partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler Pod tytułem "15". I w fabule... 15 moich ulubionych chwil, przeżyć związanych z Realem Madryt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Życzę Realowi w nadchodzącym okienku takich hitów i sukcesów transferowych jak na przykład mieli z Hazardem. Dużo floty wydanej i idący za tym wynik sportowy od zawodnika :)
1
@kamiVeB Kvara to typowy lewoskrzydłowy
0
@barcelonaLM Ten po lewej to chyba wydarzenie życia przeżywa tak się stresuje. Wypaść dobrze w machinerii jareczka
5
@DonMatteo901 Czemu oni go jeszcze do szafy nie schowali XD?
0
@Aragorn33 No kurde co ty. Przecież Perez zawsze jest 100 kroków przed innymi. On ma już wszystko gotowe i dopięte na ostatni guziczek.
0
Real szykuje zmiany jak w 2009? Z plusów to w sumie one wtedy nie przyniosły natychmiastowych efektów :D
0
@kiper09 Akurat płaczą że im brakuje kogoś na prawe skrzydło
0
@VegetaPolska W jego sytuacji to i tak ogrom kasy.
0
W Realu tak łatwo im teraz te odejścia mogą wychodzić po pewnie i tak im kasę wypłacą tą co mieli dostać. Taki Hazard na pewno by przecież tak o sobie nie stwierdził dobra to nara jak mnie już nie chcecie.
2
@czosnekfcb paco rabanne invictus
1
@tomek8756 Ci ludzie są po prostu straszni. Wiele się mówi np. o jakiś odklejkach ludzi z konfy szczególnie króla w tym Brauna, ale to jeszcze bardziej przebija tych ludzi od konfy, a nie tylko taki kuna jest takim debilem bo tam takich ludzi przesiąkniętych nienawiścią jest pełno.
@jacobFCB W każdej partii jest jakaś banda hipokrytów i oszustów, ale pisiory to już jest przegięcie jakiejkolwiek granicy dobrego smaku
0
@Ptasior Tylko coś za szybko się obudził po tym nokaucie niby ale niech będzie.
@Uukasz_93 No trochę ta walka jak z Mamedem, śmierdzi
1
@MesQueUnClub96 Niech się najgłupsi wybiją, szczególnie ten beton pisowski. Selekcja naturalna.
3
Swoją drogą zawsze chciałem zobaczyć Mameda w UFC. Szkoda, że w sumie nigdy tam nie poszedł.
0
Dawać Narkuna i można kończyć karierę jako pełnoprawny król :)
1
@SkilledHydra16 Znokautował chwilę po tym jak drugi raz dostał w jajka XD
1
MAMEEEEEEEEED ale to jest kocur ja pierdziele!
0
Czyściutko piszczelem, ałaaaa
0
Klasa i show. Dlatego to legenda i ikona :)
5
Mamed XDDD jaki szef
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam wrażenie, że Mamed jest jeszcze lepszy niż kiedyś mimo wieku. Chętnie zobaczyłbym kolejny jego rewanż z tym pajacem Narkunem
0
Pamiętam jak Mamed od początku był tu u nas kochany, potem około 2014 znienawidzony i wygwizdywany, bo było głośno o Muzułmanach co się wysadzali w Europie, a Mamed wiadomo, że jest muzułmaninem. A teraz znowu jest kochany. Chorągiewki
0
Dobra dawać Mameda
0
Ustawka jak z Mamedem? Dziwny był ten cios i coś szybko się obudził Mariusz xd
1
@Medium Szpilka całe życie trenował boks i był na niego za głupi, więc czego oczekujesz od niego po 2 latach mma? XD
0
Pudzianowski najgorsze ground and pound w historii XD
0
Szpilka standardowo na cytrynę dostaje xd