pax

0

Piach to gra Iniesta

pax

0

A ty dla jaj ??

pax

0

Napisałem średnio. A co zrobił ?? ma sporo zaangażowania - ale starty przy dryblingu, świetnia odebrał piłke i zaraz za mocno podał do Messiego, gra nierówno.

pax

0

Jak na razie najlepszy jest Cesc, potem Alves, Messi i Bartra, średnio Alxis - sporo starań i zaangażowania, ale brak skuteczności i straty przy dryblingu, słabo Iniesta - mało kreacji, dobry strzał przy poprzeczkę, a tak niewidoczny, podobnie jak Pedro.

pax

2

Kiedy i czy w ogóle można się spodziewać odniesienie się redakcji do tego ocenianego meczu, czy dalej brak szacunku wobec innych będzie dominował w redakcji ??

pax

3

Uważam, że wciąż jako redakcja wykazujecie totalny brak szacunku, bo co ten komentarz miał na celu? Dopominałem się wielokrotnie o komentarz w sprawie konkretnych ocen i konkretnych opisów, jest komentarz ale zupełnie na inny temat. dalej Wasza postawa JEST TAKA "MY WIEMY LEPIEJ - TO INNI SĄ W BŁĘDZIE".
Przykro mi, że po raz kolejny nie zostałem potraktowany poważnie a moje komentarze nie są uważane za konstruktywne i merytoryczne, wątpię abym doczekał się komentarza. Na komentarz nie na temat czekałem 3 tygodnie, to na komentarz na temat raczej się nie doczekam. Pal licho ocenę Alvesa, oceny to subiektywna kwestia, ale co z kłamliwym opisem, dalej będzie widniał na stronie i mimo, że ani Bale ani Benzema nie strzelali po jego stratach?
Nie uważasz, że powinny istnieć dwa kryteria – „kryteria ocen zawodników” i „kryteria uznawania przez redakcji komentarzy za merytoryczne”.
Wiem, jedno nie ma sensu się starać i merytorycznie próbować podnosić poziom ogólny strony, skutecznie zniechęcacie wszystkich wykazujących jakąkolwiek inicjatywę.

pax

3

Challenger
Nie jest tak jak piszesz. Twoja odpowiedz jest bardzo ładna i poprawna, ale nijak ma się do prezentowanych treści. Rozumiem, że Twoim zdaniem moje uwagi nie były konstruktywne - prezentowanie statystyk meczowych, statystyczne porównywanie z innymi graczami, wytykanie przekłamań redakcji to nie są merytoryczne i konstruktywne komentarze, "rozpracowanie" graczy minuta po minucie.
Co do uwagi na mój temat o mnożenie komentarzy i "jeżdżenie" po redakcji to również jesteś w błędzie. Jeżeli ktoś wiele godzin spędza na analizie meczu, sam mecz ogląda kilka razy, analizuje, porównuje i prezentuje swoją prace która ma się nijak do prezentowanych treści przez redakcję, a następnie jest całkowicie przez kilka dni, tygodni olewany, to tu jest chyba błąd. Ostatni problem w lutym z ocenami i "mała draka" z tego powodu nie był z powodu złego oceniania czy złych opisów, ale totalnej olewki redakcji, a właściwie selektywnej reakcji. Nie jechałem po redakcji, zaprezentowałem kulturalnie swój komentarz, potem następny i następny, pisałem na priva do oceniających nie jeden raz, to jest właśnie Wasz brak szacunku i jazda po drugiej osobie, dopiero po tej olewce zacząłem być bardziej stanowczy w wypowiedziach. Nie traktujecie wszystkich równo skoro uwzględniacie tylko te oceny które wam pasują.

pax

0

kiedyś, namiętnie zakochany byłem w NBA, sam długo grałem. Nie zaprzeczyłem, że NBA jest dużo lepsza, ale dystans się bardzo zmniejszył. Nie tylko Europa jest widoczna w NBA - Ameryka Południowa, Chiny i nie zawsze są to wysocy zawodnicy, np. Tony Parker z francji. Obserwuję NBA od 25 lat i naprawdę różnica się zmniejsza, co nie oznacza że nie jest jeszcze duża. Teraz NBA jest trochę inna, jest większa różnica miedzy drużynami - jest kilka drużyn gwiazdorskich i jest kilka mega słabych. taką 'modę" na top drużyny zrobiła LAL kiedy przyszedł shaq i Malone, potem Miami itd... My mamy Gortata w NBA, dużo wszechstronniejszym zawodnikiem kiedyś był Wójcik (wiem, że to nie ta pozycja), on był w USA jedynie na letnim obozie i go nie wzięli. Kiedyś NBA była zdominowana przez Amerykanów, a jedyna pozycja dostępna dla innych narodowości to był głównie center, a teraz gra tam wielu cudzoziemców na różnych pozycjach.

