partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ciężko dyskutować z takim fanbojstwem
2
@MesQueUnClub96 Raczej po, chyba że go przełamie jakoś na starcie.
1
No to gg, 3-1 dla Djoko.
0
@mekston No ale co to zmienia? Dalej nie gra na swoim poziomie XD
0
Djoko nie jest sobą póki co lekko mówiąc.
1
@FcPortoFan1999 Ogólnie fajnie gra. Nie jakoś schematycznie.
0
@MesQueUnClub96 No nie zagra, bo dzisiaj jest jego ostatni.
1
Chaczanow to nawet taki przyjemny z wyglądu jest. Totalne przeciwieństwo Miedwiediewa.
0
@Medium Idealny powód aby pogonić Raphinhe/Dembele :)
1
@Arn3th No pomyślmy co może robić hmm. Na pewno to nie w niej jest problem :D
@Encore Reaves niech lepiej ucieka czym prędzej. To już lepiej na Kardiashanów trafić.
0
@MesQueUnClub96 Powinien dla dobra ogółu.
0
@mekston Poważnie? Dzięki bo nie wiedziałem, myślałem że już koniec będzie.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13190524#comment-13190524
Djoko przegrywa? Ciekawe ;)
0
Arabie to nie wiem zabolał ten mundial w Katarze i że każdy o nim mówił czy co co chodzi? Każdego teraz chcą pozyskać i od razu takie pieniądze. Chore
7
Świetne jest to Diablo jak dla mnie. Jak ktoś narzeka to po prostu jemu ciężko dogodzić albo żyje nostalgią dalej do 2.
0
@Faro Sugerujesz, że De Jong to słabiak? A ten nasz Iniesta kochany nawet już niestety tam gra ogony.
3
Xavi nawet w takim meczu pałuje tego Alonso i Garcie i Lewego. Niesamowity jest.
0
Wczoraj było witanie Leo.
Dziś jest żegnanie Leo.
Czyli jutro znów witanie?
0
@Rewolucja123 Tylko też nie zawsze chęci Xaviego są takie cudowne(Zubimendi).
3
@Przemek2323 Jedyne nadzieja jakby kaczora już tam zabrakło
1
Dobra Laporta trzeba by jakąś dźwignię zaciągnąć jak ręczny na pierwsze śniegi w roku :D
0
@Rewolucja123 No to zobaczymy czy wprowadzi. A jakbyśmy chcieli grać na trójkę to trio Ndicka-Christensen-Araujo wyglada jak mur nie do przejścia ;)
0
@Marcelinho99 Po jajco
1
@pride1899 Obiecali gospodarczo rozwalić kraj? ;)
4
@PeterMaro Kounde ze swoją grą na ŚO to żaden pewniak. Przy Ndicki byłby na pewno 4 wyborem i przy Inigo też pewnie będzie.
I wiem, że brak zmienników był ogromną kulą u nogi i wiadomo trzeba obronę wzmocnić. Martinez i tak jest milion razy lepszy niż Eric i Alonso to oczywiste.
0
@D10SLEO Ta wypowiedz jest z wczoraj
3
Mam mieszane uczucia. Niby to zawodnik sprawdzony w lidze, jako uzupełnienie składu na ławkę, ale patrząc na jego wiek to pogra 2-3 sezony i będzie trzeba się pożegnać i szukać kogoś nowego, do tego ostatnio łapał dość sporo urazów, nawet teraz jest kontuzjowany.
O wiele lepszym wyborem byłby Ndicka, też za darmo a jest młody i ma ogromny potencjał. Naprawdę nie rozumiem dlaczego Barcelona się o niego nie stara, a ten podobno nawet już odrzucał oferty PSG i właśnie najbardziej czeka na Barce, ale no chyba się niestety nie doczeka.
0
@Gall haha będą węszyli spisek. Tvpis już o to zadba
3
@RoberDzik Protokół poniżej 5% odpalony
1
@LS niezdecydowany jak kobieta