1

Barca przegrywa aha, najniższy kurs na kuponie.

3

Wembley chyba najbardziej ikoniczny stadion(na pewno w Europie), a kąt tej kamery co tam mają to takie gunwo.

0

@Encore No oczywiście, że tak. Gavi 12 zawodnik Imo.

3

Hahaha United to taki mem.
A Gundogan zawodnik skarb, musi do nas trafić!

0

Jaki szlem jest dla was w tenisie najlepszy i najciekawszy i najbardziej wymagający?

0

@tbas Boże XD trochę ironii

1

Szybko się podniosła

0

Ale City dziś przewalcuje to United.

0

@kewin O męczenniku z Brazylii było?

1

@LaRoja Potężny flop

1

@Kapitan hawk To jak z chipsami xd

0

@VegetaPolska Tak i będzie mówił jak Ramos że Paryż to specjalnie miejsce i kibice tutaj kochają jak nikt inny.

3

@Kapitan hawk Może nie potrawa, ale sok pomidorowy kiedyś powodował u mnie odruchy wymiotne, a teraz na spokojnie bym butle na raz wypił :)

1

@FcPortoFan1999 Sporo zawodników jest tam co jeśli mają doświadczenie z eklapy to są już albo emerytami albo byli tam w większości zwykłymi przeciętniakami. Z daleka ro po prostu wyglada tak jakby im ta 3 liga się podobała, bo kasa jest a przemęczać się bardzo nie trzeba.
No i dla mnie oczywiste, że po awansie się by Wieczysta wzmocniła, a jak się wzmacniasz to ktoś musi też odejść.

1

@FcPortoFan1999 Piłkarzyki co tam są już w drugiej lidze by nie dali rady i by pewnie większość wyleciała, a pensje tam mają ogromne i nie trzeba się przemęczać także no ;)

1

@FcPortoFan1999 Dla mnie to niedorzeczne, że oni znowu się wywrócili na ostatniej prostej i według mnie nie ma w tym przypadku.

1

@FcPortoFan1999 Raczej mało to zmienia. Stal i tak musi jeszcze stracić punkty w dwóch meczach a pozostały 3 :D

1

Superliga to gunwo tak czy siak

0

@xavi890 Ten sezon mówi co innego

0

Hahahaha Ramos dobry kit tam wciska. Chyba mu jeszcze jakiś bonus wiszą do zapłacenia, że tak mówi XD

0

@Wiktoria13 Nie no Lenglet to 10+ pewniak. Chyba o 14 się dokładnie mówiło a raczej go Totki wykupią.

0

Zawsze uwielbiałem we Francji Lyon :)

0

@Cule1234 Wow, gamechanger

1

@michal26 Czyli w Niemczech działają tak że jak im się obecna władza nie podoba to spada mocno? To chyba w Polsce mamy aż taki beton twardy. Chociaż oczywiście istnieje też możliwość że w dojczach zachowało się wielu SSmanow i w końcu maja na kogo oddać głos ;)

0

@DonMatteo901 A po co nam jakiś wyrobnik?

1

@fart Takim ludziom powinno się zabierać dowód przed wyborami.

0

Wiadomo do jakiego klubu odchodzi Ramos?

2

@LukaszFan Najlepsze, że to się da jeszcze obstawiać XD

0

Hurkacz wstyd dla Polaków :v

0

@marcin62 No odstrasza, ale kupuje i tak XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?