partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barca przegrywa aha, najniższy kurs na kuponie.
3
Wembley chyba najbardziej ikoniczny stadion(na pewno w Europie), a kąt tej kamery co tam mają to takie gunwo.
0
@Encore No oczywiście, że tak. Gavi 12 zawodnik Imo.
3
Hahaha United to taki mem.
A Gundogan zawodnik skarb, musi do nas trafić!
0
Jaki szlem jest dla was w tenisie najlepszy i najciekawszy i najbardziej wymagający?
0
@tbas Boże XD trochę ironii
1
Szybko się podniosła
0
Ale City dziś przewalcuje to United.
0
@kewin O męczenniku z Brazylii było?
1
@LaRoja Potężny flop
1
@Kapitan hawk To jak z chipsami xd
0
@VegetaPolska Tak i będzie mówił jak Ramos że Paryż to specjalnie miejsce i kibice tutaj kochają jak nikt inny.
3
@Kapitan hawk Może nie potrawa, ale sok pomidorowy kiedyś powodował u mnie odruchy wymiotne, a teraz na spokojnie bym butle na raz wypił :)
1
@FcPortoFan1999 Sporo zawodników jest tam co jeśli mają doświadczenie z eklapy to są już albo emerytami albo byli tam w większości zwykłymi przeciętniakami. Z daleka ro po prostu wyglada tak jakby im ta 3 liga się podobała, bo kasa jest a przemęczać się bardzo nie trzeba.
No i dla mnie oczywiste, że po awansie się by Wieczysta wzmocniła, a jak się wzmacniasz to ktoś musi też odejść.
1
@FcPortoFan1999 Piłkarzyki co tam są już w drugiej lidze by nie dali rady i by pewnie większość wyleciała, a pensje tam mają ogromne i nie trzeba się przemęczać także no ;)
1
@FcPortoFan1999 Dla mnie to niedorzeczne, że oni znowu się wywrócili na ostatniej prostej i według mnie nie ma w tym przypadku.
1
@FcPortoFan1999 Raczej mało to zmienia. Stal i tak musi jeszcze stracić punkty w dwóch meczach a pozostały 3 :D
1
Superliga to gunwo tak czy siak
0
@xavi890 Ten sezon mówi co innego
0
Hahahaha Ramos dobry kit tam wciska. Chyba mu jeszcze jakiś bonus wiszą do zapłacenia, że tak mówi XD
0
@Wiktoria13 Nie no Lenglet to 10+ pewniak. Chyba o 14 się dokładnie mówiło a raczej go Totki wykupią.
0
Zawsze uwielbiałem we Francji Lyon :)
0
@Cule1234 Wow, gamechanger
1
@michal26 Czyli w Niemczech działają tak że jak im się obecna władza nie podoba to spada mocno? To chyba w Polsce mamy aż taki beton twardy. Chociaż oczywiście istnieje też możliwość że w dojczach zachowało się wielu SSmanow i w końcu maja na kogo oddać głos ;)
0
@DonMatteo901 A po co nam jakiś wyrobnik?
1
@fart Takim ludziom powinno się zabierać dowód przed wyborami.
0
Wiadomo do jakiego klubu odchodzi Ramos?
2
@LukaszFan Najlepsze, że to się da jeszcze obstawiać XD
0
Hurkacz wstyd dla Polaków :v
0
@marcin62 No odstrasza, ale kupuje i tak XD