partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Tak jak sezon temu?
1
No to pozostał ostatni krok panie Guardiola :)
2
Ciekawe ile hektolitrów piwa dziś pójdzie tam u brytoli w tym Londynie XD
3
Hahaha Stones tam prawie w poprzeczkę głową zagłówkował XD
9
Dobra Pep dawaj Mahreza za Bilve i Alvareza za Erlinga. Obaj do bazy się już nadają.
2
@cris2706 Ale co ty chcesz od Bruno przecież on jest genialny :v
17
O Boże Casemiro, Bruno i Garnacho w jednej chwili na boisku. Ten sam poziom co Pepe, Ramos i Carvalho.
0
@mekston No właśnie do niedawna, teraz wieczność piłkarzy mam wrażenie, że o te 2-3 lata się wydłużyła.
A i sam Gundogan to raczej pełnej pary profesjonalista, a nie jakiś leń. Nawet na 2 sezony będzie bardzo dobrym wzmocnieniem.
1
@Kaamilos87 Zapoznaj się bardziej z tematem ;)
9
De Bruyne to ogólnie ma tyle asyst bo gość z reguły nie kalkuluje, posyła takie „cwane” podania w pole karne i asysty wpadają. A nie klepanie dla klepania.
1
@mekston 32 lata, jeszcze rok i dom starości…
1
@Encore W Barcelonie
2
Laporta spróbuj go nie podpisać…
0
@Encore Czyli nikomu XD
1
@Encore Soft faul i pajacerka Jacka
5
@MesQueUnClub96 Strzelaj
0
@Encore Celnie o Bruno
0
@tristan87 Pięknie macha łapkami
1
Nie no tego aż się nie da już oglądać. Każda stykowa sytuacja gwizdania pod United. Do tego podobno gość na varze to kibic United XD
0
@Encore Bardziej chyba chodziło mu o to, żebro popchnięcie to spowodowało że kopnął Shawa
7
@Encore Chłopie ty jesteś największym takim fanbojem i bez żadnego obiektywizmu XD
0
@Encore Za miękka to była ta ręka
2
Karny jak byk ;)
0
@Encore Normalnie, ten szczuras jest nawet gorszy
2
Serio, jak to może być karny. Te zasady to już tego nie da się ogarnąć
1
To nie może być karny XD
Aha
1
Średnio gra City, strasznie dużo niedokładności
5
Przecież jakby u nas ten De Gea bronił to gość co mecz robiłby przynajmniej jednego babola przy wyprowadzeniu piłki XD
9
Casemiro taka nakładka a faul dla United XDD
9
City niby nie ma kibiców, a jak United przy piłce to wielkie gwizdy. Gdy City przy piłce to słychać śpiewy kibiców City. Ciekawe ;)