pax
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: sierpień 2012
159 obserwujących
6 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
Najbardziej śmieszni są kibice którzy za wszystkie "złe" transfery obwiniają Zubiego a za wszystkie "dobre" chwalą Enrique. Luis przeszedł do Barcelony po rozmowie z Zubim gdzie dostał zielone światło na politykę transferową. To Enrique ustala kto ma zostać sprowadzony a kto sprzedany, nie Zubi. Szły wyzwiska na zarząd za sprzedaż Alexisa i Fabregasa, czy sądzicie, że gdyby Enrique widział ich w składzie to by nie zostali ?Detalami, samym transferem, negocjacjami zajmuje się Zubi, ale nie prowadzi polityki transferowej. To Luis rozmawiał z każdym zawodnikiem (np.Xavi, Alves) znał ich złe i dobre strony i wiedział czy mu się przydadzą czy nie. jedyny transfer na który LE nie miał wpływu był transfer Ter Stegena który był ustalony wcześniej. Chciał Rafinhę, Mathieu, Rakiticia, Suareza dostał, chciał Cuadrado nie dostał, ale nie ze względu na zarząd ale na kwotę którą żąda FIorentina. Nie widział w składzie Alexisa, Fabregasa, Affelaya, Cuencki, Tello to odeszli. Za listę transferową odpowiedzialny jest tylko i wyłącznie Luis Enrique, Zubi nie narzuca mu piłkarzy, czy kupuje tych których on nie chce.
1
Masche przegrywał, oczywiście ze względu na wzrost ma utrudnione zadanie, ale trzeba znać swoje możliwości kryjąc Benzemę czy Godina.
2
Nienawiść to bardzo złe słowo a jeszcze gorsze uczucie. Akurat w tym okienku transferowym Barcelona wydała więcej - Real kupił w tym okienku trzech zawodników - bramkarza i dwóch pomocników. Wydał dużo, ale oprócz Kroosa to nikt nie był mega gwiazdą ( James bo dość dobrym sezonie miał udane kilka spotkań na MŚ i został ogłoszony rewelacją, ale statusu gwiazdy nie miał, podobnie Navas - dobry bramkarz ale to nie Neuer.
1
Messi, Alves i Pedro - na nich są hejty. Bartra, Mascherano, Iniesta Ci byli w ostatnim sezonie wielbieni. Bartra - - straty na własnej połowie, błędy taktyczne, Mascherano - straty na własnej połowie, błędy w ustawieniu, przegrane pojedynki główkowe. Iniesta totalny marazm w rozegraniu - ostatnie 2 miesiące tamtego sezonu - najgorszy okres jego kariery.
1
Gdzie tutaj masz brak szacunku xaviego do Barcelony ??
1
czyli nie odpowiedziałeś. Normalka.
1
Wiem, że czytasz moje komentarze. To dla humorku, kilka bramek z poziomu nieosiągalnego do Ronaldo.
1
Ciagle piszesz o Barcelonie, wchodzisz na strone Barcelony. Musisz mieć straszne kompleksy. Posiadanie piłki, oraz gra na połowie przeciwnika nie oznacza gry ofensywnej. Real grał ofensywnie na własnej połowie gdzie piłka szła do przodu , ale jak była na połowie Atletico grał w poprzek lub do tyłu. Wystarczy zrozumieć. Ile dryblingów penetrujących pole karne miał Real, ile prostopadłych piłek w pole karne miał Real ??
1
Powiedzieć że Real grał ofensywnie to gruba przesada i nie zrozumiałeś ironii (chyba wiesz co to znaczy) - jak zespół może grać ofensywnie i nie stworzyć ani jednej sytuacji a zespół który się broni i gra defensywnie ma ich wiele ?? Real nie grał ofensywnie - poszedł do przodu, ale grał piach na 30-40 metrze, zatrzymał się i nie miał pomysłu. Gdzie tu gra ofensywna ??
To, że na temat czym jest prowokacja to wiem, że nie odpowiesz bo widocznie nie potrafisz, albo nie chcesz się przyznać że trollujesz tą stronę.
1
Alexis nie był mega gwiazdą w Barcelonie, nie potrafił współpracować na boisku, di Maria grał w Realu pierwsze skrzypce, on dogrywal większość piłek.
1
Piszesz Real grał ofensywnie (i nie stworzył ani jednej sytuacji bramkowej) a Atletico grało defensywnie i mogło skończyć się Manitą. przenikliwa analiza.
