partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca XDD przecież kaczor jest dużo gorszym politykiem od Tuska
2
Laporta po prostu rozgrywa szachy 5D. Tutaj się może wydarzyć wszystko.
1
Mogę za Messiego przez rok czy dwa pograć w tej Arabii za choćby 10% tego co on ma dostać i trzymać dla niego miejsce, a potem odejść gdy przyjdzie. Jestem gotów na takie poświęcenie, ale niech jeszcze on coś pogra w tej Barcelonie.
5
@Luciano99 Wziąłbyś tego Romero na warsztat. Zobaczyłby co to prawdziwa robota i może by mu się oddzbaniło
3
@Emhyr Jeb*** jebas
1
@barcelonaLM Największe bicie głową w mur w historii
0
Ale to boisko to jak pastwisko jest. Strasznie skacze piłka po nim przy podaniach ziemią.
1
No i Hiszpania pewnie odpada. Totalnie nic nie grają
0
@Gaucho No ale niech gra na tej prawej obronie.
1
Ten jeden komentator to jest Francuz? Cały czas w ich kontekście mówi na przykład "nasz napastnik" itd XD
0
@sk13 To akurat nic trudnego
5
Yamal nie tylko lewa noga ala Messi, ale też ala Robben i Bale. Co za zejście i strzał. Ten chłopak to złoto!
2
Ale ich gniotą XD
2
Ciekawe kiedy Santos poleci
1
@Survier Xavi robi sobie już podwaliny pod wymówkę. Tak to wygląda.
5
@Emhyr Romero to jest taki błazen czasami XD
0
@Gaucho Nowy Illarramendi
1
@Kidd Ciekawe na ile ta kostka przeszkadzała Tatumowi po 1 akcji w spotkaniu co ją podkręcił.
0
@Kidd Daj spokój, aż usnąłem w 3 kwarcie XD
1
Już miałem zawał, że Tatum wypada
0
@seba1324 jest na canal sport
1
Arabia nie ucieknie
1
@Aragorn33 litości z takimi śmiesznymi stwierdzeniami. Wielkie mi halo że zagrał kilka meczy bezbłędnie i to na słabsze drużyny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Emhyr Xavi trochę już zaczyna jakby narracje pod wymówkę
0
@Encore Ty to wiem, nic nowego xd
0
@Emhyr Dlatego po 1-0 z Realem na Bernabeu postanowił z Realem w rewanżu zagrać otwarty futbol przy tylu brakach i dostać 4-0 XD? Niezła logika u tego nasze mistera czasami.
1
@Encore XDD nie no człowieku weź. Przecież De Gea to jest taki paralityk, że jego nikt już nie traktuje na poważnie.
3
Ktoś zarywa nockę na NBA?
2
@KlonaZepan Nikt nie pytał