1

@Deviler Pod tytułem "15". I w fabule... 15 moich ulubionych chwil, przeżyć związanych z Realem Madryt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Życzę Realowi w nadchodzącym okienku takich hitów i sukcesów transferowych jak na przykład mieli z Hazardem. Dużo floty wydanej i idący za tym wynik sportowy od zawodnika :)

1

@kamiVeB Kvara to typowy lewoskrzydłowy

0

@barcelonaLM Ten po lewej to chyba wydarzenie życia przeżywa tak się stresuje. Wypaść dobrze w machinerii jareczka

5

@DonMatteo901 Czemu oni go jeszcze do szafy nie schowali XD?

0

@Aragorn33 No kurde co ty. Przecież Perez zawsze jest 100 kroków przed innymi. On ma już wszystko gotowe i dopięte na ostatni guziczek.

0

Real szykuje zmiany jak w 2009? Z plusów to w sumie one wtedy nie przyniosły natychmiastowych efektów :D

0

@kiper09 Akurat płaczą że im brakuje kogoś na prawe skrzydło

0

@VegetaPolska W jego sytuacji to i tak ogrom kasy.

0

W Realu tak łatwo im teraz te odejścia mogą wychodzić po pewnie i tak im kasę wypłacą tą co mieli dostać. Taki Hazard na pewno by przecież tak o sobie nie stwierdził dobra to nara jak mnie już nie chcecie.

2

@czosnekfcb paco rabanne invictus

1

@tomek8756 Ci ludzie są po prostu straszni. Wiele się mówi np. o jakiś odklejkach ludzi z konfy szczególnie króla w tym Brauna, ale to jeszcze bardziej przebija tych ludzi od konfy, a nie tylko taki kuna jest takim debilem bo tam takich ludzi przesiąkniętych nienawiścią jest pełno.

@jacobFCB W każdej partii jest jakaś banda hipokrytów i oszustów, ale pisiory to już jest przegięcie jakiejkolwiek granicy dobrego smaku

0

@Ptasior Tylko coś za szybko się obudził po tym nokaucie niby ale niech będzie.

@Uukasz_93 No trochę ta walka jak z Mamedem, śmierdzi

1

@MesQueUnClub96 Niech się najgłupsi wybiją, szczególnie ten beton pisowski. Selekcja naturalna.

3

Swoją drogą zawsze chciałem zobaczyć Mameda w UFC. Szkoda, że w sumie nigdy tam nie poszedł.

0

Dawać Narkuna i można kończyć karierę jako pełnoprawny król :)

1

@SkilledHydra16 Znokautował chwilę po tym jak drugi raz dostał w jajka XD

1

MAMEEEEEEEEED ale to jest kocur ja pierdziele!

0

Czyściutko piszczelem, ałaaaa

0

Klasa i show. Dlatego to legenda i ikona :)

5

Mamed XDDD jaki szef

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam wrażenie, że Mamed jest jeszcze lepszy niż kiedyś mimo wieku. Chętnie zobaczyłbym kolejny jego rewanż z tym pajacem Narkunem

0

Pamiętam jak Mamed od początku był tu u nas kochany, potem około 2014 znienawidzony i wygwizdywany, bo było głośno o Muzułmanach co się wysadzali w Europie, a Mamed wiadomo, że jest muzułmaninem. A teraz znowu jest kochany. Chorągiewki

0

Dobra dawać Mameda

0

Ustawka jak z Mamedem? Dziwny był ten cios i coś szybko się obudził Mariusz xd

1

@Medium Szpilka całe życie trenował boks i był na niego za głupi, więc czego oczekujesz od niego po 2 latach mma? XD

0

Pudzianowski najgorsze ground and pound w historii XD

0

Szpilka standardowo na cytrynę dostaje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?