1

@KlonaZepan A dlaczego City ma iść na rękę Barcelonie z następnym wypożyczeniem tego Cancelo? Myślisz, że w PL nie znajdzie się nikt kto za niego tyle zaproponuje?

0

@Kondziubarca Optymista pełną parą z ciebie. Dorzuć jeszcze do swojej listy jakiegoś Morate na większą dobitkę.

@Emhyr Według mnie jeszcze zbankrutujemy.

1

@Lionel_Messi10 Obaj byli kozakami. Torres kluczowy przy triumfie Hiszpanów na Euro 2008, Villa kluczowy przy triumfie w RPA.

1

@Dynak Wiem, że ze sobą siedzą. Jak wspomniałem tam wszystko nakręcili od początku rodzice tej dziewczyny.

0

@Kidd A my mamy się tylko bronić i grać dalej jak takie ofermy bez polotu?

1

@Zoker Plus futbol kiedyś nie wymagał aż takiej fizyczności. Granie było znacznie bardziej statyczne.

1

@Dynak Przecież w sprawie Greenwooda były nagrania gdzie ten na nią krzyczy, były zdjęcia gdzie widać było że jest ona poturbowana. To jej rodzice chcieli żeby ona te sprawę upubliczniła, z czego potem sama się wycofała. Klub mial wiele podstaw do tego aby postąpić tak jak postąpił. Gość sobie sam zniszczył karierę, nikt inny.

0

@Ukasz No zobacz jaka wielka. Gdzie tu widzisz problem?

0

@adambądkowski93 Mówił to pewnie ze łzami w oczach

4

@barcelonaLM Bo Agueroooo to było pierwsze mistrzostwo dla City w nowej erze.

0

@BorzyKrzys Tucznik znowu robi jakąś ustawkę bo liczby się zgadzają? Ten człowiek jest obrzydliwy

1

Tymczasem Laporta :O

0

@!34RC3!_0N4 To drugi Illarramendi

0

@betonito Hahahaha dobre

0

@MesQueUnClub_87 Niby tak, tymczasem Perez: XD

0

@Encore Varane już do śmieci leci?

0

@Rewolucja123 Nie od razu Rzym zbudowano. W miesiąc masz dwóch nowych. Jeszcze coś o Katarze znowu gadane.

2

Fejk, nie na Kimmicha.

Ten Zubimendi to śmierdzi drugim Illarramendim i to potężnie. Mocno mieszane uczucia.

3

Chyba całkiem nieźle jak na kampanie bez pomysłu, nie to co u Fonta nie? @Rewolucja123

3

Już myślałem, że dziś będzie normalnie ale to Barcelona wiec o 14 się coś ma wydarzyć XD. Ależ kibicowanie innym klubom musi być do bólu nudne.

10

@SeWo77 Więcej osób niż myślisz.

1

@hayek Państwo kabaret

1

@Sensible Ty nagrywałeś? @Luciano99

3

@Encore No gość ma bipolara. Ciężko teraz od niego czegokolwiek oczekiwać.

4

@JarekS Odejście Kounde za hajs i przyjście Ndicki za free oraz na przykład wypożyczenie Cancelo chyba każdy brały w ciemno.

1

Droga wolna panie Kounde

1

Jak kur** Sergi Roberto. Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart.

0

Pan wymówka Hernandez

0

@JarekS Tak samo można zapytać czy Xavi musiał mścić się za blokadę wypożyczenia Torre i go nie wystawiać? Wiadomo, że to trener ma najważniejsze zdanie co do tego kim gra, ale te Torre zagrał lepiej niż kiedykolwiek Kessie chyba. Szkoda po prostu chłopaka, że żadnych szans nie ma.

1

@konrad1661 Ta, tam co ciuchy bierzesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?