partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Oczywiście wszystkiemu winy tutaj jak zawsze Yamal XD
0
@Filipem Mało Yamal dał piłek w tym meczu już do Kounde? Bezpłciowy to jest środek pola poza Olmo.
1
Przecież to nawet nie był faul
0
@Azi Raczej ty panie wszechwiedzący
0
@TR3YWAY Ja skończyłem już przed meczem
0
@barcowy1899 Olmo dziś jest najlepszy
1
Ile piłek jeszcze potrzebuje Kounde żeby w końcu dobrze dośrodkować?
2
Rashford ma tak bardzo wyjebongo, że aż mnie nosi z nerwów. Gość nie zasługuje na żadne minuty
1
Castro rok temu na jesień to był jakiś jednorazowy wystrzał. Bardzo słaby piłkarz
1
@Who_you_mam No jest to lekko niepokojące
2
@regatta52 Góra 20
0
@BORO_12 No przecież wiem, Nawet Yamal na 10 wtedy, Rony skrzydło, Fermin/Olmo skrzydło.
0
Minuty które ma Rashford powinien zgarniać Rony.
0
@Azi A czy ja napisałem, że przegramy?
0
Nie rozumiem tego składu ze strony Flicka.
3
@Vegeta88 Gość nawet swoją sztuczkę wymyślił, Bolasie flick.
3
@norbi77 Gramy o wszystko takie są fakty. Możemy pokonać każdego.
3
Kolejne najmniej ważne trofeum Madryt ma już z głowy ;)
2
Autostrada do pucharu dla nas. Jedynie Atletico może coś zagrozi.
4
albacete powinno mieć rzut wolny. Był rożny, a po nim kolejny ;)
0
@Aragorn33 Myślałem, że wielki Pintus ich naprawi w dzień :D
5
Ten Albacete lepiej gasi Viniciusa niż Kounde.
0
@Eklerek Ale się zesrales o jeny XDD
1
Nowy Raul piękna asysta.
1
Hahaha czyżby?
1
@norbi77 Umówmy się, on tam robił wynik ponad stan. Nawet tamten sezon tego nie zmienia.
2
To jest ten futbol zwyciężania? XD haha
1
Arsenal bez tych rożnych to mierna drużyna :D
1
@blakkudium Palmer znowu uraz? W ogóle on jest póki co książkowym przykładem one season wondera
0
@kanver_ Pensja i kwota to już za dużo za kogoś takiego.