partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Wojciech Kwiecień. Oficjalnie niby dorobiony dzięki aptekom "Słoneczko", ale ja tam słyszałem że on na mecze przyjeżdża w obstawie gorylów, także no tam również mogą jakieś inne interesy być kręcone :)
0
@bodzio10 Wiara czyni cudza bracie
1
@Sulimo Patola właściciel to i patola klub :)
1
@sk13 No tego dźwięku nie ma xd
1
@Emhyr No to nie będzie Gundogana. Jeszcze gorzej
2
Miał być Kimmich, jest Neves. No coś nie pykło
1
Lamine kolejna asysta. PRZEKOZAK
0
@piterheh86 Na jasnej górze świętują?
8
@Sysia11 Niesamowite XD
3
@MesQueUnClub96 Najgorsza stolica w piłce? Chyba ta
2
Czemu Piast-Lechia przerwane?
1
@Isso89 Talizman grajek
0
A czemu dzisiaj gra tylko Sevilla z Realem?
1
@daniel32778 My mieliśmy ligę mistrzów na tacy XD
1
@MesQueUnClub96 Przygoda
0
@Emhyr A jednak Hasan tez poleciał XD
1
@tristan87 Feta to chyba im pozostała aby o tym dniu zapomnieć XD
0
@BorzyKrzys Dużo lepszą :D
0
Chyba trzeba Reusa pogonić XD. Gościu to jakiś pechowy talizman
0
@Emhyr Ten to musi mieć na wszystkich jakieś teczki XD. Największy rak, a trzyma się ciągle tam.
3
HAHAHAHA i tyle. Z frajerów beke się ciśnie.
0
@Emhyr Kahn zwolniony i tak xd
0
Dortmund niech wpuszcza Felipe Santane jak z Malagą hehe
4
Dortmund to wie, że przegrywają? Przecież oni grają w takim slow mode że masakra
1
Hummels znowu transfer do Bayernu uzgodnił?
0
@Kettger W sumie :(
0
@Pedri16Future #Xavinieta
0
Najgorszy mistrz w historii? :D
1
Hahah Kolonia XDD
3
Dortmund przebija Barcelone z Liverpoolem XD