0

@HighestInTheRoom Tak jak sezon temu?

1

No to pozostał ostatni krok panie Guardiola :)

2

Ciekawe ile hektolitrów piwa dziś pójdzie tam u brytoli w tym Londynie XD

3

Hahaha Stones tam prawie w poprzeczkę głową zagłówkował XD

9

Dobra Pep dawaj Mahreza za Bilve i Alvareza za Erlinga. Obaj do bazy się już nadają.

2

@cris2706 Ale co ty chcesz od Bruno przecież on jest genialny :v

17

O Boże Casemiro, Bruno i Garnacho w jednej chwili na boisku. Ten sam poziom co Pepe, Ramos i Carvalho.

0

@mekston No właśnie do niedawna, teraz wieczność piłkarzy mam wrażenie, że o te 2-3 lata się wydłużyła.
A i sam Gundogan to raczej pełnej pary profesjonalista, a nie jakiś leń. Nawet na 2 sezony będzie bardzo dobrym wzmocnieniem.

1

@Kaamilos87 Zapoznaj się bardziej z tematem ;)

9

De Bruyne to ogólnie ma tyle asyst bo gość z reguły nie kalkuluje, posyła takie „cwane” podania w pole karne i asysty wpadają. A nie klepanie dla klepania.

1

@mekston 32 lata, jeszcze rok i dom starości…

1

@Encore W Barcelonie

2

Laporta spróbuj go nie podpisać…

0

@Encore Czyli nikomu XD

1

@Encore Soft faul i pajacerka Jacka

5

@MesQueUnClub96 Strzelaj

0

@Encore Celnie o Bruno

0

@tristan87 Pięknie macha łapkami

1

Nie no tego aż się nie da już oglądać. Każda stykowa sytuacja gwizdania pod United. Do tego podobno gość na varze to kibic United XD

0

@Encore Bardziej chyba chodziło mu o to, żebro popchnięcie to spowodowało że kopnął Shawa

7

@Encore Chłopie ty jesteś największym takim fanbojem i bez żadnego obiektywizmu XD

0

@Encore Za miękka to była ta ręka

2

Karny jak byk ;)

0

@Encore Normalnie, ten szczuras jest nawet gorszy

2

Serio, jak to może być karny. Te zasady to już tego nie da się ogarnąć

1

To nie może być karny XD
Aha

1

Średnio gra City, strasznie dużo niedokładności

5

Przecież jakby u nas ten De Gea bronił to gość co mecz robiłby przynajmniej jednego babola przy wyprowadzeniu piłki XD

9

Casemiro taka nakładka a faul dla United XDD

9

City niby nie ma kibiców, a jak United przy piłce to wielkie gwizdy. Gdy City przy piłce to słychać śpiewy kibiców City. Ciekawe ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?