0

@Artysta9 No grał najlepiej ze wszystkich sezonów, ale to dalej nie było nic specjalnego. Dobrze że został wtedy sprzedany.

0

@Miszak No nie obraziłem nawet.

0

@BordowyPtak Wytęż komórki, może zrozumiesz. To nie jest takie skomplikowane.

1

@Miszak Legionista znów w formie. Czyli w sytuacji gdy interesują się nim topowe czy duże kluby europejskie, a raporty o nim są bardzo zachęcające to i tak nie ma co się jarać nawet w najmniejszym stopniu, bo ty o nim nie słyszałeś pół roku temu? Nieźle. Na pewno też na scouta byś się nie nadawał.

0

@Artysta9 Tak wiem, że Suarez miał ciężkie początki ;)

9

@masq Laporta to gość który przywrócił kibicom pierw radość na Camp Nou, a potem był jednym z ojców najlepszej drużyny w historii. A koniec końców i tak został wypchnięty z klubu przez dwóch szczurów, gdzie jeden był niby jego "kumplem". Ciekawe jakby się historia potoczyła gdyby Lapcio rządził nieprzerwanie od tego 2003 roku.

0

Wiadomo, że akurat na zimę z Xavim to może nie być tematu o to. Ale teraz da się już normalnie rejestrować transfery zimowe do LM w trakcie sezonu? Czy dalej nie jak np. było z Coutinho?

0

@Maoao Oby w przeciwieństwie do Chilijczyka nie potrzebował 10 sytuacji na 1 gola.

0

UEFA wyrzuciła Osasune z LKE

1

@Emhyr Zawsze się łatwo zasłonić stwierdzeniem, że to jego zdanie, opinia a potem jak mu się uda to spijanie śmietanki XD

1

@MesQueUnClub96 No i wywalić szrot.

1

@Bartek_VEB Tylko Tomasz "Pyton" Włodarczyk

0

@Emhyr Romero też mówił, że Messi 90% deal done

1

Romero nawet już w tyle za "przepisywaczem" XD

1

@Gracek10
1. Trylogia Wiedźmina
2. Seria GTA
3. RDR2

1

Wszystko by się udało gdyby nie ten wścibski Real Madryt

0

@Survier Lubię czasami wychodzić ze strefy komfortu

18

@Survier Lepsze to niż czytanie twoich wysrywów

9

Dobra Guler dawaj decyzje, bo mam drzewo do porąbania(nie chodzi o Romeu)

1

@MESSIah16 No bo za Tuska Orlen aż tak bardzo nas nie ruchal na marży

11

Próbują nas uratować od tragedii

6

@doc No właśnie Koeman. A Xavi to nie Koeman, przy Xavim to Pedri i Gavi dalej byliby noname piłkarze

1

@kejdzi Akurat to Barcelona w ostatnich latach dobitnie przepłaciła piłkarzy, nie Real. Efekty tego zbieramy do dziś.

0

@kejdzi Mogą go przekonać i pod względem sportowym i finansowym? Co w tym złego?

0

@Emhyr Do tego jakby Thiago był zdrowy przez cały sezon to wyglada to konkretnie.

0

Jak Guler wybierze Real to będzie kolejna turbo kompromitacja Romero XD
„Papiery wysyłane do la ligi”, „Zachwycony po spotkaniu z Deco” :D

7

@Peciak I dla nas ceny tych zawodników by się zaczynały od 10 mln conajmniej.

14

Wystarczy, że Laporta się z nim lekko zbratał i ten szczur już zmienił narracje XD

0

Poczekał @masq heh

19

Wszystko super i cacy, tymczasem na przykład Sevilla po WYGRANIU LE jest na skraju bankructwa i musi sprzedawać piłkarzy…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?