0

@mekston Ciężko dyskutować z takim fanbojstwem

2

@MesQueUnClub96 Raczej po, chyba że go przełamie jakoś na starcie.

1

No to gg, 3-1 dla Djoko.

0

@mekston No ale co to zmienia? Dalej nie gra na swoim poziomie XD

0

Djoko nie jest sobą póki co lekko mówiąc.

1

@FcPortoFan1999 Ogólnie fajnie gra. Nie jakoś schematycznie.

0

@MesQueUnClub96 No nie zagra, bo dzisiaj jest jego ostatni.

1

Chaczanow to nawet taki przyjemny z wyglądu jest. Totalne przeciwieństwo Miedwiediewa.

0

@Medium Idealny powód aby pogonić Raphinhe/Dembele :)

1

@Arn3th No pomyślmy co może robić hmm. Na pewno to nie w niej jest problem :D

@Encore Reaves niech lepiej ucieka czym prędzej. To już lepiej na Kardiashanów trafić.

0

@MesQueUnClub96 Powinien dla dobra ogółu.

0

@mekston Poważnie? Dzięki bo nie wiedziałem, myślałem że już koniec będzie.

0

0

Arabie to nie wiem zabolał ten mundial w Katarze i że każdy o nim mówił czy co co chodzi? Każdego teraz chcą pozyskać i od razu takie pieniądze. Chore

7

Świetne jest to Diablo jak dla mnie. Jak ktoś narzeka to po prostu jemu ciężko dogodzić albo żyje nostalgią dalej do 2.

0

@Faro Sugerujesz, że De Jong to słabiak? A ten nasz Iniesta kochany nawet już niestety tam gra ogony.

3

Xavi nawet w takim meczu pałuje tego Alonso i Garcie i Lewego. Niesamowity jest.

0

Wczoraj było witanie Leo.
Dziś jest żegnanie Leo.
Czyli jutro znów witanie?

0

@Rewolucja123 Tylko też nie zawsze chęci Xaviego są takie cudowne(Zubimendi).

3

@Przemek2323 Jedyne nadzieja jakby kaczora już tam zabrakło

1

Dobra Laporta trzeba by jakąś dźwignię zaciągnąć jak ręczny na pierwsze śniegi w roku :D

0

@Rewolucja123 No to zobaczymy czy wprowadzi. A jakbyśmy chcieli grać na trójkę to trio Ndicka-Christensen-Araujo wyglada jak mur nie do przejścia ;)

0

@Marcelinho99 Po jajco

1

@pride1899 Obiecali gospodarczo rozwalić kraj? ;)

4

@PeterMaro Kounde ze swoją grą na ŚO to żaden pewniak. Przy Ndicki byłby na pewno 4 wyborem i przy Inigo też pewnie będzie.

I wiem, że brak zmienników był ogromną kulą u nogi i wiadomo trzeba obronę wzmocnić. Martinez i tak jest milion razy lepszy niż Eric i Alonso to oczywiste.

0

@D10SLEO Ta wypowiedz jest z wczoraj

3

Mam mieszane uczucia. Niby to zawodnik sprawdzony w lidze, jako uzupełnienie składu na ławkę, ale patrząc na jego wiek to pogra 2-3 sezony i będzie trzeba się pożegnać i szukać kogoś nowego, do tego ostatnio łapał dość sporo urazów, nawet teraz jest kontuzjowany.
O wiele lepszym wyborem byłby Ndicka, też za darmo a jest młody i ma ogromny potencjał. Naprawdę nie rozumiem dlaczego Barcelona się o niego nie stara, a ten podobno nawet już odrzucał oferty PSG i właśnie najbardziej czeka na Barce, ale no chyba się niestety nie doczeka.

0

@Gall haha będą węszyli spisek. Tvpis już o to zadba

3

@RoberDzik Protokół poniżej 5% odpalony

1

@LS niezdecydowany jak kobieta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?