partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Artysta9 No grał najlepiej ze wszystkich sezonów, ale to dalej nie było nic specjalnego. Dobrze że został wtedy sprzedany.
0
@Miszak No nie obraziłem nawet.
0
@BordowyPtak Wytęż komórki, może zrozumiesz. To nie jest takie skomplikowane.
1
@Miszak Legionista znów w formie. Czyli w sytuacji gdy interesują się nim topowe czy duże kluby europejskie, a raporty o nim są bardzo zachęcające to i tak nie ma co się jarać nawet w najmniejszym stopniu, bo ty o nim nie słyszałeś pół roku temu? Nieźle. Na pewno też na scouta byś się nie nadawał.
0
@Artysta9 Tak wiem, że Suarez miał ciężkie początki ;)
9
@masq Laporta to gość który przywrócił kibicom pierw radość na Camp Nou, a potem był jednym z ojców najlepszej drużyny w historii. A koniec końców i tak został wypchnięty z klubu przez dwóch szczurów, gdzie jeden był niby jego "kumplem". Ciekawe jakby się historia potoczyła gdyby Lapcio rządził nieprzerwanie od tego 2003 roku.
0
Wiadomo, że akurat na zimę z Xavim to może nie być tematu o to. Ale teraz da się już normalnie rejestrować transfery zimowe do LM w trakcie sezonu? Czy dalej nie jak np. było z Coutinho?
0
@Maoao Oby w przeciwieństwie do Chilijczyka nie potrzebował 10 sytuacji na 1 gola.
0
UEFA wyrzuciła Osasune z LKE
1
@Emhyr Zawsze się łatwo zasłonić stwierdzeniem, że to jego zdanie, opinia a potem jak mu się uda to spijanie śmietanki XD
1
@MesQueUnClub96 No i wywalić szrot.
1
@Bartek_VEB Tylko Tomasz "Pyton" Włodarczyk
0
@Emhyr Romero też mówił, że Messi 90% deal done
1
Romero nawet już w tyle za "przepisywaczem" XD
1
@Gracek10
1. Trylogia Wiedźmina
2. Seria GTA
3. RDR2
1
Wszystko by się udało gdyby nie ten wścibski Real Madryt
0
@Survier Lubię czasami wychodzić ze strefy komfortu
18
@Survier Lepsze to niż czytanie twoich wysrywów
9
Dobra Guler dawaj decyzje, bo mam drzewo do porąbania(nie chodzi o Romeu)
1
@MESSIah16 No bo za Tuska Orlen aż tak bardzo nas nie ruchal na marży
11
Próbują nas uratować od tragedii
6
@doc No właśnie Koeman. A Xavi to nie Koeman, przy Xavim to Pedri i Gavi dalej byliby noname piłkarze
1
@kejdzi Akurat to Barcelona w ostatnich latach dobitnie przepłaciła piłkarzy, nie Real. Efekty tego zbieramy do dziś.
0
@kejdzi Mogą go przekonać i pod względem sportowym i finansowym? Co w tym złego?
0
@Emhyr Do tego jakby Thiago był zdrowy przez cały sezon to wyglada to konkretnie.
0
Jak Guler wybierze Real to będzie kolejna turbo kompromitacja Romero XD
„Papiery wysyłane do la ligi”, „Zachwycony po spotkaniu z Deco” :D
7
@Peciak I dla nas ceny tych zawodników by się zaczynały od 10 mln conajmniej.
14
Wystarczy, że Laporta się z nim lekko zbratał i ten szczur już zmienił narracje XD
0
Poczekał @masq heh
19
Wszystko super i cacy, tymczasem na przykład Sevilla po WYGRANIU LE jest na skraju bankructwa i musi sprzedawać piłkarzy…