1
Dopowiadasz sobie to pierwsza sprawa, druga to jest strona Barcelony więc chyba logiczne, że masz tu kibiców którzy nie pałają miłością do realu. Widzę docinki, ale nie nienawiść. Widzę komentarze nieprzychylne Realowi, ale dzisiejsza grą na wiele z nich sobie zasłużył. Szoku tu też nie widzę. Wyjaśnij na czym polegają różnego typu działania, bom zaczynają mnie twoje komentarze bawić.
1
Wyjaśnij na czym polegają te prowokacje ?? prowokacje robisz ty jako kibic Realu wchodząc na stronę Barcelony i po słabym meczu swojej drużyny atakujesz inny klub. Zrozumiałbym gdyby te komentarze były na stronie Realu, to może miałyby charakter prowokacji. na razie dajesz swoimi wpisami o sobie świadectwo i o kibicach Realu.
1
Ja pisze do Ciebie. Ty do mnie piszesz w liczbie mnogiej, czasy "Wy towarzyszu" już minęły. gdzie ja z siebie robię pośmiewisko ?? dajesz prowokujące wpisy a potem udajesz pokrzywdzonego, że ktoś cię atakuje, to jest żałosne. Real grał mega słabo, w drugiej połowie Atletico miało 4-5 sytuacji a Real praktycznie ani jednej. uważasz, że nie można wypominać drużynie, która zapowiadał szumnie 6 tytułów tego że zagrała fatalnie ??
1
To nie jest spór, tylko troll prowokuje.
1
Nikt Cię nie atakuje. Robisz z siebie pośmiewisko. Mecz Atletico z Realem a ty wchodzisz na strone Barcelony i walisz jadem na Barcelonę. To jest żałosne. Chcesz się dowartościować.
1
NIe płacz już.
1
"jakieś" ?. pisz konkretnie. S.a na własne gniazdo - czyli w mediach krytykuje trenera lub innych zawodników. Podaj przykłady.
2
Nie jest wazne kto jest silniejszy. To nie była walka bark w bark.
1
jak patrzę co się dzieje w meczu, nie widzę aby to real był równorzędny dla Atletico.
3
Cesc nie cieszył się zaufaniem trenera ?? Ale, bzdury piszesz.
Trzy lata gry w Barcelonie.
Fabregas - 151 spotkań
Iniesta 139 spotkań
Xavi 137 spotkań
fabregas grał słabo i się go pozbyli, nie zrobił kariery w Barcelonie, grał świetnie każde pół sezonu, jednak jak dochodziło do decydujących miesięcy grał katastrofalnie.
sezon 2011/2012 ostatnie 20 spotkań - 0 bramek
sezon 2012/2013 ostatnie 18 spotkań = 5 bramek (3 z Majorką u siebie, 1 z malagą u siebie i 1 z Levante u siebie - w żadnym meczu o stawkę)
sezon 2013/2014 - ostatnie 18 spotkań - 0 bramek - 1 asysta
1
W pierwszej kolejce legia przegrała z Bełchatowem, co oznacza że polska ekstraklasa ma wyrównany poziom, bo każdy może wygrać z każdym, a jak jestem poziom wyrównany to znaczy że polska liga jest najlepsza.
1
MC-rzut rożny, Alves przeskoczony przez Kompanego, Sergi Roberto zostaje „za linią” spalonego.
Real-1-Alves daje dośrodkować, Mascherano przegrywa pojedynek główkowy,2-dośrodkowanie stroną Alvesa, ale on kryje Marcelo, Xavi nie przejmuje di Marii który dośrodkowuje, mascherano mija się z piłką, 3-Alves fauluje Ronaldo przed polem karnym, ale jedenastka dla Realu.
Atletico w Lidze Mistrzów – w pierwszym meczu mimo, to że Xavi nie zablokował strzału, to był to strzał życia , raczej bym go nie winił, drugi mecz - nieporadność całego zespołu, główny jednak błąd Busquetsa za krycie na radar i bierną postawę w polu karnym.
Grenada – strata Songa 40 metrów od bramki przeciwnika – kontratak, Mascherano krył na radar a Montoya dopuścił do strzału.
Real- błąd taktyczny Mascherano, Alba nie zdążył wrócić do obrony, 2 – Bartra przegrywa pojedynek jeden na jeden.
Atletic Bilbao – fatalny błąd Bartry, całkowita odpowiedzialność za utratę bramki.
Betis – strata Iniesty 25 metrów od bramki przeciwnika, kontratak, główny błąd Bartry potem Adriano.
