1

@Criss18Barca XDD przecież kaczor jest dużo gorszym politykiem od Tuska

2

Laporta po prostu rozgrywa szachy 5D. Tutaj się może wydarzyć wszystko.

1

Mogę za Messiego przez rok czy dwa pograć w tej Arabii za choćby 10% tego co on ma dostać i trzymać dla niego miejsce, a potem odejść gdy przyjdzie. Jestem gotów na takie poświęcenie, ale niech jeszcze on coś pogra w tej Barcelonie.

5

@Luciano99 Wziąłbyś tego Romero na warsztat. Zobaczyłby co to prawdziwa robota i może by mu się oddzbaniło

3

@Emhyr Jeb*** jebas

1

@barcelonaLM Największe bicie głową w mur w historii

0

Ale to boisko to jak pastwisko jest. Strasznie skacze piłka po nim przy podaniach ziemią.

1

No i Hiszpania pewnie odpada. Totalnie nic nie grają

0

@Gaucho No ale niech gra na tej prawej obronie.

1

Ten jeden komentator to jest Francuz? Cały czas w ich kontekście mówi na przykład "nasz napastnik" itd XD

0

@sk13 To akurat nic trudnego

5

Yamal nie tylko lewa noga ala Messi, ale też ala Robben i Bale. Co za zejście i strzał. Ten chłopak to złoto!

2

Ale ich gniotą XD

2

Ciekawe kiedy Santos poleci

1

@Survier Xavi robi sobie już podwaliny pod wymówkę. Tak to wygląda.

5

@Emhyr Romero to jest taki błazen czasami XD

0

@Gaucho Nowy Illarramendi

1

@Kidd Ciekawe na ile ta kostka przeszkadzała Tatumowi po 1 akcji w spotkaniu co ją podkręcił.

0

@Kidd Daj spokój, aż usnąłem w 3 kwarcie XD

1

Już miałem zawał, że Tatum wypada

0

@seba1324 jest na canal sport

1

Arabia nie ucieknie

1

@Aragorn33 litości z takimi śmiesznymi stwierdzeniami. Wielkie mi halo że zagrał kilka meczy bezbłędnie i to na słabsze drużyny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Emhyr Xavi trochę już zaczyna jakby narracje pod wymówkę

0

@Encore Ty to wiem, nic nowego xd

0

@Emhyr Dlatego po 1-0 z Realem na Bernabeu postanowił z Realem w rewanżu zagrać otwarty futbol przy tylu brakach i dostać 4-0 XD? Niezła logika u tego nasze mistera czasami.

1

@Encore XDD nie no człowieku weź. Przecież De Gea to jest taki paralityk, że jego nikt już nie traktuje na poważnie.

3

Ktoś zarywa nockę na NBA?

2

@KlonaZepan Nikt nie pytał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?