partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier No kolejne pudło z twojej strony. Ale w sumie fajnie byłoby mieć chociaż jeszcze raz w życiu takie wakacje dłuższe jak za czasów szkoły :)
0
@Survier Taki ze mnie nerdzik, że ty dziś pewnie z 5 razy więcej ode mnie komentarzy napisałeś, zresztą nawet nie dziś bo ty codziennie tutaj raczysz wszystkich swoimi mądrościami :)
PS. Dziś odpaliłem pierwszy raz komputer od jakiegoś tygodnia ;)
1
@PaPo Binance, KuCoin
0
@Survier Jeju Muran już się tak nie produkuj, bo ci ciśnienie podskoczy
0
XDDD teraz i w Hiszpanii się zaczną przerzucać na lewo i na prawo informacjami. Do jutra nie dowiemy się niczego oficjalnego i tyle.
0
W sumie ten Guler ma dalej szanse na zostanie nowym Messim. Wszystko zależy od ostatecznej decyzji :D
0
@Emhyr Zamawiana jest pizza
0
@Sysia11 Tak, bo tak naprawdę Roque jest Argentyńczykiem.
0
@partymaker Powiedział gość co tu jest od kwietnia XD, pal gumę przygłupie
1
@Sysia11 Ty umiesz czytać? Co ty nie powiesz, że wrócił z wypożyczenia, no wow. W Realu był taki okres wtedy że nikogo nie wygryzłby i tak z 1 składu, chciał odejść to go puścili mimo że początkowo mu oferowali miejsce w zespole ale jako rezerwowy, proste.
2
@Sysia11 Ale twój Almada z MLSu kozak bo Argentyńczyk XDD
0
@vangoor Ale jakie to ma znaczenie po ilu? Żadne. Zresztą Martin tam trafił jak miał ile lat? 16?
@Sysia11 No nie, bo wybił to on się w Sociedad. W Arsenalu wszedł na jeszcze wyższy poziom, Real mu oferował miejsce w zespole ale wolał przecież odejść.
11
@kuz Asensio to już nawet odszedł
0
Dobra jednak cienki ten Deco, fucha po znajomości
1
@vangoor No i dziś Odegaard jest kapitanem Arsenalu i Real na nim zarobił dobre pieniądze XD. Ciekawy przykład podałeś.
0
@Cule1234 Gościu wygląda jakby mu ktoś głowę wklejał do szyi i to nieudolnie xd
5
Peja/Slums Attack & FC Barcelona - Reprezentuję biedę (prod. DJ. Decks)
0
Czyli przegraliśmy walkę, no szkoda. Słodko gorzki dzień. Bo niby Roque jest, ale Guler już nie.
0
@Artysta9 Oj człowieku, wtedy to ja już byłem od dawna
0
@abram3k Nie mów, że ty na serio teraz XD
5
@Emhyr No bo sobie kupili Endricka wcześniej?
0
Perez po Neymarze już nam nigdy nie odpuści łatwo jakiegoś talentu, którym też się interesuje Real XD
0
@tbas Przed chwilą napisałeś, że już się zamknął w stronę Realu XD
8
@tbas A to już ogłosili transfer? XD Wrzućcie na luz
0
Kebaby się przerzucają informacjami na lewo i prawo xd
1
@Rust_Cohle Najgorsze w metinie to było jak cię żółw na pustyni zaczął już gonić...
2
@Rust_Cohle Ja nie płaczę, oczy mi się po prostu spociły...
0
@Artysta9 XDD kto niby kiedykolwiek płakał po Alexisie? Hahahaha ciekawe
1
@Artysta9 XD proszę cię. Wygraliśmy w następnym sezonie tryplet. Niczego nie trzeba było zmieniać. Alexis był po przyjściu Suareza i przywróceniu Messiego na skrzydło tylko i wyłącznie zbędnym elementem i można było na nim fajnie zarobić jak na tamte czasy.
0
@Miszak To nie wiem już o co ci chodzi.