
W ogóle, że fame nigdy jeszcze nie zrobiło gali w Warszawie
0
Ależ ruch teraz ;)
0
O dzisiaj w nocy jest summerslam i Jake Paul vs Nate Diaz
8
Ludzie chcą powrotu piłkarza który od nas odszedł dla hajsu(bo chyba nikt nie wierzy w te bajki o cieniu Messiego XD) gdzie i tak go zarabiał krocie.
0
@FutbolFan legenda XDDD
11
Niech inwestują przepłacając od nas za takich piłkarzy jak Alonso, Roberto itd a nie za Kessiego nam dają śmieszna ofertę
2
@Medium Kręci się jak Garen
7
Barcelona jest już obecnie na fali wznoszącej za równo pod względem sportowym(co oczywiste), jak i stopniowo pod względem finansowym.
A tu coraz częściej sie pojawiają jakieś durne propozycje czy byśmy sprzedali Pedriego albo Gaviego za tyle i tyle XD
0
@Sysia11 Ty udajesz?