pax

0

gdzie ciągnął grę ?? Skoro z musu musiał to robić Alves. Iniesta w decydujących spotkaniach w tym sezonie grał bardzo słabo, zero kreacji, zero wejść w pole karne, zero stwarzania przewagi, brak nieszablonowych podań. Wrzutki Alvesa nie były złe. Poza tym, sama dyskusja nad dogrywaniami bocznego obrońcy i kreowaniu przez niego sytuacji podbramkowych jasno pokazuje że pomoc praktycznie nie istnieje. Możemy się zastanawiać czy podania w pole karne Alvesa sa dobre czy złe, natomiast nie zastanawiamy się nad podaniami iniesty w pole karne bo.... ich nie ma.

pax

1

Nie ma już takiej przepaści jak piszesz. Kiedyś jak zawodnik z ligi europejskiej zagrał w NBA to było wydarzenie - Divac, Kukoc, Sabonis, jeszcze kilku i to było wszystko, radzili sobie, ale gwiazdami nie były. Dzisiaj Europa zrobiła duzy skok, a NBA stanęło w miejscu, oczywiście jeszcze jest bardzo duża różnica, ale czy przepaść to nie wiem. Nowitzki, Gasol jednak to są praktycznie gwiazdy NBA. Trzeba pamiętać, że w między czasie USA przegrały mistrzostwa świata, nie grały może optymalnym składem, ale te 20 lat temu, nawet grając 3 składem przegrana nie wchodziła w grę.

pax

2

raczej to żałosne, ile tu żółci płynie w kierunku Alvesa. Nie chodzi aby go chwalić za zasługi. Jednak nawet w tym sezonie był jednym z tych który ciągnął grę, a był winiony za wszystko, od nieporadności w ataku całej drużyny po wszystkie stracone bramki. Redakcja dołożyła swoją cegiełkę krytykując go w każdym meczu, mimo że na to nie zasługiwał, w meczu CdR z Realem był jednym z najlepszych zawodników, żadna z jego 17 wrzutek nie wyszła na aut, a redakcja oczywiście dała najgorszą ocenę, czyli 1 - i kłamała że miał tylko jedno dobre zagranie. Poza tym wrzutki Alvesa wynikają z nieporadności głównie Iniesty, oraz fabregasa i Xaviego. Jak oni nie kreują gry i nie dogrywają do Pedro, Alexisa i Messiego to z musu robi to Alves. Raz wyjdzie raz nie, ale to lepsze niż klepanie na 40 metrze które od miesięcy uprawia Iniesta z Xavim i Fabregasem i nic z tego nie wynika. Kiedy Iniesta miał ostatnio asystę ??

pax

0

żle liczysz. Atletico ma 3 punkty więcej od Barcelony, tylko dwa zwycięstwa z elche i atletico dają nam mistrzostwo

pax

1

Droga redakcjo. Kiedy należy się spodziewać korekty ocen i opisów z meczu z Realem w CdR, po wytknięciu ewidentnych przekłamań ??

pax

0

Do n00stress. Chodzi o kłamstwa w ocenach i opisach w meczu CdR z Realem których dopuścili się oceniający. wysłałem pod ocenami prawie 70 postów, pisałem na priva kilkukrotnie do Karola, ściacha i szumiego - bez odpowiedzi. Przekłamali całkowicie mecz. Oglądałem mecz 5 razy i notowałem statystyki - redakcja skłamała w opisach, tylko po to aby podnieść ocenę Albie i obniżyć Alvesowi, który jako jeden z najlepszych na boisku dostał ocenę 1. Już Robertinho obiecał komentarz, ale od prawie trzech tygodni kompletny bojkot. Niestety tylko tak mogę się skontaktować, bo nie wiem czemu ale nie mogę wysłać odpowiedzi na priva. Pozdrawiam.

pax

2

Droga redakcjo. Kiedy należy się spodziewać korekty ocen i opisów z meczu z Realem w CdR, po wytknięciu ewidentnych przekłamań ??

pax

0

Droga redakcjo. Kiedy należy się spodziewać korekty ocen i opisów z meczu z Realem w CdR, po wytknięciu ewidentnych przekłamań ??

pax

1

Uderz w stól. Ja o Inieście ty o Alvesie . Alves miał świetna asystę w tym meczu o czym Iniesta od wielu spotkań może pomarzyć. A co zrobił ? Nie wrócił ? Wrócił. Dał dośrodkować - na faktycznie, jego błąd, pewnie się nie spodziewał, że czwórka obrońców Barcelony w polu karnym nie będzie pilnować ani jednego zawodnika z 5 zawodników Getafe - bo nikogo nie pilnowali, całkowicie odpuścili i stanęli na 5-6 metrze, gdy zawodnicy Getafe opanowali praktycznie całe pole karne. To pewnie tez błąd Alvesa jak tsunami, powodzie, Ukraina, terroryzm i grypa..