Villareal – pierwsza bramka – odbiór Alvesa, podanie do Messiego, który rozpoczyna rajd, w tym czasie Alves biegnie na skrzydło, Messi do Pedro i strata, kontratak, błąd Busquetsa i Xaviego którzy odpuszczają krycie Caniego. Druga bramka – atak pozycyjny Villareal, Adriano źle ustawiony, dośrodkowanie lewą zupełnie pustą stroną i strzał głową przy biernej postawie Busquetsa.
Getafe – pierwsza bramka – błąd Pedro (nie zablokował strzału po ziemi – druga bramka – Alves nie wrócił, Bartra asekuruje prawą obronę, bierną postawą daje dośrodkować graczowi Getafe a Lafita przeskakuje Adriano
Atletico – Mascherano po rzucie rożnym przeskoczony przez Godina
1
Getafe – błąd Alvesa, druga błąd Busquetsa
Levante- rzut rożny, Pique przegrywa pojedynek główkowy, ale główny błąd Busquetsa który był odpowiedzialny za krycie Vyntry
Levante- fatalna interwencja Puyola, Bartra mógł lepiej zareagować.
Levante – gol samobójczy Sergi Roberto, ale błąd popełnia Puyol.
Valencia 1- Błąd Alby-fatalna decyzja o próbie odbioru, brak jego w obronie, 2-błąd Alby który dopuszcza do dośrodkowania -Alves przegrywa pojedynek główkowy3- akcja strona Alby, błąd Busquetsa który daje podać wszerz pola karnego
Sevilla- akcja lewą stroną, Pique wziął w asekurację stronę Adriano ale został ograny przez Rakiticia – jego błąd.
Real SSS – brak Alvesa w obronie – strona asekurowana przez Busquetsa i Pique którzy dają zagrać na 16 metr do nie obstawionego Griezmana
RSSS- akcja lewą stroną, Adriano daje dośrodkować a Song strzela samobója.2-błąd Bartry który głową podaje do zawodnika RSSS który jest sam na sam, 3-dośrodkowanie lewą stroną, Montoya nie reaguje na wejście Zurutuza a Busquets kryje na radar.
Almeria-rzut rożny, Puyol nie doskakuje do piłki, ale błąd fabregasa który był odpowiedzialny za krycie Trujillo.
Valladolid – bramka sytuacyjna, chociaż Mascherano mógł się lepiej zachować.
1
Iniesta nie miał średniego sezonu, ale fatalny, w najważniejszej części sezonu zawiódł najbardziej - ostatnie 9 spotkań - 0 bramek 0 astyst. nie będę usprawiedliwiał Mascherano, jak ktoś się decyduje na grę, na jakies pozycji to chyba zna swoje możliwości - a jego możliwości są fatalne na stoperze - od kilku dni siedzę nad analiza utraty bramek i Maschaerano - wina za utrate bramke - przegrane pojedynki główkowe - Real, Atletico, straty na własnej połowie - Ajax, Milan, krycie na radar - Ajax, Real, Atletico, Grenada, błędy taktyczne - Real, Atletico, nie wiele lepiej barttra czy Pique. Alves z Adriano też nie mieli udanego sezonu w obronie. Trudno wytypować tu najlepszego czy najgorszego. Dla mnie druga linia najbardziej przyczyniła się do marazmu Barcelony - tu nic się nie działo, nikt nie brał odpowiedzialności, nikt nie napędzał akcji.
2
NIe zdziwiłbym się jakby Reus wybrał każdy klub byle nie Barcelonę. Jak podawały media, Volker Struth agent Reusa prowadził przez kilka miesięcy rozmowy z Barceloną a następnie, gdy transfer był prawie dogadany to Barcelona kupiła Suareza i zerwała negocjacje. Reus wypowiadał się, dla prasy, że chciał przejść do Barcelony, ale jest wściekły na ten klub za jego zachowanie.
1
Gdzie on s.a na swoje gniazdo ??
6
oraz Pele, Platini i Boniek
6
Douglas - Sao Paulo to czwarty zespół ligi brazylijskiej, Cuadrado - 4 zespół ligi włoskiej, obaj nie wygrali jakiś większych tytułów. Jeden ma 24 drugi 26 lat.
Cuadrado w Udinese grał bardzo słabo, w Lecce słabo, w Fiorentinie pierwszy sezon przeciętnie i drugi sezon dopiero grał naprawdę dobrze i dopiero teraz jego wartość rynkowa wzrosła. Dwa lata temu wartość rynkowa Cuadrado wynosiła 4 mln (transfermarkt). Więc, Cuadrado w wieku 24 lat był wyceniany na 4 mln. Więc może i Douglas wystrzeli z formą, nie wiem, ale może. Pożyjemy - zobaczymy.
1
Nie wiem czy Martin podoła na pierwszy skład nawet za dwa lata.