0

@Survier No kolejne pudło z twojej strony. Ale w sumie fajnie byłoby mieć chociaż jeszcze raz w życiu takie wakacje dłuższe jak za czasów szkoły :)

0

@Survier Taki ze mnie nerdzik, że ty dziś pewnie z 5 razy więcej ode mnie komentarzy napisałeś, zresztą nawet nie dziś bo ty codziennie tutaj raczysz wszystkich swoimi mądrościami :)

PS. Dziś odpaliłem pierwszy raz komputer od jakiegoś tygodnia ;)

1

@PaPo Binance, KuCoin

0

@Survier Jeju Muran już się tak nie produkuj, bo ci ciśnienie podskoczy

0

XDDD teraz i w Hiszpanii się zaczną przerzucać na lewo i na prawo informacjami. Do jutra nie dowiemy się niczego oficjalnego i tyle.

0

W sumie ten Guler ma dalej szanse na zostanie nowym Messim. Wszystko zależy od ostatecznej decyzji :D

0

@Emhyr Zamawiana jest pizza

0

@Sysia11 Tak, bo tak naprawdę Roque jest Argentyńczykiem.

0

@partymaker Powiedział gość co tu jest od kwietnia XD, pal gumę przygłupie

1

@Sysia11 Ty umiesz czytać? Co ty nie powiesz, że wrócił z wypożyczenia, no wow. W Realu był taki okres wtedy że nikogo nie wygryzłby i tak z 1 składu, chciał odejść to go puścili mimo że początkowo mu oferowali miejsce w zespole ale jako rezerwowy, proste.

2

@Sysia11 Ale twój Almada z MLSu kozak bo Argentyńczyk XDD

0

@vangoor Ale jakie to ma znaczenie po ilu? Żadne. Zresztą Martin tam trafił jak miał ile lat? 16?

@Sysia11 No nie, bo wybił to on się w Sociedad. W Arsenalu wszedł na jeszcze wyższy poziom, Real mu oferował miejsce w zespole ale wolał przecież odejść.

11

@kuz Asensio to już nawet odszedł

0

Dobra jednak cienki ten Deco, fucha po znajomości

1

@vangoor No i dziś Odegaard jest kapitanem Arsenalu i Real na nim zarobił dobre pieniądze XD. Ciekawy przykład podałeś.

0

@Cule1234 Gościu wygląda jakby mu ktoś głowę wklejał do szyi i to nieudolnie xd

5

Peja/Slums Attack & FC Barcelona - Reprezentuję biedę (prod. DJ. Decks)

0

Czyli przegraliśmy walkę, no szkoda. Słodko gorzki dzień. Bo niby Roque jest, ale Guler już nie.

0

@Artysta9 Oj człowieku, wtedy to ja już byłem od dawna

0

@abram3k Nie mów, że ty na serio teraz XD

5

@Emhyr No bo sobie kupili Endricka wcześniej?

0

Perez po Neymarze już nam nigdy nie odpuści łatwo jakiegoś talentu, którym też się interesuje Real XD

0

@tbas Przed chwilą napisałeś, że już się zamknął w stronę Realu XD

8

@tbas A to już ogłosili transfer? XD Wrzućcie na luz

0

Kebaby się przerzucają informacjami na lewo i prawo xd

1

@Rust_Cohle Najgorsze w metinie to było jak cię żółw na pustyni zaczął już gonić...

2

@Rust_Cohle Ja nie płaczę, oczy mi się po prostu spociły...

0

@Artysta9 XDD kto niby kiedykolwiek płakał po Alexisie? Hahahaha ciekawe

1

@Artysta9 XD proszę cię. Wygraliśmy w następnym sezonie tryplet. Niczego nie trzeba było zmieniać. Alexis był po przyjściu Suareza i przywróceniu Messiego na skrzydło tylko i wyłącznie zbędnym elementem i można było na nim fajnie zarobić jak na tamte czasy.

0

@Miszak To nie wiem już o co ci chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?