1

@Sulimo Wojciech Kwiecień. Oficjalnie niby dorobiony dzięki aptekom "Słoneczko", ale ja tam słyszałem że on na mecze przyjeżdża w obstawie gorylów, także no tam również mogą jakieś inne interesy być kręcone :)

0

@bodzio10 Wiara czyni cudza bracie

1

@Sulimo Patola właściciel to i patola klub :)

1

@sk13 No tego dźwięku nie ma xd

1

@Emhyr No to nie będzie Gundogana. Jeszcze gorzej

2

Miał być Kimmich, jest Neves. No coś nie pykło

1

Lamine kolejna asysta. PRZEKOZAK

0

@piterheh86 Na jasnej górze świętują?

8

@Sysia11 Niesamowite XD

3

@MesQueUnClub96 Najgorsza stolica w piłce? Chyba ta

2

Czemu Piast-Lechia przerwane?

1

@Isso89 Talizman grajek

0

A czemu dzisiaj gra tylko Sevilla z Realem?

1

@daniel32778 My mieliśmy ligę mistrzów na tacy XD

1

@MesQueUnClub96 Przygoda

0

@Emhyr A jednak Hasan tez poleciał XD

1

@tristan87 Feta to chyba im pozostała aby o tym dniu zapomnieć XD

0

@BorzyKrzys Dużo lepszą :D

0

Chyba trzeba Reusa pogonić XD. Gościu to jakiś pechowy talizman

0

@Emhyr Ten to musi mieć na wszystkich jakieś teczki XD. Największy rak, a trzyma się ciągle tam.

3

HAHAHAHA i tyle. Z frajerów beke się ciśnie.

0

@Emhyr Kahn zwolniony i tak xd

0

Dortmund niech wpuszcza Felipe Santane jak z Malagą hehe

4

Dortmund to wie, że przegrywają? Przecież oni grają w takim slow mode że masakra

1

Hummels znowu transfer do Bayernu uzgodnił?

0

@Kettger W sumie :(

0

@Pedri16Future #Xavinieta

0

Najgorszy mistrz w historii? :D

1

Hahah Kolonia XDD

3

Dortmund przebija Barcelone z Liverpoolem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?