3

Oczywiście wszystkiemu winy tutaj jak zawsze Yamal XD

0

@Filipem Mało Yamal dał piłek w tym meczu już do Kounde? Bezpłciowy to jest środek pola poza Olmo.

1

Przecież to nawet nie był faul

0

@Azi Raczej ty panie wszechwiedzący

0

@TR3YWAY Ja skończyłem już przed meczem

0

@barcowy1899 Olmo dziś jest najlepszy

1

Ile piłek jeszcze potrzebuje Kounde żeby w końcu dobrze dośrodkować?

2

Rashford ma tak bardzo wyjebongo, że aż mnie nosi z nerwów. Gość nie zasługuje na żadne minuty

1

Castro rok temu na jesień to był jakiś jednorazowy wystrzał. Bardzo słaby piłkarz

1

@Who_you_mam No jest to lekko niepokojące

2

@regatta52 Góra 20

0

@BORO_12 No przecież wiem, Nawet Yamal na 10 wtedy, Rony skrzydło, Fermin/Olmo skrzydło.

0

Minuty które ma Rashford powinien zgarniać Rony.

0

@Azi A czy ja napisałem, że przegramy?

0

Nie rozumiem tego składu ze strony Flicka.

3

@Vegeta88 Gość nawet swoją sztuczkę wymyślił, Bolasie flick.

3

@norbi77 Gramy o wszystko takie są fakty. Możemy pokonać każdego.

3

Kolejne najmniej ważne trofeum Madryt ma już z głowy ;)

2

Autostrada do pucharu dla nas. Jedynie Atletico może coś zagrozi.

4

albacete powinno mieć rzut wolny. Był rożny, a po nim kolejny ;)

0

@Aragorn33 Myślałem, że wielki Pintus ich naprawi w dzień :D

5

Ten Albacete lepiej gasi Viniciusa niż Kounde.

0

@Eklerek Ale się zesrales o jeny XDD

1

Nowy Raul piękna asysta.

1

Hahaha czyżby?

1

@norbi77 Umówmy się, on tam robił wynik ponad stan. Nawet tamten sezon tego nie zmienia.

2

To jest ten futbol zwyciężania? XD haha

1

Arsenal bez tych rożnych to mierna drużyna :D

1

@blakkudium Palmer znowu uraz? W ogóle on jest póki co książkowym przykładem one season wondera

0

@kanver_ Pensja i kwota to już za dużo za kogoś takiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?