pax

0

nie pisz o zaangażowiu i chęci do gry, ale to co powinien robić. nic w ofensywie nie daje

pax

0

Wczorajj po raz kolejnym najsłabszym punktem był Iniesta. uważam, że powinien zostać w Barcelonie, jest kluczowy, ale jak każdemu przytrafia się słabszy okres, a Iniesta od wielu miesięcy gra po prostu fatalnie. I zawyżanie ocen i robienie z niego zawodnika meczu przez redakcję nic nie da. Iniesta - człowiek który napędzał akcje Barcelony, który robił przewagę, dryblował, miał niesamowite podania, przez ostatnie lata zawsze w pierwszej trójce najlepiej asystujących. teraz cień samego siebie, podający do kolegów na 40-50 metrze, głęboko cofnięty, nie wchodzący w pole karne, nie próbujący nie szablonowych rozwiązań. Najbardziej nie drażnią mnie jego straty, ale totalna indolencja w rozegraniu. Gdzie podział się dawny niesamowity Iniesta? ostatnie 6 spotkań ligowych bez asysty, a w ostatnich 18 asystował tylko wtedy gdy Barcelona robiła kanonadę, - 4 bramki z Sevillą, 6 z Rayo, 7 z Osasuną i 3 z Celtą. Wiem, wiem, będą hejty, ale stwierdzam to jak jest, akcje są zbyt wolne i czytelne i to nie jest wina Messiego, ale ofensywnej pomocy, która nie przyspiesza akcji a tak naprawdę ich nie kreuje. I wtedy z musu mamy do czynienia z wrzutkami Alvesa, bo ktoś musi grać 'do przodu".

pax

0

Droga redakcjo. Kiedy należy się spodziewać korekty ocen i opisów z meczu z Realem w CdR, po wytknięciu ewidentnych przekłamań ??

pax

0

Bartra za Masche powinien na stałe się zadomowić. Alves jak na razie ejst lepszy od Montoyi, Cesc - zgoda że jako fałszywa "9" to porażka. Alexis jest himeryczny, raz mu wyjdzie mecz, raz nie. fakt faktem, Martino nie miał koncepcji, bo wystawienie Messiego na 9 tez jest porażką.

pax

1

Zgodzę się i wiem jak to jest. Jednak dziecko stracił w marcu, a słabszy okres rozpoczął się wcześniej. Poza tym nie odmawiam Inieście zaangażowania i chęci bo widać że ma i to w każdym meczu, tylko skuteczności, kreacji, pewnego błysku czym się zachwycaliśmy. Poza tym gdyby nie był pełni sił (także emocjonalnych) to trener wystawiłby innego zawodnika.

pax

4

Dzisiaj po raz kolejnym najsłabszym punktem był Iniesta. uważam, że powinien zostać w Barcelonie, jest kluczowy, ale jak każdemu przytrafia się słabszy okres, a Iniesta od wielu miesięcy gra po prostu fatalnie. I zawyżanie ocen i robienie z niego zawodnika meczu przez redakcję nic nie da. Iniesta - człowiek który napędzał akcje Barcelony, który robił przewagę, dryblował, miał niesamowite podania, przez ostatnie lata zawsze w pierwszej trójce najlepiej asystujących. teraz cień samego siebie, podający do kolegów na 40-50 metrze, głęboko cofnięty, nie wchodzący w pole karne, nie próbujący nie szablonowych rozwiązań. Najbardziej nie drażnią mnie jego straty, ale totalna indolencja w rozegraniu. Gdzie podział się dawny niesamowity Iniesta? ostatnie 6 spotkań ligowych bez asysty, a w ostatnich 18 asystował tylko wtedy gdy Barcelona robiła kanonadę, - 4 bramki z Sevillą, 6 z Rayo, 7 z Osasuną i 3 z Celtą. Wiem, wiem, będą hejty, ale stwierdzam to jak jest, akcje są zbyt wolne i czytelne i to nie jest wina Messiego, ale ofensywnej pomocy, która nie przyspiesza akcji a tak naprawdę ich nie kreuje. I wtedy z musu mamy do czynienia z wrzutkami Alvesa, bo ktoś musi grać 'do przodu".

pax

0

Messi najlepszy na boisku

pax

4

Piękny techniczny strzał Pero

pax

0

Jak na razie najsłabszy Iniesta - nic nie daje Barcelonie w ataku. Zero. Nie chodzi o straty, ale nie napędza akcji, nie ma dobrych dograń. Wolę niebiegającego Messiego która ma dwie sytuacje (gol i świetne dogranie do Pero) niż biegającego bez celu Iniestę.

pax

0

Gdyby Alves zrobił taki błąd już byłby lincz

pax

0

Co trzeci komentarz dotyczy Alvesa, ale was redakcja napuściła, hehe

pax

0

Groźna strata Iniesty i tak nie będzie w opisie pomeczowym, za to będzie o wrzutkach Alvesa

pax

1

Czekam i czekam już 2 tygodnie/ Jestem człowiekiem cierpliwym, no ale nie chciałbym mylić cierpliwości z brakiem szacunku redakcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?